Ook op zoek naar goed personeel? Ondernemer Start je carrière bij Flowserve Banen 1 Bel nu 0113 - 315 500 Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak! FLOWSERVE Op woensdag 24 oktober verschijnt een speciale uitgave van 'de Ondernemer' die geheel in het teken staat van het werven van per soneel. Hierin kunt u laten zien welke mogelijkheden uw bedrijf biedt op het gebied van ontwikkeling en scholing, aan welke innova ties u werkt of hoe goed de faciliteiten zijn binnen uw bedrijf. Kortom: Profileer uw organisatie als dé nieuwe werkgever! 1 6 Woensdag 12 september 2007 PZCKijk ook op Q JobTrack.nl Flowserve, een wereldleider, een vertrouwde partner Flowserve B.V. maakt deel uit van de gerenommeerde en internationaal oper erende Amerikaanse onderneming Flowserve Corporation. De onderneming is wereldwijd één van de belangrijkste producenten op het gebied van vloeistof- en gasbeheersing en is gespecialiseerd in het vervaardigen van centrifugaal pompen, mechanische asafdichtingen en afsluiters bestemd voor de olie- en gasindustrie, chemische industrie, krachtcentrales en andere industrieën. Met meer dan 14.000 werknemers in meer dan 56 landen combineren we een wereldwijde ervaring met lokale vertegenwoordiging. Flowserve heeft produc tiebedrijven door heel Europa waaronder Etten-Leur, Roosendaal en Hengelo. Carrièremogelijkheden: Wij bieden carrièremogelijkheden binnen een professionele, hoogwaardig technische omgeving. Flowserve heeft een cultuur die waardering stimuleert, creativiteit, hard werken en betrokkenheid beloont. Flowserve is een sterk groeiend, dynamisch bedrijf op zoek naar getalenteerde werknemers op de volgende afdelingen: VERSPANING INKOOP LOGISTIEK PROJECTMANAGEMENT ENGINEERING VERKOOP FINANCE Geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatie naar: Flowserve B.V., Angelique Bavelaar, HR Representative, Postbus 25, 4870 AA Etten-Leur, Tel: +31 (0) 76-5028200, E-mail: ettenleur.hr@flowserve.com Experience In Motion www. flowserve. com Meer weten? Bezoek ons Flowserve team op de stand van de regionale banenbeurs in Tilburg, 14-15 sept 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78