Familieberichten Zoek, Vind... fïlensen .nl 26 I Woensdag 12 september 2007 PZC "Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon Verdrietig, maar dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze pa en opa Pieter Hendrik de Kramer Piet echtgenoot van Jopie van de Sande Breskens, 11 januari 1931 t Gent, 10 september 2007 Terneuzen: Jopie de Kramer-van de Sande Terneuzen: Ab en Sonja de Kramer- Dhondt Annemiek en Arjan Martin Terneuzen: Evelien en William Boussen-de Kramer Madeion en Dennie Serge en Zoë Arnhem: Cees en Petra de Kramer-Bakker ÜP Bachlaan 53 4536 GA Terneuzen De rouwdienst, voorafgaande aan de crematie, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 14 september om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het crematorium. Wij waren altijd jouw grote trots. We zullen je missen, lieve opa Annemiek Madeion Martin Serge ÜP Onverwachts is overleden onze lieve buurman Piet Wij wensen buurvrouw Jopie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Frank, Rose, Sharon Glenn Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze buurvrouw Koos Minderhoud Familie W. Duvekot Familie de Witte Familie de Visser Familie B. de Nooijer Familie J. Verhage Familie A. Janse Mevrouw N. Looij Familie J. Lozie Familie A. Maljaars Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van onze oud-medewerker, de heer T. G. Naessens De heer Naessens trad op 15 oktober 1966 in dienst van onze rechtsvoorganger, het waterschap Axeler Ambacht, waar hij de functie van kantonnier heeft uitgeoefend. In deze functie heeft hij bij het op 1 januari 1982 opgerichte waterschap De Drie Ambachten gewerkt tot zijn uittreden op 1 juli 1985. Wij wensen familie Naessens en familie Van Keulen veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Terneuzen, 12 september 2007 Bestuur en medewerk(st)ers waterschap Zeeuws-Vlaanderen W. J. de Graaf, dijkgraaf mr. J. Y. Dekker, secretaris Een bekende overleden? Mijn Jezus ik houd van U. Verdrietig, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Roelse-Gabriëlse 6 december 1929 1 10 september 2007 Westkapelle: Huib Roelse Westkapelle: Jolanda Roelse-Roelse Huib Roelse Michelle Oud-Sabbinge: Jos Roelse Annie Roelse-Nijsse Ariane Joanna Koestraat 54 4361 BJ Westkapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 14 september a.s. om 11.15 uur in hetJeugdgebouw aan de Markt 65 te Westkapelle. Voorafgaande aan de dienst is er aldaar vanaf 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst zullen we haar om 12.00 uur begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begra fenis is er gelegenheid de famile te condoleren in boven genoemd Jeugdgebouw. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag Lieve Oma Wantje Michelle, Ariane, Joanne Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde, zorgzame en meelevende schoonzus en tante Johanna Roelse-Gabriëlse (tante Jo) W. de Buck K. de Buck-Gabriëlse (in herinnering) Ineke en Jan Maljaars-de Buck Edwin en Ronald Ad en Ina de Buck-Lievense Kim en Tessa Jolanda de Buck We zullen haar missen. Westkapelle, 10 september 2007 Na een ernstige ziekte is overleden onze schoonzus en tante Jo Roelse-Gabriëlse We wensen Huib, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Westkapelle: Lou en Jo Roelse Krimpen a/d I Jssel: Jos en Jo Roelse Westkapelle: Ko de Pagter-Roelse Jan de Pagter in herinnering Koudekerke: Mientje Kokelaar-Roelse Ad Kokelaar in herinnering Oostburg: Henk en Ineke Roelse Westkapelle: Kees en Leu Roelse Neven en nichten Westkapelle, 10 augustus 2007 Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227525 Ook voor bemiddeling en advies bij de aanschaf van een gedenkteken sd Stil ben je van ons heengegaan, je hebt altijd voor ons klaar gestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven, zo was je hele leven. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Vol bewondering voor de wijze waarop zij het onvermijde lijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en fijne oma Lucia Maria Verplanke-de Baar Vlissingen, 5 december 1937 Walstraat 188 4381 GV Vlissingen t Middelburg. 6 september 2007 J.P. Verplanke Werner en Arianne Toby Davy De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Lieve oma De zondagmorgen zal nooit meer hetzelfde zijn. Lieve oma, ik zal je erg missen en nooit vergeten. Toby Lieve oma Ik zal je heel erg missen en altijd aan je blijven denken. Davy Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zus en schoonzus Lucia Maria Verplanke-de Baar Vlissingen: Tonny van Broekhuizen-de Baai- Jan van Broekhuizen Terneuzen: Tiny Haase-de Baai- Wil Haase f Gig Harborn(USA): Anneke Pool-de Baar Albert Pool Vrouwenpolder: Theo de Baar Shirly de Baar- Hermans Neven en nichten Het overlijden van Lucy Verplanke moeder van Werner onze schoonzoon, heeft ons diep getroffen. Wij wensen de hele familie heel veel sterkte. Adrie en Marijke Catsman Leon :&&U2jkk*j Voor uw belangstelling en blijken van meeleven in de afgelopen periode van ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze geliefde, zorg zame vader, opa en overopa Jan Molendijk zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. D.F. Molendijk-Hollestelle Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, september 2007 Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde, zeer zorgzame moeder en oma Wilhelmina Adriana Waverijn-SIabbekoorn betuigen wij u onze hartelijke dank. Kinderen en kleinkinderen Yerseke, september 2007 teken het condoleanceregister www.mensenllnq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 34