Ahrend Inrichten Vlissingen zoekt een commerciële studiomedewerker met een "hands-on" mentaliteit □hrond Banen Stagebegeleider/jobcoach doseerarts/ medisch leider m/v medisch secretaresse m/v 48 I Zaterdag 8 september 2007 PZC Kijk ook op O JobTrack.nl Koninklijke Ahrend NV is een expert op het gebied van flexibele kantooroplossingen en efficient ruimtegebruik. Ahrend zorgt ervoor dat medewerkers professioneel, plezierig en productief kunnen werken door mooie en aangename werkomgevingen te creeren. Ahrend is wereldwijd actief als projectinrichter, zowel met eigen vestigingen als door succesvolle samenwerking met leidende marktpartijen. Het assortiment van Ahrend als ontwerper en producent is herkenbaar, tijdloos 'Dutch design'-meubilair, en omvat o.a. de Revolt, Mehes, Ahrend 500, Ahrend 350, Ahrend 1200 en andere bekroonde stoelen, tafel- en opbergsystemen. Ahrend heeft al meer dan een eeuw ervaring met het inrichten van zakelijke omgevingen. Studiomedewerker m/v In deze functie vervaardig je digitale (indelingstekeningen) voor totaalinrichting, vergezeld van visueel ondersteu nende product- en materiaalvoorstellen. Dit doe je in overleg met zowel klanten als collega's van bijvoorbeeld de afdelingen Sales en Sales Support. Daartoe is het belangrijk dat je de ontwikkelingen op het gebied van kantoorinnovatie tot en met totaalinrichting volgt en deze weet te vertalen naar je dagelijkse werkzaamheden. Daarnaast draag je mede zorg voor de indeling en inrichting van de showroom. MBO-niveau en ervaring met PC-applicaties Voor deze functie dien je te beschikken over een opleiding op MBO-niveau (bij voorkeur in de meubelinrichting) en ervaring met PC-applicaties zoals Auto-cad, Vectorworks, inter- intranet. Outlook, Word, Powerpoint etc. etc. Verder ben je representatief, communiceer je makkelijk en kun je zowel zelfstandig als in teamverband goed f m uit de voeten. In het overleg met in- en externe klanten stel je je zeer pro-actief en vriendelijk kritisch op om zodoende alle wensen en mogelijkheden goed in kaart te kunnen brengen. Informatie/sollicitatie Als je je herkent in het geschetste profiel en graag wilt werken bij een sterk innovatieve organisatie die stevig in de markt staat en zich kenmerkt door een 'no-nonsense-sfeer' stuur dan je motivatie en CV naar application@ahrend.com. Naast een leuke uitdagende baan in de hiervoor omschre ven sfeer en organisatie bieden wij natuurlijk ook een marktconform arbeidsvoorwaardenpakket. Als je eerst meer informatie over deze vacature wenst dan kan je contact opnemen met de heer Jan van der Put, Manager Studio regio Zuid, telefoon 06-13447026. Voor meer informatie over de producten en diensten van de Koninklijke Ahrend verwijzen wij graag naar www.ahrend.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ahrend. Always ready for things to come RES ONT Stichting Respont biedt passend onderwijs aan leerlin gen die orthopedagogische en/of orthodidactische hulp nodig hebben. In drie regio's in Zeeland: De Bevelanden/Tholen, Walcherenen en Zeeuws- Vlaanderen, brengen 4 speciale scholen voor basisonderwijs, 3 scholen voor praktijkonderwijs en 1 school voor SO/VSO ZMOK- REC Cluster 4, dat in de praktijk. Meer informatie: www.respont.nl Korczakschool directie, afd. VSO en administratie Korczakstraat 1 4335 ER Middelburg Tel.: 0118 633332 Fax: 0118 616941 administratie@korczakschool.nl www.korczakschool.nl Geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. De Korczakschool is één van de scholen van de Stichting Respont. De Korczakschool valt onder de WEC en biedt onderwijs aan leerlingen met ernstige gedrags- en/of psychiatrische problemen. De school kent 4 afdelingen, te weten de afdeling SO, de afdeling VSO, de nevenvestiging Ithakaschool te Goes en verzorgt samen met de Stichting AZZ de daghulp niet schoolgaande jeugd Het Traject Verder zijn de Korczakschool Dienst Ambulante Begeleiding en de kamer Zeeland van REC Meander onderdelen