Blijf groeien Blijf groeien facility managers www.kluwer.nl/vakopleidingen Met de vakopleidingen van Kluwer secretaressen en managementassistenten www.kluwer.nl/vakopleidingen Met de vakopleidingen van Kluwer Meer info? Ga naar Kluwer Meer info? Ga naar I Kluwer Opleidingen voor Leergang facility management 7 7 oktober (startdatum) in Maarssen m Professionaliseren van facilitaire inkoop 7 november in Maarssen Financieel management voor facility managers 8 november in Maarssen Besparen op bestaande facilitaire contracten 4 december in Breukelen Verder opleidingen voor Arbo-professionals Communicatiemanagers HR-professionals Inkopers Secretaresses en management assistenten Financiële professionals Marketingprofessionals OR-leden, voorzitters en secretarissen Salarisprofessionals Secretaressen en management assistenten a Wolters Kluwer business Opleidingen voor Communicatie op kantoor 4 oktober in Utrecht Secretaresse en personeelswerk 5-daagse, startdatum 8 oktober in Utrecht Leer van Apenstreken 9 oktober in Dierenpark Amersfoort Spelling Taaltips 7 7 oktober, 20 november, 70 december in Utrecht 7 november in Zwolle Evenementen organiseren 30 oktober in Utrecht m Manage de informatiestromen op het secretariaat Schriftelijk Management Support Event (workshops) 8 en 9 november in Jaarbeurs Utrecht m Fast track, Engels voor managementondersteuners 75 november in Den Haag Verder opleidingen voor Arbo-professionals Communicatiemanagers HR-professionals Inkopers Facility managers Financiële professionals Marketingprofessionals OR-leden, voorzitters en secretarissen Salarisprofessionals Secretaressen en management assistenten a Wolters Kluwer business

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 12