mensenlifK.nl Jliu (MjuiJgttMif t Een bekende overleden? Zoek, Vind... teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 28 I Dinsdag 11 september 2007 PZC Zwijgzaam, stil en zonder vragen, heb je je ziekte gedragen. Je vocht met al je levenskracht, voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam moegestreden, van ons weggegleden Na een dappere en ongelijke strijd, uit je lijden bevrijd. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet hunnen winnen. Na alle fijne jaren die we samen mochten heieven, hehhen wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van Henriëtte Jokanna van cl er Wekken-Manse - Riëtte - Rotterdam, 1" Oost-S ouhurg, 5 september 1947 9 september 2007 Oost-Souburg: Wout van der Wekken Vlissingen: Rowena May Lee Oost-Souburg: Danny en Oetra Damian Zoetermeer: Raymond en Suzanne Dongestraat 30 4388 VM Oost-Souburg Riëtte is opgebaard in bet uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg waar u afscheid van baar kunt nemen op donderdag 13 september van 12.30 uur tot 13.00 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplech tigii eid plaatsvinden in bet crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematie is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van bet crematorium. Voor hat haar een verlossing Voor ons een verdriet Zij bleef vechten Maar de kracht was er niet Toch nog onverwacht is overleden, mijn dochter, zus, schoonzus en tante Riëtte van der Wekken-Manse Rotterdam, 5 september 1947 t Oost-Souburg, 9 september 2007 Mam Rens en Anneke John en Willie Paul ie en Dingeman Nichten en neven Wij hebben afscheid moeten nemen van onze schoonzuster en tante Riëtte van der Wekken Iedere dag werd haar wereld kleiner De mogelijkheden minder De levenswil bleef Het leven niet. Wij wensen Wout en de kinderen veel sterkte. Daan en Cato van der Wekken Diny en Frans t de Nooijer Joke en Joop de Jonge Neven en nichten Na een lange strijd en toch nog onverwacht is ons gewaardeerd lid overleden Riëtte van der Wekken-Manse Namens bestuur en leden wensen wij Wout en de kinderen veel sterkte in de komende tijd. Folkl oristiscbe Dansgroep "Medioburgum" Dag lieve Mevrouw Wielemaker We zullen u missen! Bewoners en team 't Zeepaardje Buitenrust Buitenruststraat 221,4537 EP Middelburg In memoriam Lieve Gijs De wereld draait door We leven ons leven Maar alles is anders zonder jou We missen je zo. Resy, Nikki, Kim Jouri V"' In memoriam 11-09-2006 11-09-2007 Elizabeth Geertruida de Vos-de Pooter - Loes - "Opeens" Opeens was je verdwenen We konden er niets aan doen We hebben geen afscheid kunnen nemen Niet eens een kleine zoen De leegte die je hebt achtergelaten Zit in ons hart verstopt En de lege gaten Zijn met verdriet volgepropt Cees de Vos Kinderen en kleinkinderen <4 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 I Achternaam f Datum Peróek» Kies dc gewenste penode voor uw zoekopdracht 00 maand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30