Famiiieberichteii 26 I Dinsdag 11 september 2007 PZC wa Verslagen zijn wij door het overlijden van onze buurman Ed Kats Wij wensen Addy en de kinderen veel sterkte met dit zware verlies. Familie Hoogesteger Familie de Roo Familie de Koster Na ruim 36 jaar zeer trouwe dienst, hebben wij afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde collega Eddy Kats Twee weken geleden ontvingen wij het verontrustende bericht dat Eddy was getroffen door een ernstige aandoening. Helaas heeft medische hulp niet meer mogen baten en is Eddy onverwacht snel van ons weggenomen. Wij wensen Addy, de kinderen Christy en Eddy, directe familieleden en vrienden, namens de directie en alle medewerkers, veel sterkte met het verwerken van dit verlies. voestalpine Polynorm Van Niftrik BV Onverwachts is van ons weggevallen onze directe collega Eddy Kats Binnen ons bedrijf was je een graag geziene collega vanwege je sociale betrokkenheid, integriteit en technische kennis. Je genoot van veel dingen buiten het werk zoals rijden met je cabrio, muziek en vooral van het feit dat je pas opa was geworden. Helaas heeft dit niet lang mogen duren. Eddy, ondanks dat je niet meer onder ons bent, zullen we je niet vergeten. Je collega's van de TD en Centrale Assemblage Het gemis zal altijd blijven De lege plek Het doet pijn Maar in gedachten zal Ed altijd bij ons zijn. Henk Rina, Frank, Roxanne Maja, Milan, Alissa Marco Marian Met grote verslagenheid namen we kennis van het overlijden van Ed Kats echtgenoot van onze collega Addy Wij wensen Addy en de familie heel veel sterkte toe voor de komende tijd. Collega's van unit 5 6 Zijn leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij hem vast. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader en stiefvader Robert Hendrik Edward van der Kloor in de leeftijd van 65 jaar. Jennifer, Claudia, Tamara, Leonore, Dimitrios Volkerakstraat 80 Middelburg, 9 september 2007 Correspondentieadres: Meanderlaan 360,4337 TS Middelburg De begrafenisplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 14 september om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Middelburg, Weste lijke Oude Havendijk 3. Het is stil in de doodlopende weg Dag bure Koos Adrie en Joyce de Visser Chiel Gijs Stijn Verslagen ontvingen wij het bericht van het overlijden van ons trouw lid Koos Minderhoud- de Kam Bestuur en leden van de Vrouwengroep "Stille Kracht" Zoutelande, september 2007 Een uniek mens is van ons heengegaan 7-11-1929 8-9-2007 Leen Ova Leen wordt woensdagmiddag om 14.30 uur in Koudekerke begraven. Noel en Danielle Enige en algemene kennisgeving Groot is de leegte die hij achterlaat; mooi zijn de herinneringen die blijven. Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Eduardus Johannes van Pamelen Hij is 72 jaar geworden. Tilburg: Jolanda en Frank de Jong-van Pamelen Angelo en Rachel Mare Nicole Oud Beijerland: Ron van Pamelen Terneuzen,De Ferleman", 9 september 2007 Correspondentieadres: Redemptoristenstraat 23, 5042 DK Tilburg U kunt afscheid nemen van pa en opa in het Rouwcentrum Monuta Terneuzen, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op donderdag 13 september van 15.00 tot 15.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 14 september om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Antonius van Padua, te Sluiskil, waarna de begrafenis zal volgen op de r.-k. begraafplaats aan de Gildestraat aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wij zijn "De Ferleman" erg dankbaar voor alle lieve en goede zorgen aan hem besteed. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en grootvader Johan Quast weduwnaar van Margaret Barbara Cole Pasoeroean (Ned.-Ind.), Vlissingen, 24 maart 1923 5 september 2007 Oegstgeest: John en Martien Quast-Hissink Joost Wouter Kapelle: Steven en Frangoise Quast-Eschauzier Bastiaan Anne-Floor Arnout Thijs Payrac (Fr.): Vivian en Jacques Bennet-Quast Maël Laurie Doriane Correspondentieadres: Guus Reitsmahof 3 2343 HX Oegstgeest De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege overlijden van onze oud-medewerker Frans Johannis Rieteco Frans deed zijn werk bij de afdeling Gemeentewerken met grote toewijding. Wij herinneren ons hem als een hulp vaardige collega waar wij altijd op konden rekenen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. De gemeenteraad, het college van Burgemeester en Wethouders en de medewerkers van de gemeente Sluis, J.F. Sala, burgemeester mr. P.T.G. Claeijs, griffier mr. J. Schaalje, wnd. gemeentesecretaris Oostburg, 10 september 2007 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jan Scheele De heer Scheele was vele jaren voorzitter van onze Cliëntenraad en betrokken bij de activiteiten in en rondom De Molenhof. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar de familie. Moge de goede herinneringen aan hun (schoon)vader, grootvader en overgrootvader tot steun zijn bij de leegte die hij achterlaat. Namens directie, bewoners, collega's en vrijwilligers Zorgcentrum De Molenhof Zaamslag, 10 september 2007 RECTIFICATIE Je strijd gestreden Je best gedaan Veel geleden Nu van ons heengegaan Na een moeizaam ziekbed is rustig ingeslapen, omringd door zijn kinderen, onze lieve papa, schoonvader en opa Jan Schroevers in de leeftijd van 73 jaar. Wij zullen hem missen Oost-Souburg: Leana Oranje-Schroevers Renz Oranje Patrick t Sharon Robin Oost-Souburg: Marie-Jeanne Schroevers Arnemuiden: John Schroevers 4341 JH Arnemuiden, 8 september 2007 Bremstraat 42 Onze vader is thuis opgebaard. De rouwdienst voor genodigden en belangstellenden zal gehouden worden op woensdag 12 september om 11.15 uur in het verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Neder lands Hervormde kerk te Arnemuiden welke geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds A Goedvree, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraaf plaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bezoek aan huis Geen bloemen Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van Peter Simon Hij overleed in de leeftijd van 57 jaar. De Familie Vlissingen, 7 september 2007 Correspondentieadres: Nattenhover Koestraat 29,6129 LH Urmond De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 12 september om 12.30 uur in de aula van crematorium Nedermaas, Vouershof 1 te Geleen, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke begraafplaats Wehrerweg te Sittard. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wie kent de dag van morgen De dood komt onverwacht. naar Lied 489 Wij moeten voortaan ons nichtje Liesbeth Lamper missen. We wensen Ben en de familie veel sterkte toe. Corry en Kees Fransje en Tonny Heinkenszand/Amerongen, 11 september 2007 ~y~

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28