O Familieberichten 32 I Zaterdag 1 september 2007 PZC be Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq Informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl -Jl." 11 Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer zo goed met je praten, je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen we"Dank je voor wat je hebt gedaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goed heid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootoma Cathalijntje Catharina Goossen "Cathlien" weduwe van Augustinus Bouwens 17 juli 1923 t 30 augustus 2007 te Nieuwvliet te Breskens Groede: Rini en Ina t Groede: Monique en Patrick Yarno Correspondentieadres: R. Bouwens Jhr. de Brauwstraat 7 4503 AV Groede. Een speciaal woord van dank aan dr. Schellekens en de medewerkers van verzorgingstehuis "de Burght" voor de liefdevolle verzorging. De uitvaartbijeenkomst zal worden gehouden op dinsdag 4 september 2007 in de Lutherse kerk, Molen straat 28 te Groede om 14.00 uur. De begrafenis zal aan sluitend op de algemene begraafplaats te Groede plaats vinden. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren na afloop van de uitvaart in brasserie De Drie Koningen, Markt 30 te Groede. Als u afscheid wilt nemen van onze moeder en oma kunt u dit doen op zondag 2 september van 14.00 tot 14.30 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Oma Niki Verdrietig om wat er niet meer is en er nooit meer zal zijn. Erg dankbaar voor wat was en altijd zo zal blijven. Bedankt! We gaan je missen. Liefs, Wouter en Marloes Lieve Oma Niki Nooit klagen, want zo wasje niet.. Maar wat moetje het zwaar gehad hebben de laatste tijd. Ik denk nu terug aan alle mooie en leuke momenten die we hadden. Je was een geweldig mens! Rust nu maar uit. Wanda, Martin en Bas Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Al enige tijd niet écht meer bij ons, nu overleden Laurina Cornelia Hamelink-Hamelink weduwe van Krijn Hamelink in de leeftijd van 88 jaar. Frangoise Aspeslagh-Hamelink Tonnie Aspeslagh f Marcella Franqoise en Rudy Jenny Hamelink HenkTjepkema Elderien Juliëtte en Mattijn Krijn Jan Egbert en Debbie Krijn Hamelink Jayne Hamelink en achterkleinkinderen Bergambacht, 30 augustus 2007 Coit. adres: Jenny Hamelink, Havenstraat 74, 2871 EA Schoonhoven Dinsdag 4 september is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna we om 14.00 uur een bijeenkomst houden waarin we haar gedenken. De crematie zal in alle stilte plaatsvinden. Hij hield van het leven ondeugd zijn grootste deugd zijn levenslust eindeloos. Op 82-jarige leeftijd is plotseling in het streekziekenhuis "De Honte" te Terneuzen overleden onze zorgzame vader, schoonvader, opa, broer en schoonbroer (acq van Mol weduwnaar van Paula van Haelst Ossenisse: Thilda en Frank Kuijpers-van Mol Karijn, Esther Hulst: Peter en Christien van Mol-Bogaert Wouter, Michiel Hulst: Stanny van Mol Vogelwaarde: Marianne en André Alewijnse-van Mol Jorny, Fenno Hulst: Maria en Joseph Burm-van Mol Hulst, 30 augustus 2007 Correspondentieadres: Olmenstraat 44A, 4581 AV Vogelwaarde De uitvaartdienst zal plaatshebben op dinsdag 4 september 2007 om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Gerardus Majella te Terhole, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof aldaar. Samenkomst voor aanvang van de uitvaartdienst in de parochiekerk. Afscheid nemen van Jacq is mogelijk maandag van 18.00-18.30 uur in het uitvaartcentrum, van der Mael- stedeweg 102b te Hulst Gaarne schriftelijke condoleance. Dank aan de medewerkers van "De Blaauwe Hoeve" voor alle lieve zorgen en prettige omgang die vader heeft mogen er\>aren. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Zeer bedroefd hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van de heer DJ. van Mol Vanaf 2004 was de heer van Mol lid van de cliëntenraad voor de cliënten in de zorgwoningen bij De Blaauwe Hoeve en de Bellingstraat. Sinds begin 2006 bekleedde hij de functie van voorzitter van deze raad. Tot op het allerlaatst was hij zeer betrokken bij het wel en wee van de organisatie en maakte hij zich sterk voor de belangen van de cliënten. Onze oprechte deelneming gaat uit naar zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte. Raad van toezicht, raad van bestuur, medewerkers, vrijwilligers en leden van de cliëntenraden van stichting Curamus Voor jou ging het sterven niet ineens Je heb er moedig voor gestreden Niemand kan weten wat je hebt gevoeld Ook niet wat je heb geleden Tante Liene groot is het gemis mooi zijn de herinneringen die blijven Cobus, Angela, Meivin, Sjoerd Johan, Petra, Davey, Brain 30 augustus is overleden onze zeer geliefde nicht Lineke Rouw-Mol Lineke, wij zullen je nooit vergeten. Wij wensen Nout, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte toe met dit zware verlies. Yerseke, Corrie Eckhardt-Vlaming Marjaen Flip Rinus en Trees Oost en West, het bracht ons samen Twee werelddelen Soerabayn aan zee was het begin Domburg aan zee het einde Opgekomen in het Oosten, zakt de zon nu onder in het Westen en grenzen het begin en het einde weer aan elkaar in open zeeën. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, is geheel onverwacht overleden mijn allerliefste man, onze papa en opa Leendert Adriaan van de Velde (Leendert) op de leeftijd van 57 jaar. Domburg: Marieke van de Velde-de Mol Domburg: Kim van de Velde Boris Klopmeijer Sanne, Sarah, Joep Domburg: Fleur Kanne-van de Velde Marcel Kanne 30 augustus 2007 J.W. Schuurmanstraat 121,4357 EJ Domburg Leen is thuis. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden dinsdag 4 september om 12.00 uur in '"t Koetshuis", West straat 22 te Domburg. Aansluitend zal om ongeveer 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Alge mene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "'t Koetshuis". Leen zei altijd: "Bloemen zijn voor de levenden Daarom vindt u naast het condoleanceregister een collectebus waarin u, mocht u iets willen geven, een gift kunt doneren voor een goed doel in zijn geboorteland, Indonesië. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geheel onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom Leen van de Velde Domburg: Kenny en Leida Middelburg: Eef en Magda Middelburg: Addie en Rinus Arnemuiden: Janneke en Blaas Vlissingen: Ineke en Hennie 's-Heerenhoek: Lot en Mustafa Oudelande: Paula t (in herinnering) Den Haag: Jean-Paul 's-Heerenhoek: Els Sahupala Neven en nichten Achterneven en -nichten Werken.genieten Dromen van geluk Samen met Marieke, kinderen en kleinkinderen Dromen over indonesië, je geboorteland Pijn...dan spat een droom uiteen Bedroefd en met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze dierbare schoon zoon, zwager en oom Leen van de Velde Wij wensen Marieke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wij zijn er voor jullie. Goes: Mam de Mol-Philipse Ankie en Peter Pellegrino Cees en Lia de Mol (in herinnering) Oost-Souburg: Jan en Mattie de Mol Neven en nichten Onze beste vriend Leen is niet meer Intens verdrietig maar met enorm veel mooie herinneringen hebben we afscheid van je moeten nemen. We zullen je missen. Kees en Nellie Tonnie, Nora en Steven Marjo en Rob

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 78