van de school. Ithakaschool te Goes, afdeling van de Korczakschool te Middelburg is een REC-4 school voor SO en VSO en biedt onderwijs op maat aan leerlingen met psycho-sociale problemen. Leerlingen met autisme is onze grootste doelgroep. Wij zoeken per direct voor de afdeling Voortgezet Speciaal Onderwijs: Aanstelling vindt plaats in de functie van technisch assistent (schaal 5) Leerlingen op het VSO doorlopen naast hun theoretische pakket een praktisch traject. Vanaf leerjaar 2 starten we met arbeidstoeleiding. Dit begint met loopbaanoriëntatie, gevolgd in klas 3 en 4 door snuffelstages en externe stages. Onze leerlingen hebben behoefte aan een gestructureerde voorbereiding en intensieve begeleiding tijdens dit proces. Ook nazorg is een belangrijk onderdeel van het traject. Het betreft hier een functie voor 2 dagen per week (wtf 0,4340) Wat vragen wij: een betrokken collega met een netwerk binnen het bedrijfsleven en zorginstellingen. een flexibele instelling. affiniteit met leerlingen met psycho-sociale problematiek. Wat bieden wij: goede sfeer in een actief team. zelfstandige functie. professionele cultuur. een school volop in ontwikkeling. Interesse gewekt? Schrijf voor 21 september naar: Ithakaschool, t.a.v. Tonia de Groene Postbus 253 4460 AR Goes email: ithakaschool@emergis.nl Voor informatie: Tonia de Groene locatieleider Telefoon: 0113 267900 of 0118 616533 Kijk op: www.ithakaschool.r Ziekenhuis Walcheren is een dynamische organisatie die ernaar streeft om voort durend de kwaliteit van de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en te houden. Ziekenhuis Walcheren met 1.300 medewerkers en een capaciteit van 354 bedden biedt vrijwel alle medische specialismen. De hoofd locatie is gevestigd in Vlissingen; in Middelburg beschikt de organisatie over een buitenpolikliniek. Ziekenhuis Walcheren en de Stichting Oosterscheldeziek enhuizen werken sinds 2006 intensief met elkaar samen. Hierbij hebben we maar één doel voor ogen en dat is waar mogelijk (schaal)voordelen realiseren die direct leiden tot een ver betering van kwaliteit, ver hoging van efficiëntie en besparing van kosten. Als doseerarts/medisch leider stelt u voor onze cliënten het juiste niveau van orale antistolling vast aan de hand van INR-waarden en relevante medische gegevens. De werkzaamheden worden uitgevoerd in overleg met de zitten de doseerarts/medisch leider. De functie is ingeschaald volgens FWG 70 en kent een maximum salaris van 5.375,-- bruto per maand. Het betreft hier een dienst verband voor gemiddeld 28,8 uur per week voor onbepaalde tijd. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met de heer C. Bank, waarnemend hoofd Laboratorium/Klinisch chemicus of mevrouw P. Vermue-Mol, teamleider via telefoonnummer (0118) 42 50 00. U verricht alle voorkomende algemene en medisch-administra- tieve werkzaamheden op het secretariaat van de afdeling patho logie, zoals het verwerken van onderzoekgegevens en aanleveren van patiëntengegevens. De functie is ingeschaald onder voorwaarden van de CAO Zieken huizen. Salariëring volgens FWG schaal 35 (minimaal 1.518,- en maximaal 2.202,-). Jeugdinschaling kan van toepassing zijn. Het betreft hier een dienstverband voor bepaalde tijd ter vervanging van ziekte, doch uiterlijk tot 29 februari 2008. Tot 1 januari 2008 bedraagt de arbeidsduur gemiddeld 18 uur per week verdeeld over maandag, woensdag en vrijdag. Vanaf 1 januari 2008 bedraagt de arbeidsduur gemiddeld 16 uur per week. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw J.E.M. Bezuijen-Simmers, teamleider, telefoonnummer (0118) 65 22 22. Stuur uw sollicitatiebrief vóór21 september a.s. naar: Ziekenhuis Walcheren, t.a.v. P&O Servicecentrum, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of via e-mail: solliciteren.vlissingen@zzlnd.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE 0 M.G.E VING Voor volledige Kijk op www.zz.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 136