Banen In de Flow Solutions Division hebben wij onderstaande vacatures: www.flowserve.com O JobTrack.nl FLOWSERVE Put your career in motion with Flowserve Experience In Motion Kijk ook op 1 2 Woensdag 12 september 2007 PZC Flowserve Corporation is de wereldwijde marktleider op het gebied van pompen, valves en sealing solutions. Flowserve heeft drie divisies: Flow Solutions (FSD), Pumps (FPD) en Flow Control (FCD). De Flow Solutions Division is - met uitzondering van het verkoopkantoor - gevestigd in Roosendaal en is leverancier en producent van mechanische asafdichtingen voor een wereldwijde groep van vooraanstaande klanten in o.a. de olie chemische industrie en de energie- en krachtcentrales. De productie richt zich op metaalbewerking en systeembouw, in een grote variëteit van standaard en geëngineerde producten. Binnen de locatie Roosendaal werken circa 180 medewerkers. Het verkoopkantoor van FSD in Nederland is gevestigd in Moerdijk; er werken ongeveer 25 medewerkers. TECHNICAL SERVICES ENGINEERS De Technical Services afdeling, onderdeel van de Engineering afdeling, is voornamelijk gericht op het verlenen van technische ondersteuning. Deze is veelomvattend en kan variëren van het coachen en leiden van groepen application engineers tot het bepalen van technische toepassingsgebieden voor high-end seal upgrades, het doen van voorstellen voor technische uitwisseling van seals, trouble shooting, uitvoeren van tests en project management. Deze functionans is voornamelijk verantwoordelijk voor het geven van technische ondersteuning binnen het uitgebreide Channel to Market netwerk in Europa, Afrika en het Midden-Oosten. Standplaats Roosendaal. Taken en verantwoordelijkheden: Coachen en begeleiden van groepen application engineers op het gebied van technische ondersteuning aan klanten. Project management van speciale, geëngineerde seal solutions met zowel seals als ondersteunende systemen, zoals aanbiedingen voor high-end seals en/of systemen, labtests, field service installatie en after market service. Uitvoeren van root cause analysis in geval van problemen. Analyses van de prestaties van onze producten op de locaties van de klant, signaleren van slecht functionerende producten en aandragen van sealing solutions. Training van in- en externe klanten in seals en sealing solutions. On site training van eindgebruikers, contractors, toeleveranciers en andere externe contacten. Functie-eisen: Bij voorkeur TU Wtb. eventueel HTS Wtb met TU- denk- en werkniveau Enkele jaren ervaring met rotating equipment in de olie en gas-, petrochemische, krachtcentrales en procesindustne. Ook startende kandidaten met uitstekende studieresultaten kunnen reflecteren. Ervaring met FEA en CFD. Materialenkennis en kennis op het gebied van tribologie. Vakkundigheid in project management. Werkervaring in AutoCAD en/of Inventor. Klant- en servicegericht. Team player met goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. Flexibel en stressbestendig. Onbevooroordeeld en proactief. Commerciële inslag is een pré. CONFIGURATOR SUPPORT ENGINEER De Flow Solutions Division levert naast mechanische asafdichtingen ook complete afdichtingssystemen. De Configurator Support Engineer ondersteunt het opzetten en onderhouden van de Oracle seal/system configurator. Dit is een op Oracle-ERP gebaseerd selectie- en configuratieprogramma ter ondersteuning van de verkoop. De werkzaamheden bestaan uit het toekennen van gegevens aan onderdelen in Oracle, het schrijven van configurator regels en het in lijn brengen van de configurator en de data met andere programma's en afdelingen binnen engineering. Standplaats Roosendaal. Taken en verantwoordelijkheden: Opzetten en onderhouden van de Oracle configurator voor asafdichtingen en afdichtingssystemen. Analyseren van verzoeken uit het veld om wijzigingen in het programma. Problemen oplossen en nieuwe functionaliteit bedenken om nieuwe producten en ontwikkelingen te ondersteunen. Kostenanalyses maken. Optimaliseren