Familieberichten Rinus Pieterse 10 I Maandag 3 september 2007 PZC Bedroefd geven wij kennis van het overlijden op 1 september 2007 van mijn broer en oom geboren te Wemeldinge op 13 december 1927 A. M van Gorp - Pieterse Daan van Gorp Engelien Gierveld Iris van Gorp Renée van Gorp Karin Kortleve Correspondentieadres: A M. van Gorp - Pieterse, Dorpsplein 3, 4424 CA Wemeldinge De crematie zal plaatsvinden op donderdag 6 september om 1300 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid tot condoleren vanaf 14.15 uur in verenigingsgebouw Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14 te Kloetinge. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Tanneke Maria den Hollander echtgenote van Abraham Versprille in de leeftijd van 88 jaar. Breskens: A. Versprille Keulen: S.A. Stabel-Versprille Dieter en Angela Robin, Katrien Breskens: W. Versprille HVersprille-Hoefnagel Johnny en Sandra Miicki, Cas 4511 XX Breskens, 50 augustus 2007 Westlandstraat 4-301 De afscheidsplechtigheid, waarna de crematie, zal in be sloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar dr. Balliere en de medewerkers van 'De Hooge Platenvoor hun goede zorgen. Zwijgzaam.stil en zonder vragen wilde jij je ziekte dragen. Je vocht met je levenskracht voor elke nieuwe dag en nacht. Zo ben je langzaam...moegestreden uit ons midden weggegleden en na een dappere, maar ongelijke strijd uitje lijden nu bevrijd. Met groot verdriet geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg, is overleden mijn lieve manr onze zorgzame vader en onvergetelijke opa Wim de Snoo 13 augustus 1944 63 jaar f 31 augustus 2007 Kapelle: Janny de Snoo-Bosman Biezelinge: Jolanda en Jody de Brouwer-de Snoo Lenya, Megan Zierikzee: Esther de Snoo Paukenshoekstraat 25,4421 GB Kapelle Er is gelegenheid om afscheid van Wim te nemen op dins dag 4 september van 19.00-19.30 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede 1 a te Kapelle. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op woensdag 5 september om 13.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren vanaf 14.15 uur in rouwcentrum Peter Butler te Kapelle. Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve zwager en oom Wim de Snoo Franken Plonie Plessius Dennis en Erik, Walter Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze graag geziene en gewaardeerde collega, Theo Staal Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. De fruittelers uit Zeeuws-Vlaanderen wa Waarom al dat vechten waarom al die pijn Je wilde hier niet wegje wilde bij ons zijn De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht Je wilde graag verder maar verloor dit gevecht Strijdbaar tot het einde, overleed onze lieve moeder en oma Paulina Sara Maria Stevense Middelburg, f Vlissingen, .24 september 1941 31 augustus 2007 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: L.E. Hoebeke Flessenstraat 15,4381 AD Vlissingen Onze moeder, oma en zus ligt thuis opgebaard, Heems- kerckplein 9 te Vlissingen, alwaar u afscheid kunt nemen op dinsdag 4 september van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 6 september om 10.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het team van Zorgstroom en dokter Crama voor hun inzet en alle goede zorgen. Gelieve alleen witte bloemen. Verslagen en bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn dappere zus, schoonzus en onze tante Paulina Sara Maria Stevense Ritthem: Fred en Hannie Stevense Goes: Erik en Carola Stevense 's-Gravenpolder: Mandy en Jacco Nieuwenhuijse Vlissingen, 31 augustus 2007 Met ontroering vernamen wij het overlijden van ons bestuurslid Paula Stevense Haar waardevolle bijdragen aan de activiteiten van de Stichting Vakantiewerk Zeeland zullen bij ons voortleven. Wij zullen haar missen. Wij wensen de familie sterkte met dit grote verlies. Namens het bestuur van de Stichting Vakantiewerk Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10