Familieberichten Jju HtpeCand ...als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta U tl voiovrt jzn&r&wjfr T&wrw vopyv Piwiï&vtzcnrt OOSTKAPELLE 42 I Zaterdag 8 september 2007 PZC Hartelijk dank voor het medeleven, kaartjes en cadeau's die wij hebben ontvangen voor en na de geboorte van onze dochter Maud Wim en Silvia Minderhoud Koestraat 3 Westkapelle Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve levenspartner, onze vriend en opa Lex Ros betuigen wij u onze oprechte dank. F. van Dalen-Oostdijk Kinderen en kleinkinderen Goes, september 2007 Zoveel medeleven, bloemen, kaarten, brieven... Voor de vele hartverwarmende reacties die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Marinus Sanderse willen wij u heel hartelijk danken. Het heeft ons goed gedaan. Conny en Hans Pi eter, Laurens, Hanne Kees en Willemien Martina, Rosina, Janita September 2007 Hiermee mijn oprechte dank voor de belangstelling, meeleven en vele attenties tijdens mijn verblijf in de ziekenhuizen en terugkeer naar huis. Tevens nog mijn dank voor de vele felicitaties voor mijn verjaardag ontvangen mede namens mijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. W. Verhage, Zoutelande Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn goede man, onze vader, schoonvader en opa Franciscus Johannes Versteeg betuigen wij u onze oprechte dank. E.J.T. Versteeg-van Beers Kinderen en kleinkinderen September 2007 In plaats van kaartjes Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en bloemen ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze zorgzame vader Rines de Waard waren overweldigend. Vanwege de enorme belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te be tuigen. Het is voor ons duidelijk geworden dat Rines niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel betekend heeft. Betsy de Waard-Kamerling Evan, Alwin en Nathalie Biezelinge, september 2007 Lieve Mattijs 09-09-2004 09-09-2007 Al 3 jaarmissen we je lach! Carin, Peter, Jeroen, Suzanne Uitvaart Zorg Ruim 35 jaar ervaring in persoonlijke uitvaartbegeïeiding. Zorg - vuldig Hulp - vaardig Respect - vol Anthony Edenlaan 21, 4463 JD Goes Tel. 0113 - 231 577 of 06-512 774 73 www. roeland-uitvaart, nl Wilsbeschikkingen - Verzekeringen - Deposito's Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens. Uitvaartzorg en -verzekeringen Monuta De Voorzorg (voorheen De Voorzorg-Sinke) Uitvaartcentrum: Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen Tel: (0118) 41 27 60 Uitvaartcentrum Monuta Goes Fluitekruidstraat8,4461 MH Goes Tel: (0113) 21 63 63 Monuta StiltecentrumNoord Beveland Dr. Maasstraat 4a, "4486 BW Colijnsplaat Tel: (0113) 21 63 63 Op woensdag 12 september 2007 is er een openbare vergadering van het Algemeen Bestuur van LétÉ De vergadering wordt gehouden in de bestuurs kamer van LétÉ, Grevelingenstraat 16 te Middelburg. Aanvangstijd 16.00 uur. Stukken liggen ter inzage bij de bestuurssecretaris. Al meer dan 1 Ojaar een vertrouwd gezicht op Noord- en Zuid-Beveland. Dillenburglaan 63,4461 TK Goes Telefoon: 0113-216815 wwwJannyVanGentevoort.nl Wij willen iedereen bedanken voor zoveel mooie woorden, bezoekjes, alle steun, aandacht en medeleven in welke vorm dan ook tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze onvergetelijke lieve dochter en zus Manon Wondergem Wat voor ons overblijft zijn de herinneringen. Daarom aan iedereen die een leuke, bijzondere, mooie of ontroerende herinnering heeft aan Manon het verzoek om die binnen een maand naar ons op te sturen zodat we die in een "herinneringsboek" kunnen bewaren. Gerard en Corina Wondergem-Rosenthal Rick en Rowin Vikingstraat 8 4361 CR Westkapelle Dankbetuiging Wij zijn erg getroffen door uw meeleven zowel schriftelijk als persoonlijk, tijdens de moeilijke periode voor en na het overlijden van mijn zeer geliefde man, onze lieve vader en opa Anthony Zandee We danken u voor uw hartverwarmende belangstelling, het is voor ons in deze moeilijke tijd tot grote steun geweest. L. P. Zandee-de Jonge Kinderen en kleinkinderen BEZORGER gezocht voor een middagwijk in De PZC zoekt enthousiaste kandidaten die wel een extraatje willen verdienen! Word dagbladbezorg(st)ervoor de PZC: een goede bijbaan voor jong en oud met prima verdienste en interessante extra's. Interesse? Neem dan (tijdens kantooruren) contact op met onze afdeling binnendienst op nummer: 076 - 531 23 14 Kijk voor meer informatie over vrije wijken op: www.deleukstebiibaan.nl. De minimumleeftijd voor een krantenwijk is 15 jaar. Kandidaat-bezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 62