mensen c nl J Zoek, Vind... Familieberichte! i Buurman overleden? i i I 1 I I teken het condoleanceregister www.mensenlinq.nl Dé site met dagelijks alle overlijdensberichten uit uw regio! 30 I Donderdag 6 september 2007 PZC "Ik heb Mijn handen op je gelegd" Geheel onverwacht is overleden mijn lieve maatje en pappie, onze zeer geliefde zoon en broer Arthur Aart Pieter Verkerk 25 april 1974 14 september 2007 Je levenslust zal altijd in onze herinnering blijven. Je was vol van leven en wilde nog zoveel doen. We zullen altijd van je blijven houden. Caroline van der Holst Emily Gusta Bram Verkerk Elise Verkerk Burg. Romeijnstraat 6 4305 AD Ouwerkerk De afscheidsdienst zal gehouden worden zaterdag 8 september in de kerk van de Hervormde gemeente aan de Ring te Ouwerkerk, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Ouwerkerk, omstreeks 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis aan de Ring te Ouwerkerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve Arthur Ik hou van jou. ik hou van jou. Een dag, een jaar, een eeuw.... Tot ziens lief maatje van ons kusjes van Caroline en Emily Juist nu de toekomst veel uitzicht op geluk leek te bieden, is onze zon ondergegaan. Lieve Arthur We kenden je nog tekort, maar hebben je voor altijd in ons hart gesloten... We zullen je missen. Theo en Lies van der Holst Richard, Sylvia, Kevin Diep bedroefd ziin we nu onze lieve neef Arthur Verkerk van ons is weggenomen. Wij wensen ouders, Elise, Caroline en Emily veel kracht en sterkte toe. Carline en Harry Heun-Timmerman Annebeth Timmerman 4 september 2007 Geheel onverwachts is van ons weggenomen onze goede vriend Thuur Verkerk We zullen zijn behulpzaamheid, opgewektheid, humor en scherpe tong missen. We wensen Carolien, Emily en verdere familie heel veel sterkte toe met de verwerking van dit grote verlies. Toon en Jacolien Peter en Lian Niels en Marja Johan Ronnie, Maria en Liza 4 september 2007 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Arthur Verkerk Wij wensen de familie veel sterkte en Gods nabijheid toe. Familie Bos Ouwerkerk, 4 september 2007 Binnen de Directie en het personeel van O vet B.V., Ovet Shipping B.V. en Ovet Screening B.V. hebben we vol ongeloof vernomen dat dinsdagochtend tijdens het sporten plotseling is overleden, onze gewaardeerde medewerker en collega Arthur Verkerk Veel te kort heeft hij mogen genieten van zijn nieuwe stap in het leven, met zijn vriendin en haar dochtertje in hun nieuwe huis. Zijn partner, ouders en verdere familie betuigen wij ons medeleven en wensen wij veel sterkte toe bij het verwerken van dit onverwachte verlies. De Ondernemingsraad van Ovet B.V. en Ovet Shipping B.V. heeft met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van hun collega Arthur Verkerk We wensen zijn partner, ouders en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. De personeelsvereniging van Ovet B.V., Ovet Shipping B.V. en Ovet Screening B.V. vernam met diepe verslagenheid het bericht van het overlijden van hun collega en bestuurslid Arthur Verkerk Ons medeleven gaat uit naar zijn partner, ouders en verdere familie die wij veel sterkte toewensen bij het verwerken van dit grote verlies. Beste Arthur Bedankt voor je positieve inbreng en vrolijke noot! Het zal stil zijn, zo zonder jou! Carolien, Emily en familie heel veel kracht toegewenst. De collega's van Ovet ploeg B/E Arthur Je was een druusige vent Daar waren we allank an gewend Bemind havenwerker, wij groeten jou voor de laatste keer Jouw gezicht zal nooit vervagen We wensen zijn familie en vriendin veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens ploeg C en F Ovet B.V. Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega Arthur Verkerk Ons medeleven gaat uit naar Carolien, dochtertje en zijn familie. Ploeg A en D Ovet B.V. Dinsdagmiddag ontvingen wij het trieste bericht dat Arthur Verkerk onverwacht is overleden. Wij wensen Emily, Caroline en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Wij leven met hen mee en zullen hen, waar mogelijk, steunen bij het verwerken van dit verlies. Team, Medezeggenschapsraad en activiteitencommissie van o.b.s. 't Stoofje als er iemand dood gaat die je heel goed hebt gekend dan is het nogal logisch dat je erg verdrietig bent (Nannie Kuiper) Lieve Emily, Caroline en verdere familie. Wat verdrietig zijn jullie nu Arthur overleden is. We denken aan jullie en zullen er zijn om jullie vast te houden en te troosten. Alle kinderen uit groep 1 en 2 Juf Ali. juf Tony en juf Marleen van o.b.s. 't Stoofje Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 52