Montagemedewerkers Garage Verbrugge BV Geef om de adem van een kind. Waar. Diabetes Fonds Verkoper personenauto's (m/v) Naadloze Aluminium Dakgoten www.raintec.nl gedreven account manager commercieel ondernemencT Je kunt diabetes type 2 krijgen van je vader. Jaarlijks worden bijna 8.000 astmapatiënten opgenomen in ziekenhuizen. De helft hiervan betreft kinderen jonger dan 14 jaar. Het Astma Fonds wil samen met u de strijd aangaan. Omdat het leven begint bij de adem van een kind... Geef tijdens de collecteweek of via giro 55055. Astma Fonds Maar... door voldoende te bewegen en gezond te eten kunt u die kans halveren! Meer weten? Ga naar www.diabetesfonds.nl en vraag het (gratis) dossier "Diabetes en erfelijkheid" aan. Meer weten is de enige oplossing www.garageverbrugge.nl Thermecon Isolatie Nederland BV is een middel grote, toonaangevende en gespecialiseerde onder neming die zich richt op de verkoop en applicatie van energiebesparende systemen ten behoeve van de gebouwde omgeving. Met name moet hier worden gedacht aan de isolatie van wanden, daken, vloeren en buitengevels van woningen en andere gebouwen. Kijk ook op O JobTrack.nl Daihatsu Garage Verbrugge verkoopt en onderhoudt zowel vrachtwagens als personenauto's. De afdeling personenwagens bestaat uit een jong en BMW enthousiast team. Om ons verkoopteam te versterken, zijn wij op zoek naar een: Mini Landrover Functie inhoud: Als verkoopadviseur bent u hét aanspreekpunt voor onze relaties als het gaat om de aanschaf van een personenauto. Wij zoeken: Kandidaten met bewezen ervaring als verkoper in de branche en uiteraard bent u in staat om op actieve wijze de markt te bewerken. Uw sollicitatie dient uiterlijk 30 september a.s. te zijn ontvangen bij: Garage Verbrugge BV T.a.v. Dhr. A. Meertens Postbus 530 4530 AM Terneuzen Boezoekadres: Industrieweg 37 4538 AG Terneuzen telefoon 0115-68 12 00 fax 0115-69 53 89 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mede door haar pioniers functie en ongevenaarde ervaring van meer dan 40 jaar en het voortdurend streven naar een hoog kwaliteitsniveau, heeft het bedrijf een uitstekende naam. 46 I Zaterdag 8 september 2007 PZC RainTec BV is een bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in naadloze aluminium dakgoten en levert in deze een compleet pakket van producten en diensten aan aannemers, hallen,- en stallenbouwers, woningcorporaties en particulieren. Ter versterking van onze montageafdeling zoeken wij: Functieomschrijving: Monteren van naadloze aluminium dakgoten en hemelwaterafvoeren op locatie Wij vragen: Werkervaring in montage en/of bouw Geen 9 tot 5 mentaliteit Na inwerkperiode zelfstandig kunnen werken In bezit van rijbewijs b (is een pre) Wij bieden: Een uitdagende functie met goede salariëring in een bedrijf waar collegialiteit zeer belangrijk is. Heeft u interesse? mail, of stuur u schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen naar: RainTec b.v. t.a.v. Chantal Booij E-mail: m.a.booij@raintec.nl Ambachtsweg 13 4421 SK Kapelle Tel. 0113-340436 a U. ®i mm» mmm De functie Als account manager benader je doelgericht bestaande en nieuwe relaties in een specifieke doelgroep. Je ressorteert direct onder de directeur en je bepaalt zelf, samen met hem en het managementteam, de te varen strategie en het beleid. Functie-eisen MBO/HBO niveau, verkregen door opleiding en/of ervaring, Bekend met de bouwsector, met interesse voor bouwfysische aspecten Ondernemende instelling en eigen initiatief, Resultaatgericht, doortastend en representatief, Uitstekende communicatieve- en onderhandelingsvaardigheden op uiteenlopende niveau's alsmede leidinggevende capaciteiten, Leeftijd maximaal 40 jaar, Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift, tevens kennis van Duits en Engels, Ervaring met o.a. Word en Excel, Woonachtig in Zuidwest-Nederland of bereid zich aldaar op termijn te vestigen, Cijfermatig inzicht, met name op calculatie-gebied. Wij bieden: Een uitdagende functie in een markt met veel mogelijkheden. Een kleine, platte organisatie met een open structuur. Salariëring afhankelijk van ervaring/opleiding. Secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het gewicht van de functie. Heeft u belangstelling voor deze interessante en uitdagende functie, schrijf dan binnen 14 dagen een brief met CV aan de directie van: Thermecon Isolatie Nederland BV ter attentie van: De heer ing. C.M. Campfens Postbus 24 4300 AA ZIERIKZEE Nadere telefonische informatie over deze functie: de heer ing. C.M. Campfens: 0111 414151 Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken, voor uitbreiding van ons team een Waar Niet waar Gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 134