die oude, ruime Churchilllaan Helaas, fluisterasfalt is veel te duur De leukste kinderschoenen. watky Melatomatine Forte: 3 halen 2 betalen! Lekker blijven slapen met Melatomatine Forte Drogisterij Kruiderij DE RODE PILAREN W PZC Woensdag 12 september 2007 23 Nog 4 dagen te gaan! Media Markt Middelburg is 2 jaar en dat vieren we! Voor elke €100 die u besteedt, krijgt u er 10 van ons cadeau! Gym- en koersballes voor vijftig-plussers VLISSINGEN - 50-plussers kunnen een gratis koersbal- of gymles vol gen bij Stichting Majoraat. Van daag is er open gymles van 10.00 - 11.00 uur, en op morgen koersbal les van 13.30 -15.30 uur in Campus de Ruyter aan de Van Hogendorp- weg in Vlissingen. Tijdens de wisseling van de lessen wringen de leerlingen van de Middelburgse scholengemeenschap Nehalennia zich van het ene naar het andere klaslo kaal. foto Ruben Oreel Langstraat 83 - Arnemuiden www.walkyschoenmode.nl Souburgers hoeven nog niet te rekenen op verkeersmaatregelen. door Wendy van den Hurk VLISSINGEN - Negen maanden gele den kwamen ze zelf met oplossin gen voor het verkeershinder in de Ritthemsestraat en de Stemer- dinglaan, maandag mochten de be woners terugkomen voor een ge sprek met de gemeente Vlissingen. Maar die bracht de boodschap die de Souburgers niet wilden horen: geen geld, wél gelijk: het verkeer neemt inderdaad elk jaar toe. Dat heeft Conny den Heijer uit de Ritthemsestraat gemerkt. Eerder al voorspeld ook, met de bouw van Souburg-Noord in het vooruit zicht. „Veel huizen hebben schade van trillingen. En ze rijden hard. Ze pakken de drempel mee en lan den bij mij voor de deur. Boven dien maakt het zware verkeer veel lawaai. Als de kinderen van een meneer uit de Stemerdinglaan ko men logeren, willen zij nooit aan de voorkant liggen. Terwijl zij toch in de Randstad wonen." De oplossing die zij en haar buren in december 2006 aandroegen bij de toenmalige verkeerswethouder: de snelheid omlaag en fluisteras falt. Walraven beloofde dat die sug gesties niet onherroepelijk in de ge meentelijke prullenmand zouden verdwijnen, ze zou het erover heb ben met haar ambtenaren. Maar de wethouder vertrok, werd vervangen en op het stadhuis ont stond deze zomer een crisis. Pas eergisteren kregen de bewoners re flectie op hun meedenken. Helaas, □2 Een aantal bewoners van de Rit themsestraat en de Stemerding laan in Souburg balen van ver keershinder. Maar ja, zegt de ge meente, het is doorgangsroute. klonk het, de snelheid kan niet la ger. „Het is toch een van de door gaande routes door Souburg", legt een woordvoerster van de gemeen te uit. „Dan geldt geen lagere snel heid, mede omwille van de hulp diensten. Daarbij zitten we met de planning, waarin dat gebied nog niet voorkomt. Plus de kosten. He laas, maar fluisterasfalt is veel te duur. Tenzij de gemeenteraad na tuurlijk anders beslist." Dat brengt mevrouw Den Heijer op een idee: inspreken tijdens de raadsvergadering van 15 oktober. „Want anders hoeven we volgens mij niet op veel op te rekenen." Nü 180 tabletten van 53,85 VOOr 35,90! normale prijs 17,95 per stuk Populaire slaapformule nü tijdelijk extra voordelig! www.derodepilaren.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 25