Zoek, Vind... fët fllensen inq.nl Familieberichten kftjg i y i Buurman overleden? teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 6 I Maandag 10 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Je was zo moe, je heb je strijd gestreden, al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Verdrietig, maar dankbaar voor alle zorg en liefde die wij hebben ontvangen, geven wij u kennis dat is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Anthonie Jan (Anton) Blok sinds 2002 weduwnaar van Adriana Pieternella Blok-Schouwenaar in de leeftijd van 83 jaar. 's-Gravenpolder: Sjaak en Ritha Blok-de Wijs Alex, Linda Kloetinge: Anke Blok en Eddy Lokker Maxim, Marissa Met respect en waardering denken we aan allen die voor Anton hebben gezorgd in Ter Valcke. 8 september 2007 Lange weg 70 4431 RP's-Gravenpolder Op woensdag 12 september is er van 10.30-11.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelie\>e deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor wat hij in zijn leven voor mij heeft betekend geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve vader Jacobus de Feijter weduwnaar van Suzanna Catharina Verplanke in de leeftijd van 80 jaar. Cor de Feijter 8 september 2007 Te Waterstraat 17 4571 AM Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 13 september om 14.00 uur in de r.-k. Kerk, Kersenlaan 6 te Hoofdplaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Prote stantse Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in HCR "De Vriendschap", Kersenlaan 7 te Hoofdplaat. Woensdag 12 september is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Dank aan allen die zorg verleend hebben aan mijn vader Overleden Mariette van Gorkum-de Grood 01-05-1944 's-Gravenhage t 08-09-2007 Middelburg Middelburg: Duco van Gorkum Vlissingen: Florine en Xander Rombach Sanne Alkmaar: Douwe en Carola van Gorkum 's-Gravenhage: Mw. de Grood-Wernekinck Seislaan 14,4333 GX Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatshebben op woensdag 12 september om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Plotseling zijn we je kwijt, mijn lieve maatje, onze trotse papa en lieve opa. We hebben zo met je genoten, niets zal meer hetzelfde zijn. Ed Kats Je mocht maar 54 jaar worden. Addy Christy en Menno Teun Eddy en Monique 8 september 2007 Dijkwelsestraat 54 j 4421 Al Kapelle Woensdag 12 september is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Ed te nemen in het Rouw centrum, Maalstede la te Kapelle. Vrijdag 14 september zal er om 13.00 uur een bijeenkomst worden gehouden in bovengenoemd rouwcentrum. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Ed hield van bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief ie sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verslagen en intens verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zoon, onze broer, zwager en oom Ed Kats Op de veel te jonge leeftijd van 54 jaar. Ed, wij zullen jouw warmte en humor missen, wij hadden nog zo veel langer van je willen genieten. Je laat een grote leegte achter. Fr. Kats-van Eekelen Ellie en Rien van den Berg-Kats Kees en Thea Kats Peter en Marie-José Kats Carin en Cees Heijboer-Kats Neven en nichten Tot ons verdriet overleed onze lieve, behulpzame schoon zoon, zwager en oom Eddy Kats echtgenoot van Addy Gijzel M. Gijzel Chr. Gijzel van Nieuwenhuyzen Els en Kees Ko Desy en Jan Tony Connie en Willem Maarten en Alien neven en nichten Kapelle, 8 september 2007 Hij gaat met je mee en blijft bij je. Zo zeker als de schaduw bij je blijft en je niet verlaat. Psalm 121 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij u kennis dat zacht en kalm is overleden mijn lieve, zorgzame man en onze vader Peter Cornelis Kik Peet in de leeftijd van 84 jaar. Bruinisse, Annie Kik-Korstanje Mare en Marjan Spijkenisse, Edith en Linda Brouwershaven, Sjoerd en Bianca 8 september 2007 Mosselstraat 20 4311 GK Bruinisse Gelegenheid tot condoleren dinsdag 11 september van 19.00 tot 21.00 uur aan het woonhuis. De herdenkingsdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden donderdag 13 september om 10.30 uur in de Gereformeerde kerk, Noorddijk 4 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraaf plaats "Molenhof" te Bruinisse, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in het "Stilte centrum" van zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Verdrietig maar vol bewondering en respect voor zijn vechtlust en doorzetttingsvermogen nemen wij afscheid van onze zwager en oom Peet Kik Leen en Willy Sjaan en Ger Jo en Lies Rien en Liesbeth Peter en Nellie neven en nichten Goes, 8 september 2007 Bedroefd zijn we dat plotseling is overleden Liesbeth Wij zullen je missen in onze straat. Wij wensen iedereen veel sterkte toe. Eric en medewerkers La Strada Je had een droom, zo 'n mooie droom vol liefde en vol leven. Je had ons allen nog zo graag meer liefde willen geven. Je had een droom, zo 'n mooie droom maar het heeft niet mogen zijn. We moesten je wel laten gaan maar het afscheid doet zo 'n pijn. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en groot oma Tanneke Maas-Hofman sinds 4 november 1993 weduwe van Pieter Maas 9-9-1924 t 7-9-2007 Axel: Heieen en Jan de Feijter-Maas Sandra en Pascal - Kelly, Iris Karin Carolien Terneuzen: Jan en Ina Maas-IJsebaert Oostelijk Bolwerk 364, Terneuzen Corr. adres: Fam. de Feijter, Bachstraat 26,4571 XT Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 12 september om 13.30 uur in de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in uitvaart centrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Dinsdag 11 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van "De Vestevoor alle zorg en aandacht die moeder gekregen heeft. Herinner mij, hoe ik was toen ik alles nog kon. Bevrijd van alle beperkingen van de ouderdom is overleden onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Marijs weduwnaar van Johanna Neeltje Zwartepoorte 25 augustus 1921 - f8 september 2007 Hans (in dierbare herinnering) en Martha Gina, Janneke, Maartje Marina en Waldo, Denise, Manon Roel en Marianne, Kevin Louise de Colignylaan 2,4461 SP Goes, kamer 4-12 Correspondentieadres: Siguitsedijk 3,4434 NB Kwadendamme De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6