Famiiieberichten Hendrik Arie van Cranenburgh miü i mm 6 Maandag 3 september 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Wij zijn intens gelukkig met de geboorte van onze zoon. Ons wondertje is geboren Yannic is zijn naam Kjeld en Barbara Van der Lijke-Rijk Weerhaan 29,4336 KT Middelburg Dit zegt de Heer, Ga op de kruispunten staan Denk na, kijk naar de oude wegen Welke weg leidt naar het goede Sla die in en vind rust. (Jeremia6:16) Vol bewondering voor zijn levenskracht is op 2 september 2007 na een mooi en uniek leven op bijna 90-jarige leeftijd toch nog onverwacht overleden (Henk) We beseffen nog niet half hoe we hem zullen gaan missen. Veere: Gapinge: Veere: Veere: Veere: Vrouwenpolder: Johanna van Cranenburgh-de Buck Trijntje van Cranenburgh - Hendrikje en Toin - Adriaan, Miriam, Pim en Gijs - [ohanna en Gideon Neeltje en [an van den Driest - Hendrik - Fredrik - Janine Johan en Caroline van Cranenburgh - Jolien - Ernilie - Robbert - Marijn Hendrina van Cranenburgh en Leendert Johanna van Cranenburgh - Floris - Sophie Op donderdag 6 september zal in de Kleine Kerk, Kapelleslaat 27 te Veere om 10:30 een herdenkingsconcert van Veere's Genoegen plaatsvinden, gevolgd door een dienst van woord en gebed. Om 13:00 zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Papa hield van bloemen. Na de begrafenis bent u welkom in Het Akkoord, Oudestraat 27 te Veere, om de familie te condoleren. Correspondentieadres: Kaai 12,4351 AA Veere Bedroefd geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve mammie, groot- en overgrootmoeder Johanna Alfons-Usmany sinds 3 mei 1997 weduwe van Jacobus Alfons Magelang, t Middelburg 16 januari 1921 31 augustus 2007 Capelle a/d IJssel: Betty en Joop Middelburg: Conny en Paul Anna Charlotte Amsterdam: Irene t en Peter Julia Vlissingen: Anton Mario Ferry Middelburg: Boet en Irmie Jessie Marc Lisanne Amsterdam: Sellie David Sebastiaan De achterkleinkinderen: Eva Danicha Onze dank gaat uit naar Dr. Albers en alle medewerkers van Zorgstroom afd. thuiszorg voor de liefdevolle begeleiding van onze mammie. Waalstraat 66 4335 KN Middelburg Onze mammie is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 3 en dinsdag 4 september van 19.00 tot 20.00 uur. De vertroostingsdienst welke geleid zal worden door ds. G. Salamony zal worden gehouden op woensdag 5 september om 20.00 uur. De uitvaartdienst welke geleid zal worden door ds. N.N. Hoyer-Fanggidae zal worden gehouden opdonderdag 6 september om 11.00 uur. Beide diensten worden gehouden in de Molukse Evange lische Kerk "Bethlehem". Rijnstraat 14 te Middelburg. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 6 september om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Henk van Cranenburgh 13-09-1917 2-09-2007 Veere: Cor en Tinie Neeltje Rina Vlissingen: Nellv en Adrie Middelburg: Margreet en Wim Veere: Addy en André Middelburg: Bram en Florie Neven en nichten Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van de lieer H.A. van Cranenburgh Oprichter van restaurant In Den Struyskelder Opa rust zacht Hendrikje Kroese en Personeel Bedroefd, maar met grote dankbaarheid moeten wij helaas afscheid nemen van Henk van Cranenburgh Sinds 1947 de 48e herbergier van de Campveerse Toren Als ondernemer en groot inspirator is de Campveerse Toren een begrip geworden voor velen binnen en buiten de regio. Wij zullen hem missen en zijn werk voortzetten. Namens het personeel, Hendrina en Trijntje van Cranenburgh Kaai 2,4351 AA Veere Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons markant lid de heer Henk van Cranenburgh medeoprichter van onze jachtclub en poortwachter van de haven. Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met het d;agen van dit verlies. Bestuur en leden van de jachtclub Veere v

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 6