Sport Stoner ziet titel als bonus Noodlijdend Spyker doet Formule l-team van de hand Ondernemer Ook op zoek naar goed personeel? Bel nu 0113 - 315 500 PZC Maandag 3 september 2007 I 41 Wereldtitel motorcross voor Belg Steve Ramon lierop - Steve Ramon is de nieu we wereldkampioen motorcross. De Belg verzekerde zich gisteren op zijn Suzuki in de Grote Prijs van Nederland van de wereldtitel in de zware klasse MXi. Een tweede plaats in de eerste manche volstond om het kam pioenschap binnen te halen. Ra mon is de opvolger van zijn land genoot Stefan Everts, die tien keer de wereldtitel veroverde. Historische finish in WK autorally Hamilton Hamilton - De autorally van Nieuw-Zeeland, meetellend voor de wereldtitelstrijd, heeft gisteren in Hamilton een historische finish opgeleverd. De Finse Ford-coureur Marcus Grönholm bleef de Franse titelverdediger Sebastien Loeb (Cit roen) welgeteld 0,3 seconde voor. Nooit eerder in de geschiedenis van het WK rallyrijden was de marge tussen de nummers een en twee zo klein. Casey Stoner hangt met zijn Ducati in een bocht tijdens de Grote Prijs van San Marino. foto Luca Bruno/AP Australische motorracer heeft wereldtitel voor het grijpen. MISANO - Wegracer Casey Stoner is hard op weg naar de wereldtitel in de koningsklasse MotoGP. De Australiër won gisteren op zijn Du cati opnieuw soeverein een Grote Prijs. Dit keer was hij van start tot finish de beste op het circuit van Misano in ministaatje San Marino. Zijn landgenoot Chris Vermeulen (Su zuki) eindigde als tweede, terwijl de Amerikaan John Hopkins (eveneens op Suzuzki) als derde fi nishte. Stoner liep door zijn achtste sei zoenszege verder uit in het WK-klassement. Hij heeft na 13 van de 18 races 271 punten, 85 meer dan naaste belager Valentino Rossi. De zevenvoudig wereldkam pioen uit Italië beleefde wederom een slechte dag. Hij viel met me chanische problemen aan zijn Yamaha uit in de vijfde ronde. Stoner kan in theorie komende week in het Portugese Estoril al het wereldkampioenschap in de wacht slepen, maar de 21-jarige Au straliër wilde niet vooruitlopen op de zaken. „De titel is de bonus aan het eind. Voorlopig denk ik alleen maar aan het winnen van races, want daar draait het om", zei hij. De wereldtitel in de 250CC lonkt voor Jorge Lorenzo. De Spanjaard vergrootte door de winst in San Marino - ook al zijn achtste van het seizoen - zijn voorsprong in het WK-klassement. De 20-jarige coureur van Aprilia, vorig jaar ook al wereldkampioen in de kwartli ters, heeft 241 punten, 54 meer dan Alex de Angelis (Aprilia). De ze Sanmarinees kwam op zijn thuiscircuit niet verder dan de vijf de plaats. De Japanner Hiroshi Aoyama (KTM) finishte als tweede en de Spanjaard Hector Barbera (Apri lt Motorcoureur Casey Stoner wint de Grote Prijs van San Marino. Oe Australiër kan zondag de we reldtitel in de MotoGP-klasse pakken in het Portugese Estoril. Voormalig eigenaar Mol en Indiase miljardair kopen renstal. zeewolde - Het Formule i-team van Spyker verandert van eige naar. Een consortium van de India se miljardair Vijay Mallya en de Nederlandse familie Mol heeft daarover een overeenkomst be reikt met de Nederlandse automo bielfabrikant. Met de overname is een bedrag van 80 miljoen euro gemoeid. Het contract moet nog wel worden on dertekend, aldus een woordvoer ster. Het is nog onduidelijk of het raceteam de rest van het seizoen in de huidige bezetting zal afma ken, al is dat wel de verwachting. De fabrikant van luxe sportwa gens kampt met schulden en heeft geld nodig om investeringen te doen. Spyker maakte het eerste half jaar een nettoverlies van 29,9 miljoen euro, aldus de vrijdaga vond gepubliceerde halfjaarcijfers. Die hadden eerder op de dag be kendgemaakt moeten worden, maar werden in verband met de onderhandelingen met de bieders uitgesteld. 