familieberichten 8 I Maandag 10 september 2007 PZC wa De Heer is mijn herder Na een korte heftige ongelijke strijd is rustig en kalm van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Jacoba Minderhoud-de Kam 8 oktober 1938 t 8 september 2007 Zoutelande: Leen Minderhoud Middelburg: Nel en Henk Domburg: Leny en Ko Marisca en Marcel Remko Melanie Westkapelle: Peter en Anja Mart ijn Marjoke 4574 SC Zoutelande Boudewijnskerke 38 Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op woensdag 12 september van 19.30 tot 20.00 uur in hel uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg. De herdenkingsdienst die wordt geleid door Ds. P. Boekes- teijn zal gehouden worden op D.V. donderdag 13 september om 13.00 uur in de Catharinakerk te Zoutelande, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de begraafplaats te Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is gelegenheid tot condoleren in zaal "Middendorp". Met dank aan ziekenhuis Walcheren Afdeling Oost 1 voor de liefdevolle zorg. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wegens familieomstandigheden is Drogisterij "Kama" Groentje 6a te Domburg donderdag 13 september de gehele dag gesloten Met droefheid geven we u kennis van het overlijden van onze jongste zus en schoonzus Koos A. de Kam P. de Kam B.H. de Reu-de Kam J. de Kam C.L. de Kam-Vos L. van Sluijs-de Kam W. de Kam-van Sluijs P. Kluijfhout-de Kam J. Kluijfhout L. Huiszoon-de Kam L. Huiszoon Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze lieve, zorgzame schoondochter, schoonzuster en tante Jacoba Minderhoud-de Kam Koudekerke: P. Minderhoud-Gideonse Serooskerke: M. Minderhoud Meliskerke: Minderhoud C. Minderhoud-Huibers Oost-Souburg: J. Minderhoud Minderhoud-Schotman Röthenbach a/d Pegnitz: L. Herzog-Minderhoud W. Bimmerlein Amemuiden: J.A. van Belzen-Minderhoud J. van Belzen neven en nichten We're on a road to nowhere.(Artnos 1 Goede reis, Aart Je inzet 'beneden' heeft geleid tot heel wat moois. Je vaardige handen werken nu niet meer, toch klinkt de muziek door... Sjaken Naomi Nikki, Zowie, Djoszuwa, Kjeld en Clari Dirk, Patrick, Mart-Jan Aart Niet te begrijpen dat je zo plotseling van ons bent heen- gegaan. Je steun, advies en warmte zal ons altijd bijblijven. I Familie en vrienden veel sterkte toegewenst Namens The Ditch Divers en The Blue Clay Wouter Verbijsterd en verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze trouwe vriendin Janny Quist-Kegge Coby en Jo de Quartel Door en Floor Schreuders Nel en Ger van Biemen Nel vd Vlies Wim Roemersma Gerry en Evert Roering Je strijd gestreden Je best gedaan Veel geleden Nu van ons heengegaan Na een moeizaam ziekbed is rustig ingeslapen, omringd door zijn kinderen, onze lieve papa. schoonvader en opa (an Schroevers in de leeftijd van 73 jaar. Wij zullen Item missen Oost-Souburg: Leana Oranje -Schroevers Renz Oranje Patrick Sharon Robin Oost-Souburg: Marie-Jeanne Schroevers Amemuiden: John Schroevers 4341 |H Amemuiden, 8 september 2007 Bremstraat 42 Onze vader is thuis opgebaard. De rouwdienst voor genodigden en belangstellenden zal gehouden worden op woensdag 12 september om 11.15 uur in het verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Nederlands Hei-vormde kerk te Amemuiden welke geleid wordt door de weleerwaarde heer Ds. A. Goedvree, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.15 uur op de begraaf plaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Na afloop van de begrafenis is er gelegeheid de familie te condoleren in het Verenigingsgebouw "Rehoboth". Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij om het plotseling overlijden van onze schoonbroer en oom Frans Rieteco St.fan in Eremo (B): Andrea en Edgard Buysse-De Krijger Oostburg: Emanuel (in herinnering) en Jenny De Krijger-Willems Terneuzen: Frans en Cathrien De Krijger-Jansen Neven en nichten Hoe lieflijk is uw woning, Heer van de hemelse machten. Psalm 84:2 NBV Tot onze diepe droefheid is, na een kortstondige ziekte, door de Here op Zijn tijd van onze zijde weggenomen onze zorgzame vader en opa fan Scheele weduwnaar van Martha Dieleman 3-5-1918 f 9-9-2007 Drager van de gouden ere-medaille in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het Oorlogsherinneringskruis mei 1940 met gesp Axel: Saar Bakker-Scheele Levien Bakker in liefdevolle herinnering Jacco en Emma - Pepijn Marjan en Patrick - Jelle Axel: Cathrien en Wim Bakker-Scheele Jack en Annemarie - Evelien, Ralph Hans en Francisca - Wouter, Jan Saskia en Richard - Lisa, Rick Martijn Alphen a/d Rijn: Paulien en Piet Goosen-Scheele Jeanet en Ron - Martijn, Femke Timo Martina en Paul - Tamara, Sjoerd Zuiddorpe: Willem en Wilma Scheele-Post Zaamslag:Tanneke en Piet Jansen-Scheele Glenco en Anja Marja en Ab - Anniek, Iza, Jolijn (anneke en Lennard - Tamar Zaamslag, Wilhelminastraat 26 Corr. adres: Fam. Bakker, Beethovenstraat 19,4571 CN Axel De samenkomst van Woord en Gebed wordt gehouden D.V. donderdag 15 september om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijg., Terneuzensestraat 32 te Zaam slag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren van 13.15 - 13.45 uur in de zaal achter de kerk. Geen bloemen. Dag lieve opa Schroevers We zullen je missen. Sharon, Robin Heden overleed onze schoonzoon, zwager en oom Jan Schroevers in de leeftijd van 73 jaar. Familie van de Gruiter Familie Schroevers Amemuiden, 8 september 2007 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze buurman Jan Schroevers Frans en Carin van de Heide Jaap en Ella Marteijn en de kinderen Amemuiden, 8 september P.H.C. Simon 21 juni 1950 7 september 2007 Blij je gekend te hebben -xx- Pé De begrafenis is 12 september om 12.30 uur in het crematorium Nedermaas aan deVouershof 1 te Geleen. corr.adres: J.M.P. Simon W. v.d. Veldelaan 8 4383 TX Vlissingen Dag Theo Bedankt datje onze vriend wilde zijn Jan en Mary

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8