Familieberichten 28 I Woensdag 5 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl t 9 Dolblij en gelukkig zijn we met de geboorte van onze zoon Jens Everardus Pieter Geboren op 4 september 2007 Zoon van Mark van der Kooij Ilsanne van der Gouwe Ons tijdelijk adres: Ploegstraat 13,4444 AJ 's-Heer Abtskerke De mooie herinneringen blijven. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte is overleden mijn flinke vrouw, onze zorgzame moeder en onze lieve oma ohanna Boon-Lorier Jo Sint Laurens t Vlissingen 7 januari 1930 4 september 2007 Vlissingen: Nico Boon Leusden: Marjo Boon Gisela, Frederique Vlissingen: Helma Boon en Ad Sanderse Paul Krugerstraat 20-528 4381 WD Vlissingen lo is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 8 september van 10.45 tot 11.15 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de afscheidsplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve, zorgzame zuster en onze tante Jo Boon-Lorier echtgenote van Nico Boon E. Maljaars-Lorier t W. Maljaars L. de Rijcke-Lorier J. de Rijcke t Neven en nichten Vlissingen, 4 september 2007 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve schoon zus en tante Johanna Boon-Lorier (Tante Jo) Paderborn (D.): Hans en Marlies Boon-Blauschek Oost-Souburg: Anthon en Hilda van den Driest-Boon Oost-Souburg: Ineke en Piet Wijkhuijs-van den Driest Harm en Fleur, fozien en Alex, Ruud, Hanneke Lewedorp: Anja en Michel Buijsse-van den Driest Mich iel, Marten Rijen: Jan en Mery van den Driest-Nainggolan Nathalie, Sander Vlissingen: Marcel en Ninik van den Driest-Handayani Wij zullen ons haar blijven herinneren als een zorgzame en moedige vrouw en wensen (oom) Nico, kinderen en klein kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Vandaag 2 september, een mooie zonnige zondagmiddag, hebben we je los moeten laten. Ondanks je ziekte genoot je met volle teugen van het leven, optimistisch denken was onze drijfveer. Verdrietig geven wij kennis dat is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en allerliefste opa Bob Fonck Hij mocht 67 jaar worden. Ank Fonck-Binnendijk Patrick en Petra Lucien Vlissingen, 2 september 2007 Albert Cuyplaan 23 4383 XE Vlissingen De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatsvinden op vrijdag 7 september om 15.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er een informeel samenzijn in de ontvang kamer van het crematorium. Wij steunen het Familiehuis Daniel den Hoed, ook uw eventuele donatie is op deze dag van harte welkom. Graag een enkele witte roos. Dag lieve, lieve Obo! Voor ons zó belangrijk, en zó bijzonder. Wij houden van je.... Dikke kussen van Hannah en Daan mama en papa Lieve Frans De warmte, waarmee je je gezin omringde straalde je ook uit naar anderen. Jammer dat we je zo kort gekend hebben. Wij wensen Tineke, Sabine en Remco, Robin heel veel sterkte toe. Harry, Jannie en Sabina Capello Frans wat heb je hard gevochten.... het schetst je karakter ik zal je missen veel sterkte toegewenst aan Sabine Remco, Tineke en Robin Martijn Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze ex-collega Frans Jager Wij wensen Tineke en overige familieleden en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens de medewerkers van Emergis Jack Elenbaas, directie langdurige zorg en wonen Loes van der Vleuten, hoofd activiteitendienst Na een lange maar moedige strijd tegen zijn ziekte heeft ons teamlid en vriend zijn rust gevonden. Frans Jager Wij zullen zijn creativiteit en grote inzet missen. Wij wensen Tineke en de kinderen veel sterkte. Namens het bestuur van Stichting Buurtwerk Goes-Zuid en alle vrijwilligers van recreatieteam "de Pit" De tijd stond even stil toen wij hoorden van het overlijden van Frans Jager vader van onze klasgenote Robin Wij wensen de familie veel kracht toe en Robin, ook wij staan achter je. Carlynn, Remy, Kelly, Anita, Elise, Benjamin, Daniël, Simone, Ally, Veerle, Elias, Dustin, Laura, Suzanne, Marissa, Lieven, Kertin, Floris, Santhosha, Amy, Ani, Elena, Sharmaine en Lideke (klasgenoten h4e) Leo Bernouw (mentor) Leo Rozendaal (teamleider) Christelijke Scholengemeenschap Walcheren Sector HAVO/VWO "Maar wat voor lijden wij hier ook doormaken, het valt in het niet bij de schitterende heerlijkheid die God ons straks zal laten zien. Romeinen 8 vs 18 Wij hebben veel verdriet nu de Heer uit dit leven heeft weg genomen mijn zoon, onze broer, zwager en oom Joop Haak Op die Heer vertrouwen wij dat hij Marjan en de kinderen zal troosten en met zijn engelen blijft omringen. Terneuzen: F. K. Haak Hoek: Henk en Willy Haak-van der Lelie •Sytian Sunny en Mariëlle Hoek: Han de Jonge weduwnaar van Anneke Haak Anke, Dado en kinderen Arjan René en Jacquelien Jolien Laaben: (Oostenrijk): Hans Haak en Eva Kühnel Terneuzen, 3 september 2007 Middelburg, 19 april 1927 Rectificatie Met onuitwisbare herinnering, maar verdrietig om het ver lies, geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving vredig is ingeslapen mijn zorgzame vrouw, moeder en onze oma Cornelia Elizabeth de Kater-Willemsen Corrie t Middelburg, 2 september 2007 Bas de Kater Joke de Kater Kees Dekker en kinderen Mirjam en Marcel Ymke en Robin Nieuwerkerckeplein 30 4335 ET Middelburg Corrie is thuis, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 5 september van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 6 september om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Rectificatie Mede door de liefdevolle verzorging van de Thuiszorg van Zorgstroom Walcheren en de betrokkenheid van huisarts dr. Lankhorst was het mogelijk om Corrie tot het laatste moment thuis te verzorgen. Hiervoor onze hartelijke dank. Bas en Joke ms fSSBBÊÊSB^Ê

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 30