en uitbouwen van reeds bestaande functionaliteit. Ondersteunen van software updates vanuit IT. Functie-eisen: HBO- of WO-opleiding of werk- en denkniveau (werktuigbouw of instrumentatie). Uitstekende beheersing van de Engelse taal (spreken en schrijven). Sterke organisatorische en analytische vaardigheden. Goede productkennis van drukvaten, leidingen en instrumentatie en specificaties. Affiniteit met IT en ervaring met een programmeertaal. Bereidheid om te reizen. Bekendheid met regelgeving, ontwerpcodes en constructiedetails is een pré. Gebruikerservaring met de meest gangbare Oracle modules is een pré. Kennis van mechanische asafdichtingen en afdichtsystemen is een pré. CIP BLACK BELT Flowserve FSD streeft naar het continu optimaliseren van het productieproces en de kwaliteit. Er wordt gewerkt volgens de methode van onder andere Lean Manufacturing en Six Sigma. Er worden voortdurend trajecten in gang gezet voor kwaliteitsverbetering, doorlooptijd en kostenreductie met het uiteindelijke doel het verbeteren van de klanttevredenheid. Voor het initiëren en begeleiden van deze projecten zijn wij op zoek naar een ambitieuze collega. Standplaats Roosendaal. Taken en verantwoordelijkheden: Verantwoordelijk voor de continue ontwikkeling en implementatie van de verbeteringsstrategieën volgens de Six Sigma methode, gebruikmakend van CIP Tools. Leidt en faciliteert cross-functionele teams in het proces van continue verbetering. Traint en coacht Green Belt kandidaten. Is gesprekspartner op diverse niveaus. Rapporteert over de resultaten en presenteert deze intern en extern. Functie-eisen: HBO- of WO werk- en denkniveau. 3 tot 5 jaar werkervaring in problem solving. Ervaring in projectmanagement. Kennis van Continue Verbeteringsmethodes als Six Sigma, TQM, Kaizen, SMED, TPM Affiniteit met techniek en een scherp analytisch vermogen. Inspirerende en motiverende zelfstarter. Uitstekende communicatieve vaardigheden in Nederlands en Engels. SALES ENGINEER Nadat u vertrouwd bent gemaakt met onze organisatie en producten zult u, samen met de binnendienst, verantwoordelijk zijn voor de verkoopresultaten van de aan u toegewezen klanten. Uw klanten zitten met name in Nederland. U werkt in een gemotiveerd, succesvol, jong en dynamisch team. U wordt onder steund door ervaren binnendienstmedewerkers. Standplaats Moerdijk. Taken en verantwoordelijkheden: U onderhoudt de contacten met bestaande relaties en benadert actief potentiële klanten. U maakt afspraken over productspecificaties en prijzen en u informeert de klanten over de toepassings mogelijkheden van onze producten. U volgt nauwkeurig de ontwikkelingen in de markt en het gedrag van de concurrenten. U denkt actief mee om de verkoopresultaten te optimaliseren en onderneemt desgewenst op adequate wijze actie. Functie-eisen: HBO-kennis- en denkniveau: ervaring op commercieel en technisch gebied met de nadruk op de commercie. Enige relevante commerciële buitendienst ervaring is gewenst. Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Goede contactuele eigenschappen, commercieel, klantgericht, doelgericht. Accuraat, zowel in technisch als administratief opzicht. Kennis van Windows, Excel, Word en Powerpoint. Kennis van rotating equipment strekt tot aanbeveling. TACTISCH INKOPER De afdeling Inkoop bestaat uit een tactische en strate gische groep die nauw samenwerken. De tactische groep werkt vooral ordergebonden, terwijl de strategische groep tevens onderdeel uitmaakt van een wereldwijde groep strategische inkopers, die samenwerking nastreeft met leveranciers ten behoeve van de Flow Solutions Division wereldwijd. Standplaats Roosendaal. Taken en verantwoordelijkheden: Marktonderzoek naar bruikbare leveranciers, vergelijken en evalueren van prijzen, kwaliteit en levertijd en op basis daarvan selecteren van de voor Flowserve beste leverancier(s). Onderhandelen met alle mogelijke leveranciers in binnen- en buitenland over kwaliteit, prijs, levertijd en bijkomende voorwaarden ter