Familieberichten 28 I Donderdag 13 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Intens verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar dat aan een moedig gedragen ziekte een einde is gekomen, delen wij u mede dat, zacht en kalm in haar vertrouwde omgeving is ingeslapen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Harmfce Jantje Bimmel-Willemsen (Hannie) I jamsweer (Gr.) 12 februari 1925 1" Vlissingen 7 september 2007 vl issingen: Jaap Bimmel Vlissingen: Peter Bimmel Warmenhuizen (NH): Vera Filius-Bimmel Anne Filius Femke I uitjenhorn (NH):Eva Tuin- Fili us Pieter Tuin Héél veel dank aan dr. Wielinga en assistentes, dr. Bronzwaer, 1 medewerk(st)ers van afdeling Oost 4 van Ziekenhuis I Walcheren, 1 huiszorg van Zorgstroöm Walcheren en het i b.i.t. team voor de liefdevolle zorg aan baar besteed. De crematieplechtigheid heeft inmiddels in besloten kring j plaatsgevonden. Alleen schriftelijke condoleances kuntu richten aan: Familie Bimmel, Westerzicht 381, 4385 BD Vlissingen Er zijn geen woorden voor een zieke van wie je weet hij redt het niet Je streelt zijn wang, je ziet zijn ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor zijn einde dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen zijn leven, maar ook zijn lijden overnam. Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijde lijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan mijn lieve broer, zwager, onze oom en vriend Johannes Willem Anthonius Frederik Commelin :t 24 juli 1941 |o~ t 11 september 2007 Lia en Johan Pascal Natasja en Friso Reano, Amaro Dick en Janny Hans en Joke Correspondentieadres: Lia Commelin Padweg 11 4388 EL Oost-Souburg Jo is opgebaard in het uitvaartcentrum H. fobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheidnemen op maandag 17 september van 9.30 tot 10.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Bedroefd geven wij u kennis dat toch nog onverwachts, door de Heere, van ons is weggenomen onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Martha Hage-Hartog sinds 13 december 1984 weduwe van Jan Cornelis Hage Geboren 22 maart 1914 Overleden 11 september 2007 Scherpenisse Bergen op Zoom Scherpenisse: J. Hage (in herinnering) A. H. Hage-Wielaard Scherpenisse: C. Hage Scherpenisse: P. Hage Klein- en achterkleinkinderen Molenweg 46 4694 BE Scherpenisse De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 15 september om 13.00 uur in verenigingsgebouw "De Hoek steen", Margrietlaan 2 te Scherpenisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd verenigingsgebouw. Na een leven wat gekenmerkt wercl door eenvoud, bezorgd heid, liefde en har teli jkheid is een bijzonder man van ons heen gegaan. Joos Pieter van der Horst Middelburg, T Kou Jekerke, 15 juli 1919 11 september 2007 P. J. van der Horst T N. van der Horst-Flierenburg T A. van Beveren-van der Horst M. C. van der Horst "f G. M. van der Horst 1" A. van der Horst-Dirven T. van der Horst t M. van der Horst-Groenewegen Neven en nichten Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Lambrechtsenstraat 42 4389 1 L Ritthem Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Joos op vrijdag 14 september van 19-30 tot 20.00 uur in het Uitvaart centrum LI. Jobse, Bachweg 2 te M iddelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 15 september om 10.00 uur in de aula van bet crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Midd elburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wie is er die niet klaar en ziet Dat hier niet valt te schreien Schreit morgen heel uw schorte nat, Maar lach vandage en zingt nog wat Heden overleed zacht en kalm Petrus Martinus Cornelis Kokke Piet echtgenoot van Antonetta Cornelia Maria Bastiaenen Mijnsheerenland t T erneuzen 7 november 1941 11 september 2007 Groede: Nettie Kokke-Bastiaenen Familie Kokke Familie Bastiaenen Nieuwstraat 15,4503 BD Groede De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 15 september om 13.30 uur in de aula van het crema torium te Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Diep getroffen zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Piet de Kramer Wij zullen zijn innemende persoonlijkheid node missen. De vriendenclub: Annie en Gerrit Truus en Dies Rosita en Jo 01 ga en George Marlein en Gert sd De mensen van voorbij zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven in liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen in bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit verdriet. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorg zame moeder en oma Willemina Maria Mulder-Nieuwenhuijze weduwe van Bastiaan Mulder in de leeftijd van 75 jaar. Ineke en Jos Iris en James, Joshua, Nicole Marcel en Nathalie Cobi en Kees Miranda v en Fersujan, Fleur Marcella en Greg, Larissa, Jaimy Roel en Joyce Wilma en Gilda Max Ui Bas en Tineke Dimitri, Brian, Ylja Petra en Arie Sharon, Jordan Onze dank gaat uit naar al het verzorgend personeel van de Afd. Palliatieve zorg, van 'TerValcke'. Goes, 12 september 2007 Verpleeghuis'TerValcke' Correspondentieadres: Ring 29,4455 AC Nieuwdorp De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 17 september om 13.15 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente te Lewedorp, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de kerkelijke begraafplaats te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Vol verdriet zijn wij door het overlijden van onze zus Mien Mulder-Nieuwenhuijze Zij was voor ons gezin als een moeder. Eaton (Aust.): Rinus t en Mary Nieuwenhuijze-Hicks Middelburg: Janny en Piet f Braam-Nieuwenhuijze Middelburg: Kees en Nel Nieuwenhuijze-de Kok Ovezande: Suus en Jaap f Goetheer-N ieuwenhuijze Nieuwdorp: Catrien en Leen t Imanse-Nieuwenhuijze I Bridgetown Aust.Simon en Sophia Nieuwenhuijze-van Dijken Maassluis: Geerard Nieuwenhuijze Oostkapelle: Ineke en Cees Adriaanse-Nieuwenhuijze Goes: Riet i en Jan Verburg-Nieuwenhuijze Wolphaartsdijk: Bep en Job v.d. Plasse-Nieuwenhuijze S 12 september 2007 Heden overleed onze schoonzus en tante Willemina Mulder-Nieuwenhuijze C.M. Nijsse-Mulder W. Nijsse C. Mulder-Wiskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 40