0 Familieberichten t 28 I Donderdag 6 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www. pzca d ve rte re nn I Joke's verjaardag is haar sterfdag geworden. Onverwacht is van ons heengegaan, nog geen jaar na het overlijden van haar man Johanna Hendrika Berghuijs-Goris Joke 4 september 1929 4 september 2007 Namens de familie: Tiny Krijgsman-Goris Marianne Berghuijs Correspondentieadres: Tiny Krijgsman-Goris, Ambonlaan 18, 3131 ZA Vlaardingen Op zaterdag 8 september om 13.00 uur zal er een afscheids bijeenkomst voor Joke zijn in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna zullen we elkaar, zoals Joke gewild zou hebben, informeel ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Nog geen jaar na haar geliefde Herman is plotseling overleden onze buurvrouw [oke Berghuijs-Goris Waldemar en Steven Ineke en Rien Els en John, Sascha, Nicky en Robin Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het onverwacht overlijden van (oke Berghuijs-Goris Nel en Cor van der Broek Onze mede bandlid is met meer. Bob Fonck Bob speelde al jaren in onze band. Hij was een fijne, hartelijke en spontane vriend en bandlid. (Bob speelde in de band de kleine percussie en met name de agogo bel.) Waar we ook spelen, Bob, dat doen we ook voor jou! Lieve, trouwe mede-sambista vaarwel. Namens alle leden van de samba-band 'Obras de Lota', Henk Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd ex-lid Bob Fonck Binnen Percussiegroep Hardslag improviseerde Bob met de kleine percussie-instrumenten. Wij wensen de familie heel veel sterkte met het dragen van dit verlies. Percussiegroep Hardslag Allerliefste Frans Wij zullen je heel erg missen. Je liefhebbende Pa en Ma Lieve lieve Frans Als altijd in mijn hart en om mij heen, dag lieve broer Tania Het overlijden van onze oud scout, leider en vader van scout Robin Frans Jager heeft ons geraakt. Zijn optimisme en inzet voor de groep, vooral in de jaren '70 en '80, zullen wij niet vergeten. Wij wensen Tineke, Robin, Sabine en Remco veel sterkte toe. Bestuur, leiding en leden Scoutinggroep Hertog van Beijeren - Gosaha Frans Jager We zullen het ravotten met je missen. Shirley £1 Dynja Enige en algemene kennisgeving. Heden overleed onze zus, schoonzus en tante Maria Jansen weduwe van Pieter Boudewijn Oppeneer in de leeftijd van 93 jaar. Canada: E. de Bokx-Jansen Temeuzen: D. Bootsgezel-Jansen A. Bootsgezel Sluiskil: H. van den Bogaard-Jansen H. van den Bogaard Terneuzen: M. Bakker-Jansen Axel: B. Oppeneer Terneuzen, 4 september 2007 Correspondentieadres: Familie Bootsgezel-Jansen Oostelijk Bollwerk 464 4531 GX Terneuzen De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 7 september om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Sluiskil, Nieuwe Kerkstraat. Een speciaal woord van dank voor de verpleegsters en personeel van "Bachten Dieke" voor de goede verzorging van onze zus. Heden ontvingen wij het droevige bericht dat op 03-09- 2007 is overleden ons oud medewerker Lou Lockefeir Lou was werkzaam bij ons bedrijf als machinist in de periode 1970 t/m 2003. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn vrouw Ina en de kinderen. Directie en personeel Sagro Aannemingsmaatschappij Zeeland B.V. 's-Heerenhoek Bezige handen en een sterke wil vielen na een mooi leven stil. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Julien Florent Alice van Poecke echtgenoot van Tilly Louise Polfliet 14-11-1927 104-09-2007 T. L. van Poecke-Polfliet Rob en Rysia Diana en Gerard Marleen t Frank en Sandra Mario en Margo Klein- en achterkleinkinderen Bankertstraat 38 4571 BV Axel De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 8 september om 10.30 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend kunt u de familie condoleren in het crematorium. Vrijdag 7 september is van 18.15 - 18.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op de begraaf plaats aan de Westsingel te Axel. Ik geef iets pas op, als ik weet, dat er niets meer aan te doen is, en nu is het dan zover. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze bijzondere pa en opa Adrianus Marinus Rosenbrand Ad echtgenoot van Gre Duivestein in de leeftijd van 78 jaar. Axel: Gre Rosenbrand-Duivestein Maarssen: Gerard Rosenbrand Astrid Rosenbrand-Kuyken Esther Judith Terneuzen: Myriam van Dalen-Rosenbrand Jack van Dalen Mandy en Davy Nikki Druten: Dagmar Mijling-Rosenbrand René Mijling Manori Anne 4 september 2007 Karei Doormanlaan 13 4571 TV Axel De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. God heeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden aankomst. Diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede en de liefde die wij van hem mochten ontvangen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Marinus van Sluijs Borssele 11 september 1924 t Vlissingen 4 september 2007 W. van Sluijs-Stroo Kees en Marleen Suus Wim en Magda Rinusen Julia Heieen en Luigi Coby en Johnny Wilna en JeanJacques Bert en Elly Vincent en Anita Klein en achterkleinkinderen Scheldestraat 1-207 4381 RP Vlissingen 0118-419890 Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 7 september van 19.00 tot 19.50 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 10 september om 13.30 uur in bovengenoemd uitvaart centrum. Daarna zullen wij hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Bezoek aan huis wordt op prijs gesteld maar graag eerst telefonisch overleg. Geen bloemen. Verdrietig zijn we, dat na lange tijd van vechten tegen de verdergaande aftakeling, een week voor zijn 83e verjaardag, is overleden onze dappere, sympathieke broer en zwager Marinus van Sluijs te Vlissingen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe! Heinkenszand: Riek en Dies van Sluijs Goes: Marie Wieckardt-van Sluijs Dag lieve Pa, voor altijd een plekje in mijn hart, rust zacht Mardou Zie, Ik maak alle dingen nieuw Openbaring 21:5 Rustig is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Hubrecht Verschuure Heerde: Familie Lieske-Verschuure Wolphaartsdijk: Familie Verschuure-Vente Goes: Familie Verhage Verhage-van Sluys (in herinnering) Nichten en neven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50