voor bomen, bellen en lichten Jubileum Oldtimer Motorrit 640269 Theaterlessen bij De Ambitie en De Spot W PZC Donderdag 6 september 2007 27 DECDRETTE NU 20% KORTING OP ROLGORDIJNEN EN PLISSÉGORDIJNEN MIDDELBURG - Kunst- en cultuur centrum De Spot begint lessen theaterimprovisatie voor jongeren van zestien tot en met drieën twintig jaar. Via oefeningen worden een aantal basisprincipes geleerd om te im proviseren. De cursus is elke dins dag van 19.30 uur tot 21.30 uur en begint op 18 september in De Spot. In december wordt de cursus afge sloten met een voorstelling voor publiek. Ook amateurtheater school De Ambitie begint met nieuwe theatercursussen. Vanaf oktober is het mogelijk het theateraanbod te volgen. Daarom houdt de Ambitie op maandag 10 september en donderdag 20 sep tember voorlichtingsavonden voor geïnteresseerden. De avonden vin den plaats in de Scoopera, Achter de Houttuinen 8 in Middelburg en beginnen om 20.00 uur. MIDDELBURG - De 'Bommel Oldti mer Motorrit' bestaat tien jaar en vindt zondag weer plaats. Deelname is mogelijk met een mo torfiets van voor 1978. De rit is uit gezet op Walcheren en Zuid-Beve land en is 105 kilometer lang. Café Bommel is het startpunt waarvan daan om 11.30 uur wordt vertrok ken. Rond 15.30 eindigt de rit ook weer bij Café Bommel, waar van wege het jubileum dit jaar extra groot zal worden uitgepakt. De Bandbox, een Zuid-Bevelandse bluesband, verzorgt de muziek die middag. Inschrijven kost tien euro en is vanaf 10.00 uur mogelijk bij Café Bommel aan de Markt in Mid delburg. Aanbevolen wordt om met een volle tank aan de rit te be ginnen. Zwemmers vertragen schepen op kanaal MIDDELBURG - Schepen in het Ka naal door Walcheren moeten zater dag rekening houden met een zwemwedstrijd bij de Loskade in Middelburg. De wedstrijd duurt van 10.00 tot 17.00 uur. Schippers moeten het parcours met lage snel heid en zo oostelijk mogelijk passe ren, dus zo dicht mogelijk langs de Kanaalweg (de zijde van het stads kantoor en het station). Tuin Rammekenshof open voor publiek RITTHEM - De tuin van Ramme kenshof aan de Rammekensweg 11 in Ritthem is komende zaterdag en zondag open voor publiek. Er zijn onder meer veel najaars- bloeiers als aster, anemoon en se- dem te zien. Ook zijn er veel rozen die voor de tweede keer dit jaar bloeien. De tuin is op beide dagen open van 10.00 tot 17.00 uur. Toe gang: 2,50 euro. Boekenmarkt bij kerk in Domburg DOMBURG - De diaconie van de Pro testantse Kerk Domburg houdt op zaterdag 8 september een boeken markt. De opbrengst is bestemd voor de kerk en het project in Angola van Zending Werelddiaconaat en Ont wikkelingssamenwerking (Z.W.O) De markt is te bezoeken van 10.00 uur tot 17.00 uur in een bijgebouw van de kerk. Walcherse puzzelrit met een bingo toe OOST-SOUBURG - Vanaf het terrein van Dijkwel in Oost-Souburg ver trekt zaterdag een puzzelrit over Walcheren. De tocht is dertig kilo meter lang. Tijdens de rit moeten opdrachten worden vervuld. Na af loop van de tocht is er een bingo, in afwachting van de uitslag. Overi gens krijgt iedere deelnemer een prijs. Inschrijven kan tussen 13.30 en 14.00 uur. Dienst voor mensen met een handicap MIDDELBURG - In kerkgebouw de Morgenster aan de Adriaen Lau- weryszstraat in Middelburg is zon dag om 14.30 uur een kerkdienst voor mensen met een verstandelij ke handicap of een functiebeper king. L. Wullschleger is de voor ganger. Het koor Soli Deo Gloria zingt. De dienst is een iniatief van de commissie bijzonder kerken- werk PKN Walcheren. Op vrijdag 14 september a.s. presenteren wij u in onze zaak de mode voor winter 2007/2008. Onder het genot van een drankje en heerlijke Zeeuws getinte hapjes, showen onze modellen u deze middag doorlopend onze wintercollectie. Wilt u bij deze show aanwezig zijn? Wij stellen uw komst zeer op prijs. Lepelstraat 1Yerseke, tel. 0113 - 57 15 39 i www.iisseldijkmodes.nl De trein van Middelburg naar Vlissingen passeert de spoorwegovergang voor voetgangers, fietsers en brommers in Oost-Souburg. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 49