Banen Public Relations Manager The Dow Chemical Company Terneuzen Public Relations Manager rent W M 0 JobTrack.nl IS OP ZOEK NAAR EEN... Verhuurder binnendienst medewerker m/v Monteur electro met dieselervaring m/v www.2rent.nl MEDEWERKER STADSREINIGING www.middelburg.nl 34 I Zaterdag 8 september 2007 PZC Kijk ook op The human element Dow is een veelzijdig chemiebedrijf dat gebruik maakt van de kracht van innovatie, wetenschap en technologie om voortdurend die dingen te verbeteren die van essentieel belang zijn voor de vooruitgang van de mens. Het bedrijf biedt een breed scala aan producten en diensten aan klanten in meer dan 175 landen om mensen te voorzien van schoon water, voedsel en medicijnen tot verfstoffen, verpakkingsmiddelen en producten voor persoonlijke verzorging. Dow streeft bij alle activiteiten haar principes van duurzaamheid na. Dow in de Benelux is een onderdeel van The Dow Chemical Company, een multinational met een jaaromzet van 49 miljard dollar en wereldwijd 43.000 werknemers. Dow in Terneuzen is de grootste industrievestiging in Zeeland en de belangrijkste werkgever in de regio. In de omge ving bevinden zich aantrekkelijke steden zoals Middelburg, Gent en Antwerpen. D Trademark of The Dow Chemical Company Meer informatie over Dow in de Benelux, deze functie en de sollicitatieprocedure vind je op www.dowbenelux.com. We ontvangen je sollicitatie graag uiterlijk vrijdag 28 september. Locatie: Terneuzen Een regionale interne en externe communicatiefunctie in een zeer dynamische, internationale werkomgeving. De functie Als Public Relations Manager van Dow in Terneuzen werk je dagelijks aan de reputatie van Dow. Je bent op de hoogte van en speelt in op belangrijke ontwikkelingen in de regio. Je bouwt en onderhoudt het regionale stake- holdersnetwerk. Je stuurt de klankbordgroep en het donatieteam aan en treedt op als woordvoerder van Dow Benelux. Je bent verantwoordelijk voor de interne communicatie: je stelt de interne communicatiestrategie op en zorgt voor de uitvoering en middelen om de medewerkers te informeren en bij het bedrijf te betrekken. Je adviseert het lokale management over communicatievraagstukken. Terneuzen is de op één na grootste vestiging van Dow ter wereld. Je maakt deel uit van het Public Affairs team Dow Benelux dat met vijf mensen vanuit Terneuzen alle communicatieactiviteiten verzorgt van zeven vestigingen van Dow in de Benelux. De arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en er is volop ruimte voor professionele opleidingen en persoonlijke ontwikkeling. Functie-eisen WO-niveau, bij voorkeur in communicatie, public relations, journalistiek of aanverwant vakgebied Minimaal 10 jaar ervaring in Corporate Communicatie/PR Uitstekende beheersing van het Nederlands en Engels Netwerk-, management- en organisatiecapaciteiten Professionele interne en externe adviesvaardigheden Resultaatgerichte werkhouding Stressbestendig en flexibel (ook buiten kantooruren) Ambitie en de wil om te leren en te groeien Woonachtig in Zeeland of bereid te verhuizen 2 2rent is op korte termijn op zoek naar professionals die tegen aantrekkelijke voor waarden willen werken bij een allround verhuurbedrijf in een dynamische omgeving en een prettige sfeer. voor de vestiging Terneuzen voor de vestiging Terneuzen Om onze ambitieuze groeidoelstellingen in ZuidWest - Nederland te realiseren. E-mail vóór 1 7 september 2007 een sollicitatiebrief met C.V. naar Imke Reunis, e-mail: imkereunis@2rent.nl Voor meer informatie over deze vacatures en een com pleet vacature-overzicht met functievereisten en locaties kijk op: of neem contact op met Imke Reunis, Vestigingsleider Terneuzen op tel: 0181 - 29 66 66 PROFESSIONELE MEDEWERKERS! De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijker tijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden combineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Medewerker stadsreiniging m/v Afdeling Realisatiebedrijf I Voor 36 uur per week Functie: Verrichten van alle voorkomende reinigings- werkzaamheden. Hiertoe behoort o.m. het ophalen van huishoudelijk afval en het besturen van de huisvuilwagen, eventueel de vrachtwagen en de veegmachine. Tijdens de winterperiode word je ook ingezet bij de gladheidbestrijding. Profiel: vmbo-opleiding en je bent in het bezit van het rijbewijs B C en chauffeursdiploma. In verband met de beperking die de Arbowet heeft opgelegd voor het maximaal aantal te beladen containers en huisvuilzakken dient de aan te stellen medewerker een maximum leeftijd van 30 jaar te hebben. Salaris: maximaal 2.108,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Afhankelijk van je prestaties is er op termijn doorgroeimogelijkheid naar de uitloop- schaal. Reageer! Stuur je sollicitatie voor maandag 24 september 2007 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 122