Familieberichten e 26 I Dinsdag4 september 2007 PZC be Na een liefdevolle verzorging in "De Molenhof" is van ons heengegaan mijn geliefde zus, schoonzus en onze tante Sara Johanna Cornelia Loof 20-12-1928 t 1-9-2007 Terneuzen: J. A. Loof L. Loof-Bakker Rudi en Addy - BonitaRicardo, Max Amo en Annelies - MertijnTristan, Charissa Martin en Erica - Anthony, Thomas, Wouter Annet en Bradley - Ognaa, Zaya Silvia en Jim - Sietse, Julia, Lisa Corr.adres: J. A. Loof Snelliusstraat 7,4532 LTTerneuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 6 september om 14.00 uur in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuider begraafplaats te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Mijn avoncl gaat vallen 't wordt kil om me heen. Straks moet ik vallen en laat jullie alleen. Vergeving voor fouten en voor wat mis is gegaan. Maar kom in mijn nacht dicht om mij staan. De tranen in mijn ogen doen niet zo zeer als jullie mij troosten voor de laatste keer. Bedroefd en toch dankbaar dat aan zijn lijden een einde is gekomen, delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte die hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, een einde is gekomen aan het leven van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Adrianus Maliepaard (los) in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: Lydia Maliepaard-van den Ochtend Middelburg: Jan en Anke Angelique Lydia Geertje t Junior t Angelique Vlissingen: Henk en Peggy Kimberley Kelly en Djoi Middelburg: Marjan en Ron Lisa Een bijzonder woord van dank aan dr. K. Adams voor de bijzonder liefdevolle begeleiding. 4337 AK Middelburg, 3 september 2007 Westmede 9 Er is gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 7 september van 12.30 - 13.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De rouwdienst zal aansluitend worden gehouden om 13.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Zierikzee, 31 augustus 2007 Stil en verdrietig - Riet van Mourik - Anneke Leijdekker en de donderdagochtend schildergroep SCW De Lichtboei, Zierikzee Veel geleden, moegestreden. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Riet van Mourik-den Haan in de leeftijd van 69 jaar. Rina den Haan Erwin Janny Schiettekatte-den Haan jan Schiettekatte Jan en Marijke en Paul Ron, Monique, Michaël en Joey Nathalie, Clemence en Quincy De eeuivige God is u een woning. Deuteronomium 33 vers 27a Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Jacobus Reijnierse Ko 26 maart 1934 f 3 september 2007 Goes: Matty Reijnierse-van de Voorde Ellewoutsdijk: Leo en Saskia Reijnierse Jiri en Maaike Manja en Amoud Zwijndrecht: Gert Reijnierse Thomas Annebel Jacqueline Peters Nassaulaan 52,4461 SX Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden donderdag 6 september om 10.45 uur in 'De Hoogte', Populierenstraat 29 te Goes. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 10.15 uur. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Hoogte'. We zijn verdrietig omdat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve broer en onze zwager Ko Reijnierse Hij was de laatste van de zes broers. Kloetinge: Tannie de Jonge-Reijnierse Serooskerke: Bep Reijnierse-Verstraate Kruiningen: Corrie Reijnierse-Haas Uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom Jacobus Reijnierse Maarssen: D. van Bodegom-v.d. Voorde Koudekerkc: J. v.d. Voorde-v.d. Heijden W. Mol-v.d. Voorde en C. A. Mol neven en nichten 3 september 2007 Heden bereikte ons het droevige bericht van het toch nog plotselinge overlijden van onze gewaardeerde vrijwilliger de heer Ko Reijnierse Als vrijwilliger heeft Ko zich jarenlang ingezet voor de bewoners van Zorgcentrum Randhof. We wensen zijn echt genote Matty, kinderen en kleinkinderen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Medewerkers, bewoners, vrijwilligers Zorgcentrum Randhof Directie Zorggroep Ter Weel Hoe lieflijk, hoe vol heilgenot, o Heer, der legerscharen God, zijn mij Uw huis en tempelzangen Psalm 841 berijmd Na een geduldig gedragen ziekte heeft de Heere uit ons midden weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Adriaan de Ridder In de leeftijd van 81 jaar. Amemuiden: P. de Ridder-van Belzen Blaas en Ria de Ridder-Leenhouts Petra en Joas Wilma en Rob Anita Ina Josina en Jan van Belzen-de Ridder Christina Nelleke Leon Adriana Josianne Jan en Gerda de Ridder-Schroevers Lieke Roel Onze dank gaat uit naar de huisartsen dr. Roelofsen, dr. Kuijper met hun assistenten en naar de dokters en het verplegend personeel van het streekziekenhuis Walcheren voor de liefdevolle verzorging. 4341 BG Arnemuiden, 2 september 2007 Burg. Lantsheerweg 18 Mijn man is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op D.V. dinsdag 4 en woensdag 5 septem ber van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 7 september om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Hieraan voorafgaand wordt er een rouwdienst gehouden in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Markt te Arne muiden. welke aanvangt om 13.00 uur en geleid wordt door de Weleerwaarde heer ds. A. Goedvree. Iedereen is uitgenodigd deze dienst bij te wonen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Nederlands Hervormde Kerk. Geen bloemen Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde broer, zwager en oom Adriaan de Ridder Vlissingen: M. van Belzen Amemuiden: J. de Ridder G. de Ridder-Bosman N. de Ridder-de Nooijer A. de Ridder A. de Ridder-Faase Vlissingen: J. Marijs-de Ridder P. Marijs Amemuiden: G. Peene-de Ridder L. Peene Vlissingen: A. Boone-Appel L.Boone Trooste de Heere zijn vrouw en kinderen De Heere heeft uit onze familiekring weggenomen onze geliefde zwager en oom Adriaan de Ridder in de leeftijd van 81 jaar. Borselle: J. Duvekot-van Belzen Arnemuiden: J.C. van Belzen Maarn-Kessel: Hans en Hanneke van Baaien Arnemuiden, 2 september 2007 uitvaartverzorging de Groot-de Kam bv Dag en nacht bereikbaar. tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburgj www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 50