bij jezelf blijven en nooit liegen' Feest 'Xplodeert' in Morres-loods airco-garage.nl <0 BOSCH Prominenten bellen 145 banen bijeen PROFILINE AteckM/Matt www.profiline.nl Nieuwe kans voor tour accordeonclub Z PZC Vrijdag 14 september 2007 2 7 Technologie voor het leven Jongeren jumpen in Opslag 6 aan Industrieweg Hulst. door Harold de Puysseleijr HULST - De loods Opslag 6 van Morres Wonen aan de Industrie weg in Hulst is vrijwel zeker de nieuwe locatie voor de jump- en hardstyle party Xplode op vrijdag 19 oktober. De loods bevindt zich pal achter het terrein van garage Kerckhaert aan de Absdaalseweg. Het bedrijf verleent zijn medewerking, waar door in geval van nood bezoekers het terrein mogen gebruiken als vluchtroute. Xplode was aanvankelijk gepland in gemeenschapscentrum Den Dullaert in Hulst. Daar werd het evenement vorige week op het al lerlaatste moment geschrapt. Orga nisator evenementenbureau Het Feest en de gemeente vreesden een te grote toeloop en overlast voor de Dullaertwijk. door Eugène Verstraeten TERNEUZEN - Zeeuws-Vlaamse bur gemeesters, wethouders en promi nenten uit het bedrijfsleven heb ben gistermiddag 145 nieuwe vaca tures bij elkaar gebeld bij bedrij ven in de regio. Dat was aanzien lijk meer dan vorig jaar, toen een soortgelijk belrondje zo'n 80 nieu we banen opleverde. „Dus we kunnen spreken van een succes" aldus Peter Verploeg van de Werkgroep Banenmarkt van het CWI in Terneuzen. „Volgend jaar willen we de belmiddag nog breder aanpakken, door meer men sen uit het bedrijfsleven te vragen om mee te doen. Die hebben veel contacten, zodat er waarschijnlijk nog meer vacatures uit rollen." Wethouder Cees Liefting van Ter- neuzen, één van de bellers, offerde Op basis van de resultaten in de voorverkoop verwacht organisator Patrick Roelands van Het Feest 1750 bezoekers. Dat is ook meteen het maximum aantal feestgangers dat in de loods binnen mag. Roelands zegt dat de locatie inmid dels door de Hulster brandweer is goedgekeurd, mits er nog aanpas singen aan de loods worden ge daan, zoals het aanbrengen van voldoende nooduitgangen. Den Dullaert blijft medewerking verlenen aan het evenement in de graag een paar uurtjes van zijn tijd op. „Een goed initiatief en leuk om te doen." Zijn bellijstje leverde vier vacatures op. „Waaronder een 'parketteur'. Van dat beroep had ik vorm van hand- en spandiensten, onder andere bij de in- en ver koop van drank en hapjes op het feest. Bekende namen uit de jump- en hardstylescene, zoals Darkraver en Greg-C, treden tussen 21.00 en 3.00 uur op. Van 18.00 tot 21.00 uur is in de loods de Mega Jump party voor jongeren onder de zes tien jaar. ■Fjj Meer informatie over onder meer kaartverkoop: www.xplode.nl nog nooit gehoord." De werkge vers die vacatures meldden doen ook mee aan een 'speedmeet' met werkzoekenden op de banen markt op zaterdag 29 september. TERNEUZEN - Na een eerste verre gende poging zet de Zeeuwse Ac cordeon Vereniging Concertina za terdag alsnog voet aan wal in Zeeuws-Vlaanderen. Dit keer heeft de club echter een slecht-weer-pro- gramma achter de hand voor het geval de weergoden wederom niet meewerken. De belangstelling voor het accor- deonspelen is één van de redenen voor de concerttour, waarbij Con certina in één dag Axel, Hulst en Sluis aandoet. Bij mooi weer spelen de muzikan ten van 10.30 tot 11.30 uur op de weekmarkt in Axel, van 13,00 tot 14.00 uur is de Grote Markt in Hulst aan de beurt en van 16.00 tot 17.00 uur de Oude Kerkstraat in Sluis. Bij slecht weer speelt het muzikale gezelschap onder leiding van diri gent Harry Schoevers in winkel centrum Zuidpolder in Terneu zen, van 10.30 tot 11.30 uur, De Stel le in Oostburg van 13.30 tot 14.30 uur en Coensdieke in Aardenburg van 15.30 tot 16.30 uur. Nog 2 dagen te gaan! Media Markt Middelburg is 2 Jaar en dat vieren we! Voor elke €100 die u besteedt, krijgt u er 10 van ons cadeau! Ik ban toch niet gak. Wethouder Paul Weemaes (links) van Hulst en burgemeester Jaap Sala van Sluis zijn bezig met het werven van banen. foto Peter Nicolai "itWORiTBT No Frank Neve, voorlichter bij Dow in Terneuzen, begint binnenkort bij een ander bedrijf. foto Peter Nicolai BLIK OP ONEINDIGE MOGELIJKHEDEN Onbetwist uw kozijnen specialist! Bel voor een vrijblijvend advies (0113)671 225 Alu - Hout - Kunststof

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 41