Onze medewerkers zijn onze ambassadeurs! ISTIMEWA O JobTrack.nl ELEKTRO WERKEN IN DE TECHNIEK I www.rocwesterschelde.nl met een TECHNISCHE OPLEIDING ROC Westerschelde Afdeling voorlichting Bezoekadres Woensdag 12 september 2007 PZC Kijk ook op ISTIMEWA ELEKTRO: Een brede deskundigheid in een brede markt Istimewa Elektro is aanbieder van integrale technische totaal oplossingen. Ruim 140 vaste medewerkers zetten zich in op het vlak van inspectie, ontwerp, engineering, installatietechniek, onderhoud en beheer van elektrotechnische-en besturingsinstallaties. Onze klanten bevinden zich in de industrie, offshore, infrastructuur en de milieumarkt. Istimewa is Maleis voor "het beste van het beste". Dat is ook wat we nastreven. De beste zijn in ons vak bereiken we door onze professionali teit. Gedurende het gehele traject van ontwerp tot en met oplevering en nazorg behandelen we ieder detail met de zorg die onze klant mag ver wachten. Of het nu gaat om bruggen, sluizen, produktielijnen of boorplatforms. We zijn er altijd klaar voor om de uitdaging aan te gaan. Immers, dat is ons werk! Istimewa Elektro heeft een sterke positie en naamsbekendheid. Daarbij beschikken we over een groot netwerk. Onze grote klantgerichtheid, ons probleemoplossend vermogen en onze slagkracht maken ons tot een interessante partij voor opdrachtgevers om mee samen te werken. Niet alleen nationaal maar ook internationaal weten opdrachtgevers ons inmiddels te vinden. Onze medewerkers zijn onze ambassadeurs. Mensen spelen een belangrijke rol in de visie van Istimewa Elektro. Immers realiseren zij dagelijks mooie, complexe en belangrijke projecten. Onze medewerkers zijn de ambassadeurs van onze onderneming. Dit geeft ons onderscheidend vermogen en dat bepaalt uiteindelijk het succes van Istimewa Elektro! Klanten stellen hoge eisen en techniek ontwikkelt razendsnel. Daarom investeren we blijvend in opleiding, vaardigheden en mentaliteit. Maar we verwachten ook dat je zelf initiatieven neemt. Immers bepaal je zelf waar je ambitie ligt. Istimewa Elektro biedt goede loopbaanmogelijkheden. Van schoolverlater tot ervaren professional. Wij willen graag, net als jij, het beste uit je halen. Daar zetten we ook iets tegenover, een prima salaris, aantrekkelijke arbeids voorwaarden, dynamische klanten, leuke collega's, uitdagende projecten. Heb je passie voor techniek? Zit je graag aan de knoppen? Ben je ondernemend ingesteld Art aak vrijblijvend een afspraak met ons. Wij komen graag met je in contact. Tot gauw! Frankrijkweg 3 4389 PB Vlissingen-Oost Havennr. 5998 Postbus 9, 4380 AA Vlissingen. Tel. 0113 - 61 28 40 Fax 0113 - 61 91 02 Website: www.istimewa.nl E-mail: info@istimewa.nl Het ROC Westerschelde verzorgt educatie en beroepsonderwijs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 66