PZC I 25 kraait alweer bij Ajax Oproer m 29 Barney ligt eruit Wij geven u M de helft cadeau! Van Grunsven en Schellekens-Bartels schitteren op EK Tip? sport@pzc.nl De teleurstelling druipt eraf bij Klaas-Jan Huntelaar. De spits voorkwam een blamage, door vlak voor tijd gelijk te maken. foto Marcel Antonisse/ANP Amsterdamse fans zijn ontevreden na 2-2 tegen FC Groningen in Arena. amsterdam - De uitschakeling van Ajax in de voorronde van de Champions League, voor het twee de achtereenvolgende jaar, heeft diepe sporen nagelaten. Tijdens Ajax-FC Groningen (2-2) lieten supporters van de club hun onge noegen blijken. Na afloop van het duel verzamel de een groep aanhangers zich bij de hoofdingang van de Arena. Voorzitter John Jaakke stond een kleine afvaardiging van de morren de aanhang te woord. „Ik denk dat het beter is de supporters op te zoeken dan je als voorzitter te ver stoppen. Donderdag, een dag na de uitschakeling in Praag, ben ik ook in het supportershome ge weest." Jaakke hoorde het verhaal van de zwaar teleurgestelde aan hangers aan. „Dat is ook wat je in dit geval moet doen: luisteren. Sup porters hebben iets op hun hart en willen dat kwijt. Dan gaat het over onze aan- en verkopen, het beleidsplan en de daarin opgeno men doelstellingen en over de trai ner." De voorzitter zelf werd tij dens de wedstrijd ook op de korrel genomen. Zowel verbaal ('Jaakke rot op!') als op spandoeken. Ook trainer Henk ten Cate moest het ontgelden. Een van de dundoeken bevatte de tekst: 'Henk bedankt, het waren twee fantastische jaren'. Ook zongen de fans Danny Blind Ajax speelt de wedstrijd tegen FC Groningen (2-2) in een broeie rige en gespannen sfeer. Fans la ten tijdens en de wedstrijd hun ongenoegen blijken. utrecht - Raymond van Barne- veld is gisteren al in de eerste ron de van de World Darts Trophy uit geschakeld. De Hagenaar liet zich verrassen door Jelle Klaasen. Klaasen, die internationaal door brak door 'Barney' op de Lakeside 2006 te onttronen maar daarna wat terugviel, liet zien zijn oude vorm weer te benaderen. De Brabander versloeg zijn voor beeld in Utrecht in een spannende partij met 3-1. toe. Hij werd ruim een jaar gele den ontslagen als trainer van Ajax. Technisch directeur Martin van Geel liet een dag na de uitschake ling tegen Slavia Praag weten dat de positie van Ten Cate intern niet ter discussie staat. Ervaart de trai ner dat als een steun in de rug? Ten Cate: „Ik begrijp niet dat daar over moet worden gesproken, als je samen een traject bent inge gaan." Maar het werd Van Geel ge vraagd, opperde de vragensteller. „Dan heeft hij het enige juiste ant woord gegeven." zie ook pagina 26 en 27 Nadal raakt op dreef op US Open NEW york - Rafael Nadal heeft de concurrentie gisteren een waar schuwingssignaal gegeven in het US Open. De 21-jarige Spanjaard begint op dreef te raken. Jo-Wilfried Tsjon- ga, zijn opponent in de derde ron de, mocht even hopen op een ver rassing maar kreeg uiteindelijk ten- nisles. De Franse hardhitter boog in de eerste set pas in de tiebreak. Daarna was hij volstrekt kansloos: 7-6 (3) 6-2 6-1. Nadal won tien van de laatste elf games. Doelpunt Bakx helpt Kortrijk aan een punt kortrijk - Istvan Bakx heeft giste ren zijn eerste competitietreffer voor KV Kortrijk gemaakt. De linksbuiten uit Vlissingen zette zijn ploeg tegen Hamme op een i-o-voorsprong. De bezoekers maakten daarna nog gelijk. Het was het eerste punt voor Kortrijk deze competitie, na twee nederla gen. Lionel Lord was eveneens tref zeker. Hij scoorde één keer voor Oostende, maar de kustploeg ver loor wel, met 2-1 van Virton. Rinus van de Ven haalt zijn eerste WK-punten lierop - Motorcrosser Rinus van de Ven heeft gisteren in Lierop voor de eerste keer in zijn carrière punten voor het wereldkampioen schap veroverd. De negentienjari ge Vlissinger finishte in de eerste manche als negentiende, wat hem twee WK-punten opleverde. In de tweede manche werd hij achttien de, wat drie punten betekende. „Dit is de mooiste dag uit mijn le ven", zei Van de Ven. „Hier heb ik al die jaren voor gewerkt." pagina 36: Vijf vragen aan... Roeland Lievens moet nu vormbehoud tonen MÜnchen - Het niet bereiken van de WK-finale lichte vier kwam voor Paul Drewes, Roeland Lie vens, Gerard van de Linden en Ivo Snijders als een mokerslag aan. Het binnenhalen van de olympi sche kwalificatie vergoedde daaren tegen veel. „Want deelname aan de Spelen is toch het hoogste dat je als sportman kunt bereiken", zei IJzendijkenaar Roeland Lievens. „Het is nu zaak vormbehoud te to nen. Ik zit nu in die boot en ik wil er niet meer uit." M1 Spaar mee voor 50% korting op vier exclusieve serviezen van Johnson Brothers, één van de merken van Wedgwood. Spaarkaarten kunt u downloaden via onze website www.pzc.nl/spaaractie. U kunt ze ook afhalen bij onze klantenbalie. Met een abonnement spaart u sneller! Bel 0800 -0231231.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 41