extra in het toetje, werkt altijd Ondanks bezuiniging toch op reis Taptoe in Goes is terug na jaar afwezigheid Kunstlicht krijgt subsidie Dure klappen voor exploitant botsautootjes Nazomerrit met trekpaarden pzc Donderdag 6 september 2007 27 René Willems tipt moeder Ted (rechts) en dochter Sietske Wijnberg bij het bereiden van het voorgerecht. De kookstudio van Willems, Culi Consult, is de eerste in Vlissingen. De studio zit aan de Nieuwendijk, met de keuken naar de jachthaven gericht. foto Ruben Oreel goes - Goes heeft weer een taptoe. Vanwege geldgebrek ging het eve nement vorig jaar niet door, maar zaterdag marcheren de gezelschap pen als vanouds over de Markt. De deelnemende orkesten zijn on der meer de Douaneharmonie Ne derland, het Trompetterorkest van de Marechaussee, Drum Bugle Corps Beatrix uit Hilversum, Show en Drumfanfare Metro uit Scheveningen en Euphonia uit Goes. Van 20.30 uur tot ongeveer 22.30 uur tonen ze hun kunnen. Omdat het publiek bij vorige edi ties rijendik stond opgesteld en sommige mensen weinig konden zien, wordt deze keer een groot vi deoscherm geplaatst. 's Middags verzorgen enkele deel nemende gezelschappen al mini- concerten in de stad. Om 14.00 uur op het Kerkplein, een half uur later bij het Gasthuis en om 15.30 uur op de Vlasmarkt. goes - Vanwege bezuinigingen konden lichamelijk gehandicapte kinderen van gezinsvervangend te huis De Tiende in Goes Overzuid geen vakantiereisje meer maken. Toch gaan zes bewoners en even veel begeleiders morgen en zater dag op pad. De woongroep heeft sponsors gevonden in het Monuta Charity Fund en partycentrum De Zaete in Yerseke. Gisteren was de chequeoverhandiging van het Mo- nuta-fonds, goed voor 1000 euro. De Zaete biedt morgenavond een etentje aan, waarna het gezelschap doorreist naar een hotel bij Kaats heuvel. Zaterdag is het hoogte punt: een bezoek aan de Efteling. Op vrijdag 14 september a.s. presenteren wij u in onze zaak de mode voor winter 2007/2008. Onder het genot van een drankje en heerlijke Zeeuws getinte hapjes, j showen onze modellen u deze middag doorlopend onze wintercollectie. Wilt u bij deze show aanwezig zijn? Wij stellen uw komst zeer op prijs. Timmermans Verduit CERECHTSDEURWAAROERS Go« B«ry«fi op Zoom Tr bury 0p vrijdag 7 september 2007, om 10.00 uur zal een automobiel, merk BMW 316i. kleur grijs, bouwjaar 1999, met kenteken XS-NP- 62, openbaar worden verkocht, en wel ten laste van Filippus Samuel Josias Verton, geboren 13 juli 1973. De openbare verkoop vindt plaats te 's-Heer Arendskerke, gemeen te Goes, aan het adres van Ambachtsweg 1. De verkoop geschiedt bij opbod, zonder opgeld of BTW en uitsluitend tegen contante betaling. Een kwartier voor aanvang is er gelegenheid tot bezichtiging De kans bestaat overigens dat de verkoop niet doorgaat. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot: Timmermans Verduit gerechtsdeurwaarders/incasso Vlasmarkt 6 4461 CW GOES tel. 0113-246333 Lepelstraat 1Yerseke, tel. 0113 - 57 15 39 www.iisseldiikmodes.nl goes - De Culturele Raad ver strekt duizend euro subsidie aan stichting G2A voor het lichtproject Kunstlicht in Goes. Zeeuwse kunstenaars tonen deze winter hun werk in leegstaande etalages. Tijdens de schemering gaan de spotten aan. De stichting zoekt nog naar geschikte panden. Een besluit over een subsidiever zoek van Stichting Dansz en Beve- lands Symfonieorkest is opge schort. De raad wil meer informa tie over de productie Samen het Diepe in. tholen - Een kermisexploitant uit Tholen moet 750 euro boete beta len voor het uitdelen van klappen op de Sliedrechtse kermis in mei vorig jaar. De straf werd opgelegd door de po litierechter in Dordrecht. Die acht bewezen" dat de Tholenaar (37) een jongen heeft mishandeld, na dat die met een vervalst muntje uren gratis in de botsautootjes had gereden. Kort nadat de kermis was gesloten, vielen er weer klappen. De Tholenaar had last van baldadi ge jongeren en meende ze te zien. Hij sloeg en bedreigde enkele jon gens. Volgens de rechter hadden zij echter niets gedaan. goes - Heemkundekring Philippus- landt houdt zaterdag in samenwer king met Stal Broedershof een na zomerrit met trekpaarden. Na het succes van vorig jaar besloot de or ganisatie het evenement opnieuw op touw te zetten. Om 11.00 be gint de rondrit vanaf het havenpla teau van Sint Philipsland. Van daaruit wordt een rondgang door het dorp gemaakt. De rit gaat ver der richting de Prins Hendrikpol der. Hier is tijd voor een kopje kof fie bij familie De Visser. De terug rit voert langs het Schelde-Rijnka- naal naar Sint Phillipsland. Voor meer informatie jaap Neele: jneele@xs4all.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 41