[Zoek, Vind fllensenlinq.nl 'mmm, -amiiieberichten i Buurman overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! I 30 I Donderdag 13 september 2007 PZC Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we"Dank je voor wat je hebt gedaan. Omdat we dankbaar zijn voor haar liefde gedurende een lang werkzaam leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan mijn moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder Jacomina Catharina Merk sinds 1962 weduwe van Johannes Scherbeijn Groede, 29 april 1910 f Sluis, 12 september 2007 Sluis: Heieen en Wim Deijnen-Scherbeijn t Ko en t Annie Scherbeijn-Boonman t Sonja en t Jan Willemsen-Scherbeijn Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Familie Deijnen-Scherbeijn Pasdam 15 4524 JA Sluis Een bijzonder woord van dank gaat uit naar directie en medewerkers van verzorgingstehuis "Rozenoord"afd. Kolf- weide. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op maandag 17 september 2007 om 14.00 uur in verzorgingstehuis "Rozenoord" te Sluis waarna wij haar te ruste zullen leggen op de algemene begraafplaats te Sluis. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in verzorgings tehuis "Rozenoord". Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zij heeft haar strijd gestreden. De wereld werd steeds kleiner om haar heen. Hoe zij in stilte heeft geleden weet niemand, zij alleen. We zullen haar erg missen, maar zijn gesterkt met de wetenschap dat haar laatste reis naar pa haar rust zal geven. Bedroefd geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "Ter Schorre" op 92-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, schoon moeder, oma en oud-oma Elizabeth Rijk weduwe van Arthur Joseph Heetesonne Oudenbosch: R. Heetesonne R. Kok Terneuzen: M. de Smet-Heetesonne J. de Smet Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 12 september 2007 Correspondentieadres: M. de Smet-Heetesonne Beethovenhof 124,4536 AC Terneuzen De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op maandag 17 september om 13.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c in Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis "Ter Schorre", woning Dl 0. Mijn Jezus ik houd van U. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Roelse-Gabriëlse 6 december 1929 f 10 september 2007 Westkapelle: Huib Roelse Westkapelle: Jolanda Roelse-Roelse Huib Roelse Michelle Oud-Sabbinge: Jos Roelse Annie Roelse-Nijsse Ariane Joanne Koestraat 54 4361 BJ Westkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 14 september a.s. om 11.15 uur in het Jeugdgebouw aan de Markt 65 te Westkapelle. Voorafgaande aan de dienst is er aldaar vanaf 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst zullen we haar om 12.00 uur begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begra fenis is er gelegenheid de famile te condoleren in boven genoemd Jeugdgebouw. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kort stondig ziekbed van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Laura Mcgallcna Snikkers-van Riet (Lom) sinds 15 Juli 1983 weduwe van Ben Snikkers in de leeftijd van 74 jaar. Goes: Ben Snikkers Breda: Simone en Gerard Grootveld Middelburg: Karen Snikkers Peter Renkema Heinkenszand: Joanne Snikkers Corroios (Portugal): Caroline Snikkers Ed Da Silva en kleinkinderen Heinkenszand, 11 september 2007 Correspondentieadres: Laag Zand 15,4823 HX Breda Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 15 september van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Voor uw medeleven en blijk van belangstelling voor en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Johanna Maria Schippers-van de Velde willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kruinjngen, september 2007 mjft i j. 4 li -•♦t-'- r~ --

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50