DOMINICUS BV familieberichten 8 I Maandag 3 september 2007 PZC wa Enige en algemene kennisgeving Zij heeft haar leven geleefd, heeft dit op haar eigen manier gedaan. Een bijzondere vrouw is van ons heengegaan. Wij zullen haar missen. Na een liefdevolle verzorging op afdeling Klaproos van 'De Stelle' is zacht en kalm van ons heengegaan Janna Buize-Verplanke sinds 23 november 2005 weduwe van Jacob Buize in de leeftijd van 91 jaar. Familie Verplanke Familie Buize Familie Boerjan Oostburg, 1 september 2007 Correspondentieadres: Badhuisweg 25 4506 BA Cadzand De afscheidssamenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 6 september om 15.00 uur in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c teTerneuzen. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Een moeder doet veel gewone dingen Maar dan op een buitengewone manier. Zo kort na het heengaan van haar geliefde echtgenoot en schoonzoon hebben wij nu bedroefd afscheid moeten nemen van onze dappere moeder en lieve oma Clara de Geringel-van Acker weduwe van Johannes de Geringel Hoofdplaat, t Vlissingen, 23 september 1924 1 september 2007 Na meer dan 61 jaar samen lief en leed te hebben gedeeld bleek het leven zonder haar steun en toeverlaat al snel te zwaar. Wij zullen haar vreselijk missen maar gunnen haar de snelle hereniging met haar geliefde man. Riet en Ruud van Touw-de Geringel Han en Maria de Geringel-Schilleman Koen en Irene, Wouter, Joris Ludy en Chris t Bossaert-de Geringel Theo de Geringel en Jacqueline Lavooy Guus de Geringel Emmy de Geringel en Rien Mastenbroek Woensdag 5 september om 14.00 uur vindt de herdenking plaats in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Correspondentieades: Zuiderbaan 38 4386 CG Vlissingen Verdrietig zijn wij dat, zo kort na haar man en schoonzoon, C.L.M. de Geringel-van Acker is overleden. Onze gedachten en steun gaan uit naar haar kinderen en kleinkinderen die in deze leegte achterblijven. Willy en Gerrit Elshout-Bossaert Christiaan en Roos-Anne Miranda en Stan Goud-Bossaert Sophie en Maurice Zoveel lieve zorg vroeger, zoveel onuitgesproken woorden daarna, zoveel leegte nu. Na een leven van zorg, aandacht en liefde voor allen die haar dierbaar waren is tot ons verdriet van ons heengegaan onze mama en oma Janna van der Linde-de Jonge weduwe van Bert van der Linde in de leeftijd van 79 jaar. Heinkenszand: Free en Conny van der Linde Simone Romy Lismar van der Linde (in herinnering) Capelle a/d IJssel: Jacomien van der Linde Aaron Jacintha Ruben Goes, 1 september 2007 Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: Dorpsstraat 57,4451 BB Heinkenszand De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 5 september om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen, nodigen wij u uit om 13.15 uur in het dienstgebouw achter de 'Dorpskerk' te Heinkenszand aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rowubrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Het personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes en in het bijzonder de mensen van Unit 6 willen wij bedanken voor de liefdevolle zorg van mevrouw J. van der Linde-de Jonge gedurende de afgelopen 6 jaar. Free, Conny en Jacomien van der Linde Met dankbaarheid voor alles wat ze voor ons heeft betekend is onze lieve zorgzame zus, schoonzus en tante Janna van der Linde-de Jonge van ons heengegaan. Familie de Jonge Heden bereikte ons het droeve bericht dat onze schoonzus en tante Janna van der Linde-de Jonge is overleden. Sas van Gent: P. van der Linde (in herinnering) van der Linde-Katsman Heinkenszand: W. van der Linde (in herinnering) C. van der Linde-Traas Neven en nichten Na een kortstondige ziekte overleed onze geliefde zwager en oom Stoffel Mol echtgenoot van Johanna Mol-Kesselaar 's-Gravenpolder: A. Kesselaar M. Kesselaar P. Kesselaar-Paauwe Goes: C. Kesselaar S. Kesselaar-Duijnkerke 's-Gravenpolder: J. Kesselaar M.J.C. Kesselaar-van Ham B. Kesselaar E.A. Kesselaar-Dubbelman J.J. Nijsse W.C. Nijsse-Kesselaar Terschuur: J.J. Paardekooper J.L. Paardekooper-Kesselaar Neven en nichten 's-Gravenpolder, 31 augustus 2007 De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Na een moeilijke weg, die zij moedig is gegaan, is rustig en in vrede overleden mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Maria Hubrina van Mourik-den Haan - Riet - 22 november 1937 t 31 augustus 2007 Haar liefde, zorg en wilskracht zal in onze herinnering voortleven Dingeman van Mourik Anco in liefdevolle herinnering - Tanja en Andrzej De Cranestraat 17 4301 MHZierikzee De afscheidsdienst zal woensdag 5 september om 13.45 uur gehouden worden in de Gasthuiskerk, Havenplein te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 15.00 uur. Vooraf is er van 12.45 tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum van de Gasthuiskerk. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid elkaar te ontmoeten in het kerkcentrum. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Riet van Mourik-den Haan in de leeftijd van 69 jaar. Rina den Haan Erwin Janny Schiettekatte-den Haan Jan Schiettekatte Jan en Marijke en Paul Ron, Monique, Michaël en Joey Nathalie, Clemence en Quincy Zierikzee, 31 augustus 2007 Met droefheid geven wij u kennis dat door de HEERE uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Stoffel Mol echtgenoot van Johanna Kesselaar in de leeftijd van 80 jaar. 's-Gravenpolder: J. Mol-Kesselaar Arnemuiden: Tiny en Wim Dodmond-Mol Stefan Ilona Biggekerke: Elma en Jan Steenbakker-Mol Joost Niels en Elodie Annelotte Mirthe 31 augustus 2007 D.A. Poldermansstraat 8 4431 AZ 's-Gravenpolder De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 5 september om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Na een moedig gedragen lijden is van ons heengegaan onze geliefde schoonzuster en tante Riet van Mourik-den Haan Brouwershaven: P. A. van Mourik (in herinnering) P. van Mourik-Hendrikse Zierikzee: L. J. van Mourik J. van Mourik-Hendrikse 's-Gravenpolder: M. J. van Mourik K. van Mourik-van Kooten Ellemeet: J. N. van Mourik T. J. van Mourik-Jonker Capelle a/d IJssel: P. Kok C. S. Kok-van Mourik Neven en Nichten SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, RVS EN BRONS Westkapelle Oude Zandweg 2 Goes Verrijn Stuartweg 10 Dordrecht M.Curiestraat 10 Rotterdam Burg van Walsumweg 530 Zwanenburg Dennenlaan 81a www.dominicus.nl www.vnbdominicus.nl www.aterneuzen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 8