Zeeland toont schoonheid Zierikzee Slapen in dozen Uitgeslapen? Fietsster (84) verongelukt Hastens 7^ S pzc Maandag 10 september 2007 15 Automobilist dronken achter het stuur yerseke - Een veertigjarige Bel gische automobilist werd zaterdag avond rond kwart voor elf aange houden op de Postweg in Yerseke. Hij werd opgemerkt doordat hij slingerend over de weg reed. Een blaastest wees uit dat de man vijfmaal de maximum toegestane hoeveelheid alcohol had gedron ken. Het rijbewijs van de man is in genomen. Automobilist valt in slaap achter het stuur 's-HEER ARENOSKERKE - Een 2i-jari- ge automobilist uit de gemeente Borsele is in de nacht van zaterdag op zondag in slaap gevallen achter het stuur van zijn voertuig. Rond 5.45 uur kwam hij op de A58 ter hoogte van 's-Heer Arendskerke in de vangrail terecht. Vermoeidheid en drank gelden als oorzaak van het gebeuren. De man had twee maal de maximum toegestane hoe veelheid alcohol gedronken. Bestelauto in brand gestoken in Zierikzee zierikzee - In de d'Aillystraat in Zierikzee is zaterdagnacht tussen vier en half vijf een bestelauto in brand gestoken. De bestuurdersstoel is weggesmol ten en ook is er roetschade in de auto. De brandweer kon verder uitbran den van de auto voorkomen. STAD AAN 'T HARINGVLIET - De poli tie onderzoekt een botsing tussen een motorrijder en een fietsster. De vrouw op de fiets overleefde het ongeluk bij Stad aan 't Haring vliet niet. Zaterdag rond 11.00 uur kreeg de politie melding van een botsing tussen een motorrijder en een fietsster op de kruising Lieve Vrouwepoldersedijk/Tilsedijk. De 84-jarige fietsster uit Den Bommel overleed ter plekke aan haar ver wondingen. De 31-jarige motorrij der uit Middelharnis is met een ge scheurde rugwervel overgebracht naar het ziekenhuis. Hastens Mega Store Breda Ettensebaan 17a (naast Kids Factory) Breda Info: 0900 - 225 0 225 Fulfilling dreams since 1852 Jeugd brengt nacht door onder karton voor goede doel. door Luc Oggel WOLPHAARTSDIJK - Nog enigszins slaperig kijken de 23 jongeren uit hun ogen, zondagochtend op Cam ping Veerse Meer in Wolphaarts- dijk. Nee, slapen in een kartonnen doos is niet bepaald het comforta belste wat er is. Maar ze kunnen zich nu wel beter inleven in de straatkinderen in Bolivia, voor wie dat dagelijkse kost is. De Protestantse Gemeente Wolp- haartsdijk wilde iets bijzonders doen om het nieuwe kerkelijk jaar in te luiden. Dat werd een 'Nacht zonder Dak', waarmee het project Straatkinderen in Bolivia van de christelijke hulporganisatie Tear wordt ondersteund. De deelne mende kinderen, tussen de 12 en 17 jaar, hebben zich laten sponso ren om een nacht in een karton nen doos door te brengen. Cam ping Veerse Meer had een plek ter beschikking gesteld waar het kar tonnen dorp kon worden opge bouwd. De meeste 'daklozen' hebben een korte nacht gehad, want een beet je keten kon niet uitblijven. „Ik heb wel last van mijn rug", zegt Henk Binnekamp (13). Niet gek, een matras gebruiken was uit den boze. „Die grond is best hard", zegt Henk met een vertrokken gezicht. Hij had de avond tevoren nog wel even gedoucht. „Ik wilde schoon mijn doos in." Met de actie 'Nacht zonder dak' is een bedrag van 1684,80 euro inge zameld. Het geld is inmiddels aan Tear overhandigd. Voor een goed doel sliepen 23 jongeren op Camping Veerse Meer in kartonnen dozen. Het geld dat de actie opleverde gaat naar straatkinderen in Bolivia. Boven: De Rustende Moeders presenteren in volle overtuiging de kleinste fanfare ter wereld. Onder: Het trio Hot Tamale brengt op de Schuithaven een mix aan blues, cajun, texmex en zydeco. foto Dirk-Jan Gjeltema Nog 6 dagen te gaan! Media Markt Middelburg is 2 jaar en dat vieren we! Voor elke €100 die u besteedt, krijgt u er 10 van ons cadeau! ik ben toch niet gek.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 33