Sport Handjeklap in Ronde van Spanje PZC GRATIS Nieuwe abonnementsprijzen COMPANY AC Milan-spits Ronaldo heeft nog een maand herstel nodig Alleen bij BelCompany: www.belcompany.nl pzc Dinsdag 11 september 2007 J35 Piepoli betaalt Mentsjov terug tijdens rit naar Andorra. door Harm Vonk andorra - Toegeven deed nie mand, maar het handjeklap in de Ronde van Spanje tussen Denis Mentsjov en Leonardo Piepoli le verde beide vrienden de afgelopen twee dagen het gewenste resultaat op. De combine leek een herha ling van twee jaar geleden, maar dan nu in het voordeel van de Ra- bo-renner. Op het letterlijke en figuurlijke hoogtepunt van de Ronde van Spanje legde Mentsjov de Vuelta definitief in een winnende plooi. Na het groot machtsvertoon zon dag op Arcalis toonde de Rus van Rabobank aan wie met afstand de beste is: hij en niemand anders. Met dank aan Piepoli (Saunier Du- val), zijn gouden vriend. Maar zo ver wilde Mentsjov niet gaan. „Een vriendendienst? Nee hoor. Er is niet eens een reden om daar aan te denken. Leo en ik zijn vrien den, maar verder... Dit is gewoon zijn manier van koersen", zei de Rus met een stalen gezicht. Waar de 29-jarige Mentsjov zon- Mentsjov legt de Vuelta in de bergetappe naar Andorra in een beslissende plooi. Met dank aan Piepoli, die een aantal aanvallen pareerde. Raborenner Brown succesvol in Polen oltsztyn - Graeme Brown heeft gistermiddag de tweede etappe van de Ronde van Polen gewon nen. De 28-jarige Australiër, die voor de Rabobankploeg rijdt, vero verde daarmee tevens de leiders trui. Na een rit over iets meer dan 200 kilometer naar Oltsztyn was Brown de sterkste in de massas print. De Belg Wouter Weylandt eindigde als tweede. Zestigste toernooizege golfer Tiger Woods lemont - Golfer Tiger Woods (31) heeft zijn zestigste toernooizege binnen. De nummer één van de wereld noteerde zondag in Le- mont bij het BMW Champion ship een slotronde van 63 slagen, voldoende om de concurrentie op twee of meer slagen te zetten. De Amerikaan is pas de vijfde golfer die het aantal van zestig zeges op de PGA Tour bereikt. Seizoen Niermann voorbij na ongeluk hannover - Voor Raborenner Grischa Niermann (31) is het wie- Ierseizoen voorbij. De Duitser brak zondag bij een trainingsonge val in de buurt van Hannover een kuitbeen. Niermann werd ge schept door een auto, vloog over de motorkap en door de voorruit de auto in. Niermann, die hoopte op een plaats in de Duitse selectie voor het WK in Stuttgart, brak in het voorjaar ook al een enkel. Derde overwinning Oranje op EK honkbal Barcelona - De Nederlandse honkballers hebben ook in hun derde duel op het Europees kam pioenschap flink uitgehaald. De ploeg van coach Robert Eenhoorn versloeg gisteren Zweden met 14-2. Raily Legito was de grote man bij Nederland. Hij sloeg twee homeruns. Oranje versloeg eerder Oostenrijk (22-0) en Tsjechië (ll-o). Mede als gevolg van gestegen productie- en distributiekosten is een aanpassing van de abonnementsprijzen helaas noodzakelijk. In verband hiermee zijn de abonnementstarieven per 1 oktober 2007 als volgt vastgesteld. Betaling abonnement automatisch acceptgiro per maand 22,50 n.v.t. per kwartaal 64,00 67,00 per halfjaar €124,50 €127,50 per jaar 245,50 248,50 zaterdagabonnement per halfjaar 48,00 51,00 zaterdagabonnement per jaar 94,00 97,00 Genoemde tarieven zijn van toepassing voor bezorging binnen het