Supervoordelige busreizen voor u als lezer! Televisie Reizen Wonen pzc Prisma Nieuwe detectiveserie Van Veeteren bij KRO Zweden dichterbij dan je denkt Het groene leven lonkt Vertrek 19,26okt, 2,9,16,23,30 nov, 7,14,21 dec Profiteer nu van de superactie van Effeweg.nl en bezoek Praag en/of Ber lijn. Proef de cultuur van beide steden en laat u verleiden door hun prachtige architectuur, maak een stadswandeling en bezoek de vele bezienswaardig heden tegen een supervoordelige prijs Inclusief; 3 hotelovernachtingen 3 maal ontbijtbuffet vervoer per luxe touringcar Vertrek 14 sept, 12,19 okt Ga met een gondel door de prachtige kanalen van Venetië, bezoek de San Marco basiliek en de Rialtobrug. Verken Verona met de San Zeno Maggiore, de Romeinse Arena, het balkon van Romeo en Julia en vaar over het Gardameer Inclusief: 7 hotelovernachtingen 7 maal ontbijt 7 maal diner vervoer per luxe touringcar Vertrek 21, 28 sept Verken het bloemendorp Chatel. Brer.g een bezoek aan Yvoire en bezoek de mineraalwaterbronnen Evian les Bains. Bekijk Basel, de stad Genève en vaar over het meer van Genève. Bezoek de Mont Blanc en de ijsgrot Mer de Glacé Inclusief; 7 hotelovernachtingen 7 maal ontbijt 7 maal diner vervoer per luxe touringcar - v-a. iI 5 DAGEN r—-i V.a. 349r WISMAR, ROSTOCK EN SCHWERIN ^7 fS Vertrek 10,24 sept Bezoek een marsepemmakenj in Lübeck en probeer het zelf. Bezoek Rostock, de St Nikolaikerk en ga met een stoom locomotief naar Külungsborn. Verken de Oostzeekust, bezoek Dorf Meckelen- burg en vaar naar Wamemünde. Inclusief; 4 overnachtingen in 4* hotel 4 maal ontbijt- en dinerbuffet stadsrondnt en -wandeling Rostock o.l.v. gids vervoer per luxe touringcar Meer info? Brochure aanvragen? Boeken? www.effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. (ook groepsreizen mogelijk) Genoemde prijzen zijn per persoon en excl. Reservedngskosten a 10, overige verzorging, entreegelden en overige toeslagen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 117