verkrijging van de voor Flowserve best mogelijke condities en prijzen. Orders verwerken, bestellingen plaatsen, order bevestigingen controleren en beoordelen. De correspondentie verzorgen en over relevante, bijkomende problemen overleggen en deze oplossen. Functie-eisen: Voltooide opleiding MTS-wtb. Bij voorkeur opleiding Nevi I. Minimaal 2 jaar inkoopervaring in de industrie. Goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van de Duitse taal is een pré. Een zakelijke en commerciële instelling. Beschikken over creatieve oplossingsvaardigheden. Teamplayer. Goede contactuele eigenschappen en een servicegerichte instelling. FIELD SERVICE TECHNICIAN (SERVICE MONTEUR) die service zal gaan verlenen aan klanten van de FSD organisatie in Europa. Midden-Oosten en Afnka. De job omvat trouble shooting, reparatie en servicewerkzaam heden aan onze producten, die over het algemeen worden geïnstalleerd in pompen in de oliewinning, (waaronder offshore platforms), raffinaderijen, kracht centrales, (petro)chemische en pulp- en papierindustrie. Er zal fysiek gewerkt worden aan installaties van mechanische asafdichtingen en bijbehorende support systemen bij onze klanten. Ook het ter plekke adviseren van het personeel van de klant over correct onderhoud en de werking van onze producten behoort tot het taken pakket. Van alle service activiteiten dient een rapport in de Engelse taal te worden geschreven. De Field Service Technician wordt verondersteld zijn functie ook uit te oefenen op onregelmatige tijden, zoals in het weekend of tijdens feestdagen. Hij zal te maken krijgen met allerhande mensen, culturen en klimatologische omstandigheden. Er is een hoge mate van onafhankelijkheid. De Field Service Technician zal regelmatig beslissingen moeten nemen zonder dat hij daarbij de hulp van collega's en/of de manager in kan roepen. Standplaats Roosendaal. Taken en verantwoordelijkheden: Het hoogst mogelijke serviceniveau verlenen aan klanten binnen het toegewezen gebied. Hoge mate van zichtbaarheid creëren bij onderhouds- mensen en operators van de klant door regelmatige contacten. De goede naam van de organisatie handhaven door gedegen en professioneel advies uit te brengen. De organisatie heldere en beknopte service rapporten verstrekken om de engineering kwaliteit en de manufacturing processen te optimaliseren. De hem toegewezen apparatuur in de hoogste staat van onderhoud en paraatheid houden (gereed schappen, meetgereedschappen, auto. laptop, etc.). Functie-eisen: MTS-Werktuigbouw, HTS is een pré. Communicatieve vaardigheden: - Vloeiend Engels, in woord en geschrift: kennis van andere talen (m.n. Duits) is een voordeel. - Dagelijkse communicatie met (buitenlandse) klanten en/of collega's. - Heldere, doeltreffende manier van rapporteren. Bereidheid om te reizen naar landen binnen Europa, Midden-Oosten en Afrika om daar service activiteiten te vervullen. Ervaring met rotating equipment is een must. Geen 9 tot 5 mentaliteit; bereid om te reizen en te werken op afwijkende uren. Klantgericht. PC-kennis om rapporten te kunnen schrijven en overleggen. Accuraat, flexibel, gemotiveerd, zelfstandig kunnen werken. Moet probleemloos onder druk kunnen werken in verband met het halen van deadlines die ons door de klant worden opgelegd. Wij bieden: Een goed salaris, moderne arbeidsvoorwaarden en volop ontwikkelingskansen in een internationaal, financieel zeer gezond bedrijf, dat vestigingen heeft in vnjwel alle landen van Europa en in veel landen buiten Europa. U onderhoudt daardoor veel internationale contacten. Bent u geïnteresseerd? Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling HRM, telefoon 0165-581415. Als u in een van deze zelfstandige, uitdagende functies bent geïnteresseerd, verzoeken wij u uw sollicitatie binnen twee weken te richten aan: Flowserve B.V., Flow Solutions Division t.a.v. afdeling HRM Postbus 1300 4700 BH Roosendaal of per e-mail aan nrosendaal@flowserve.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74