bestaande verspreidingsgebied van de PZC. Indien u de PZC per post ontvangt, worden de portokosten doorberekend. De nieuwe tarieven voor andere abonnementsvormen vindt u op www.pzc.nl Wij vertrouwen erop dat abonnees, die een machtiging tot automatische afschrijving hebben verstrekt, ermee akkoord gaan dat bij de eerstvolgende afschrijving de nieuwe abonnementsprijs wordt aangehouden. Directie PZC dag op Cerler nog de verdeel- en-heers-tactiek toepaste en de ze ge liet aan Piepoli, speelde hij op weg naar de hoogste berg van deze ronde, 2200 meter, de alleenheer ser. Piepoli's dank was groot: ter wijl de Italiaan van Saunier Duval met verve de rol van eerste luite nant op zich nam en met een strak tempo alle vluchtpogingen in de kiem smoorde, haalde Mentsjov uit door de laatste grote bergetappe op zijn naam te schrij ven. Hij won de sprint van de sterkste acht klimmers. „Ik weet nu dat ik één van de sterk- sten van de favorieten ben", bleef Mentsjov bescheiden als altijd. „La ten we zeggen dat ik halverwege ben." Zitvlakblessure speelt op, Freire stapt af arcalis - Wielrenner Oscar Freire is gisteren niet meer van start ge gaan in de tiende etappe van de Ronde van Spanje. De Spanjaard uit de Raboploeg, in de Vuelta goed voor drie etappezeges, heeft opnieuw last gekregen van een blessure aan zijn zitvlak. De ploeg leiding wilde met het oog op de WK in Stuttgart geen enkel risico nemen. Freire stapte dit jaar ook al afin de Ronde van Frankrijk. Joost Bellaart weg als manager bij AZ alkmaar - Joost Bellaart gaat weg bij AZ. De voormalig bondscoach van de Nederlandse hockeyers was marketing manager bij de Alkmaar- se voetbalclub. Bellaart gaat in Oos tenrijk werken als sponsoring ma nager worldwide bij Red Buil, de producent van het energiedrankje. „Een dergelijke baan komt niet vaak voorbij. Dit kon ik niet laten schieten", lichtte Bellaart toe. milaan - AC Milan moet de Brazi liaanse aanvaller Ronaldo nog een maand missen. De spits heeft last van een dijbeenblessue, die in eer ste instantie verkeerd is ingeschat. Ronaldo meldde zich afgelopen week in België voor een nieuw on derzoek, nadat hij gefrustreerd was geraakt over het moeizaam verlopende herstel. „We hebben een verkeerde dia gnose gesteld", verklaarde Jean Pierre Meersseman, het hoofd van de medische afdeling van AC Mi lan. Ronaldo raakte eind juli gebles seerd. De dertigjarige aanvaller had fit moeten zijn bij de start van de Italiaanse competitie. „We ver wachten nu dat hij over een maand kan spelen", liet Meers seman gisteren in de Italiaanse sportkrant Gazzetta dello Sport weten. i.c.m. VODAFONE 22,50 2 jaar (1e jaar 4,50 korting p/mnd) yvóofone mee ëm w- m ww- l SONY ERICSSON K810i 3.2 megapixel cybershot™ camera met autofocus Xenon flits met rode ogen reductie fotoblogging, BestPic™ en Photo Fix i.c.m. VODAFONE 22,50 2 jaar (1e jaar 4,50 korting p/mnd) vodafone SONY ERICSSON S500I slidephone met 2.0 megapixel camera fotoblogging continu veranderende thema's en verlichtings-effecten stereo Bluetooth® i.c.m. VODAFONE 22,50 2 jaar (1 e jaar 4,50 korting p/mnd) vodafone 12 maanden 20% korting op je abonnement 4 maanden 50% korting op je BloX geen aansluitkosten v„lone Aanbieding is geldig t/m 17 september 2007. Vraag jn deyiriijkel.naai <je voorwaarden. Prijswijzigingen, druk- en,zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 55