'Ik ben er zeker van dat het Formule-l-team een zeer mooie toekomst heeft' Spyker kocht het raceteam een jaar geleden voor 77,8 miljoen euro van het Britse Midland. Michiel Mol, nu een van de bieders, stapte in augustus op als hoogste baas van Spyker. Hij liet weten moge- lia) werd derde. Mattia Pasini schreef de race in de 125CC klasse op zijn naam. De Italiaan boekte op het circuit van Misano de ze vende GP-zege in zijn carrière. Hij kwam op zijn Aprilia bijna 5 secon den eerder over de meet dan Ga- bor Talmacsi. De Hongaar van Aprilia deed ech ter goede zaken, want hij nam door zijn tweede plaats de leiding over in het wereldkampioenschap. Talmacsi passeerde in de stand de Spanjaard Hector Faubel, die slechts als zeventiende eindigde en geen punten verdiende. De Nederlanders eindigden in de achterhoede. Joey Litjens (Honda) arriveerde als 27e en Hugo van den Berg (Aprilia) als 31e. Nederlands zwemsters verliezen wereldrecord Sydney - De Nederlandse zwem sters zijn gisteren het wereldrecord op de 4x100 meter vrij in het 25-meterbad kwijtgeraakt aan Au stralië. Libby Lenton, Alice Mills, Shayne Reese en Melanie Schlan- ger kwamen bij de nationale kam pioenschappen tot een tijd van 3.31,66. Ze bleven hiermee 1,66 se conden onder de tijd van Marleen Veldhuis, Inge Dekker, Hinkelien Schreuder en Chantal Groot. Frank Clausing grijpt naast tennistitel eindhoven - Frank Clausing is er niet in geslaagd het met twee ster ren gedoteerde nationaal ranglijst- toernooi in Eindhoven te winnen. De tennisser uit Wemeldinge ver loor in de finale in drie sets van Thomas Rohoff: 6-7 6-3 en 5-7. Bij de vrouwen won Afke Hartog uit Vlissingen in de eerste ronde van favoriete Silvia Cevoli, maar ver loor in de kwartfinales. lijk een bod uit te brengen op het team, waarvan hij zelf directeur is. Met de overname „zetten we de betrokkenheid van Nederland in de Formule-i voort", aldus Mol eerder in een verklaring. „Met de middelen die Vijay Mallya met zijn Indiase partners meebrengt, ben ik er zeker van dat het Formu- le-i-team een zeer mooie toe komst heeft." Vijay Mallya is al jarenlang betrok ken bij de Formule-t. Hij wil er volgens een verklaring voor zor gen dat de prestaties van de Spy- ker-bolides verder verbeteren. De coureurs van het Spyker-team heb ben zich dit raceseizoen nauwe lijks in de kijker weten te rijden. Mallya, behalve zakenman ook par lementslid, wil binnen twee jaar een Formule t-race naar India brengen. Op woensdag 24 oktober verschijnt een speciale uitgave van 'de Ondernemer' die geheel in het teken staat van het werven van personeel. Hierin kunt u laten zien welke mogelijkheden uw bedrijf biedt op het gebied van ontwikkeling en scholing, aan welke innovaties u werkt of hoe goed de faciliteiten zijn binnen uw bedrijf. Kortom: Profileer uw organisatie als dé nieuwe werkgever! Nieuwsgierig naar de mogelijkheden in de Ondernemer? Bel voor een afspraak!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57