Familieberichten 24 i Dinsdag 11 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Mijn vader en moeder: Jeroen en Sabine gaan vanmiddag trouwen Dikke kus van Noëlle Algemene kennisgeving "Mooi was onze tijd... Vol van verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, oma "tik-tak" en zus Sara Maria Barendrecht-Ekkebus in de leeftijd van 86 jaar. Trees en Nico Rob en Miranda Mark, Michelle Magdalena de Hooge Vlissingen, 9 september 2007 Correspondentieadres Familie Poppe, Lammenstraat 214381 SX Vlissingen. Overeenkomstig haar wens zal de crematieplechtigheid in besloten familiekring plaatsvinden. Nooit meer j'attendrai Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve gezellige vriend Anton Blok Wij wensen de familie alle sterkte met het verwerken van dit verlies. Ann en Ferdinand Neem mij Heer God het roer dan maar uit handen en laat mij zingend op de voorplecht staan. Dan zal mijn schip niet op de rotsen stranden maar veilig in uw haven binnengaan. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven omringde geven wij u kennis dat zacht en kalm, na een kortstondig ziekbed, van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en over grootvader Joost Cornells Dobbelaar echtgenoot van Suzanna Hamelink In de leeftijd van bijna 83 jaar. Wij hebben zó van hem gehouden S. Dobbelaar-Hamelink Riet en Rien Riny en Ingrid Max Joyce en Alejandro Robin Krijn en Nadia Donovan en Tamara Melanie en Hubert Simon, Emma 9 september 2007 Burchthof 14 4571 DG Axel De afscheidsdienst waarin zal worden voorgegaan door ds. J.P. Lindeboom, zal worden gehouden op donderdag 13 september om 10.30 uur in de PKN-kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de Algemene begraafplaats aan de Burcht laan te Axel. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de kerkzaal van bovengenoemde kerk. Geen bezoek aan huis Woorden schieten tekort Met verbijstering en vol ongeloof hebben wij kennis geno men van het plotselinge overlijden van Thijs Geers zoon van onze collega Bas. We hopen dat familie en dierbaren de kracht kunnen vinden dit verlies en deze schokkende gebeurtenis te verwerken en wensen hen daarbij veel sterkte toe. Sectie LO, RSG't Rijks Wij zijn verbijsterd en verontrust door de dood van Thijs Geers oud-leerling van onze school en zoon van mijnheer Geers, docent gym. Goedlachse Thijs stond voor iedereen klaar. 't Was gewoon een leuke vent, die van het leven genoot. Zijn dood was gewelddadig, een dood zonder reden Zinlozer dan zinloos. We verzetten ons daartegen. Want waar geweld huist, kan geen vrede wonen. Wegen van vrede lopen niet door straten van geweld. Wie een bom legt voor een ander, legt de dood. Er worden dagelijks duizenden bommen gelegd in gedachten, in woorden, in gevoelens, in beelden en in daden. Het grote gevaar dat ons bedreigt, zit niet alleen in de wapens die men te slapen heeft gelegd in onze wereld. Het grootste gevaar zit in de mensen zelf. In mensen die geloven in het recht om de sterkste te zijn. Thijs geloofde daar niet in; en wij evenmin. Misschien kunnen wij de wereld niet veranderen en hebben we geen toverstaf om het geweld ongedaan te maken. We kunnen echter wel een kleine oase zijn waar mensen vreedzaam samenleven; waar Bas, Marjan, Floortje, Max en Erik en zoveel anderen zich weer veilig en geborgen kunnen voelen. Namens het bestuur, alle medewerkers en alle leerlingen van RSG ,,'t Rijks" drs. L.C.M. de Rond MA, rector Groot is de enorme leegte en het intens verdriet. Mooi zijn de herinneringen die je achterliet. Nog niet beseffend wat ons overkomen is, geven wij u kennis van het plotseling en veel te vroeg overlijden van mijn lieve man, onze allerliefste papa, zoon, broer, schoon zoon, schoonbroer, peter en oom Patrick d'Hont Echtgenoot van Isabelle d'Hont Papa van Laura, Marion en Thomas Hulst 29-3-1964 Lausanne 9-9-2007 Luins: Isabelle d'Hont, Laura, Marion en Thomas Temeuzen: Ria en Richard d'Hont Rosmalen: Gino en Daphne d'Hont, Ruben Nyon: Elsbeth Robert-Charrue Luins: Philippe en jocelyne Robert-Charrue, Loïc Chemin d'Arzillier 1184 Luins Zwitserland De uitvaartdienst zal plaatsvinden op 14-9-2007 in de "Temple" in Luins (Zwitserland) om 14.00 uur. In plaats van bloemen, kunt u een donatie doen in de kerk t.b.v de reddingsdienst La Rega. Enige en algemene kennisge\>ing Plots is van ons weggenomen ons maatje, onze grote vriend Patrick d'Hont Lieve Isabelle, Laura, Marion, Thomas, zijn ouders en broer en alle verdere familie en vrienden heel veel sterkte in het verdragen van dit verlies. 'Stil ben je van ons heen gegaan. Je hebt altijd voor ons klaargestaan. Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven. Je was een schat voor ons allen. Je te moeten missen zal ons zwaar vallen'. Welterusten Lieve vent Rudy, Kristel, Eline, Lisa en Jurian Suij Mijn lieve Patrick Als ik in druppels zou mogen zeggen, hoeveel ik van je hou. Zou het de hele dag regenen speciaal voor jou. Ik zal je missen. Je petekind Lisa wa Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Petra echtgenote van onze medewerker Peter de Hoon Wij wensen Peter, kinderen en verdere familieleden heel veel sterkte met dit enorme verlies Directie en medewerkers Inaxtion uitzendgroep Ronald, Katinka en Monique (vestiging T'neuzen) Vele fijne herinneringen verzachten ons verdriet voorgoed uit ons midden maar vergeten doen we je niet Met droefheid geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziekbed, zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, paps, onze schoonvader en opa Benignus Arthur Chiselain IJsebaert Ben echtgenoot van Sara Maria IJsebaert-Schippers Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Terneuzen: Saartje IJsebaert-Schippers Terneuzen: Marlies en Peter Oggel-IJsebaert Sarah, Nienke Temeuzen: Monique en Jack Dingenouts-IJsebaert Bas, LeontineStephanie 10 september 2007 van Diemenstraat 3,4535 AP Temeuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 13 september om 15.00 uur in de aula van het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in deontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de aula. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa Nooit meer jouw trotse woorden Nooit meer de trouwe fan langs de lijn Nooit meer je flauwe grapjes Nooit meer 'gewoon' bij opa zijn Wat zullen we je missen, lieve opa! Saar, Dook, Tien, Steefje en Nien

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 26