De Vlieger Ad Wisse Kloetingseweg 10 Uitvaartverzorging 4462 ba Goes -amifieberïchten 34 I Zaterdag 1 september 2007 PZC Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Theo Staal echtgenoot van ons medebestuurslid Adrie Staal-Buijsse Wij wensen Adrie en familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden KVO Kring Hulst Lieve Oma Mijn (O)maatje.... Onvoorstelbaar hoeveel ik u zal missen. Gelukkig heb ik nog een leven lang mooie herinneringen aan u. Dikke kus Jessica Veilig in Jezusarmen Bedroefd, maar dankbaardat hem een verder lijden bespaard is gebleven geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde neef Marinus Cornelis Verburg 25 april 1925 t 30 augustus 2007 Kees en Jo Schrier-van der Heijde Johan en Koos Schrier-Casteleijn Jannie en Piet Hamelink-Schrier Ineke Schrier en Paul Wijkhuijs en verdere familie Colijnsplaat. 30 augustus 2007 Correspondentieadres: P. Hamelink Zuidvlietstraat 2 4491 GP Wissenkerke Op dinsdag 4 september komen wij samen om 13.00 uur in de Opstandingskerk te Wissenkerke om Rinus te gedenken. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Indien u nog afscheid wilt nemen van Rinus, wordt u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn in genoemde kerk. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis UITVAARTZORG UITVAARTLEIDERS Jos Sijrier en Jaco Steijn SCHOUWEN-DUIVELAND Telefoon 0111-402000 (dag en nacht bereikbaar) Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEN-DUIVELAND" filËNDE brui/ne JOHAN HOEKMAN Werckendetstraat 4, Postbus 189,4300 AO Zierikzee (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 I Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan Tel. 0113-25 99 66 info@uitvaartwisse.nl De Heer is mijn herder mij zal niets ontbreken psalm 23 Vertrouwend op zijn Heer en Heiland is na éen werkzaam en mooi leven van ons heengegaan mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader en opa Krijn Wielemaker echtgenoot van Jacoba Wattel in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg: J. Wielemaker-Wattel Oost-Souburg: Krijn en Ria Wielemaker Middelburg: Johan en Elly Wielemaker Middelburg: Dirk en Jenny Wielemaker West-Souburg: Bart en Margriet Wielemaker Den Haag: Fred Wielemaker eri kleinkinderen Een woord van dank aan het verzorgend en verplegend personeel van de thuiszorg, zorgcentrum 't Gasthuis, afdeling Bolwerk en Watertoren voorde goede en liefdevolle verzorging. 4335 NG Middelburg, 30 augustus 2007 Westerscheldestraat 181 Krijn is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg waar u afscheid van hem kunt nemen op maandag 3 september van 19.30 uur tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 4 september om 10.30 uur in kerkcentrum "de Schaaps kooi", Papegaaienburg 1 te Vlissingen waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 10.00 uur tot 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemd kerk centrum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heel gewoon heel bijzonder Gewoon een hele bijzondere opa Opa, we zullen je missen Karin Krijn en Romy Joost John Jacqueline en Christiaan Petra en Gerard Martijn Stefan Mark Laura Heden overleed onze lieve broer, zwager en oom Krijn Wielemaker In de leeftijd van 80 jaar. Namens de familie Wielemaker Middelburg, 30 augustus 2007 Verdrietig, maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend delen wij u mede dat wij afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Krijn Wielemaker Bets Wattel Lenie en David Kasse-Wattel Neven en nichten Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze oud-medewerker Krijn Wielemaker Hij was voor ons een lid van de familie aan wie we met dankbaarheid terugdenken. Wij bidden Koos, de kinderen en kleinkinderen Gods na bijheid toe. Margriet Lorier-Boon Maaike en Johan van Reenen-Lorier en kinderen sd Lieve Mensen, Hartelijk dank voor alle belangstelling, kaarten, bloemen en cadeau's die we mochten ontvangen bij ons vijftig-jarig huwelijk. Het was geweldig. Koos en Wim Nijsse Kinderen en achterkleinkinderen De essentie van het bestaan is meer dan de oppervlakte doet vermoeden Graag wil ik ook namens mijn kinderen en kleinkinderen iedereen bedanken die ons gesteund heeft, zowel persoonlijk als schriftelijk, bij het afscheid van Jan Beekwilder Door de vele blijken van medeleven voelen wij ons gekend en dat is voor ons een grote troost. Heieen Brandenburg Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze broer, zwager en oom Laurent Belaert zeggen wij u hartelijk dank. Corry Belaert-de Vos Familie Belaert Familie de Vos Zuiddorpe, september 2007 In plaats van kaarten Onze dankbaarheid gaat uit naar u die uw belangstelling heeft betoond tijdens de ziekte van Nel. Het was een grote steun voor Nel maar ook voor ons als familie. Ook gaat onze dankbaarheid uit naar u die uw medeleven hebt betoond door kaarten en telefoontjes na het overlijden van Nel, en uw overweldigende aanwezigheid bij de afscheidsdienst van mijn lieve vrouw en onze moeder en oma Neeltje Jacoba Gabriëlse-Louwerse Het heeft ons getroffen te ondervinden dat zij bij zo velen een plekje in het hart heeft gekregen. Dit biedt ons veel troost en geeft ons de kracht om verder te gaan. Namens de familie, Levien Gabriëlse Middelburg, september 2007 Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaarten en mooie bloemstukken, ontvangen tijdens de ziekte, het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader en grootvader Foppe de Jong hebben ons troost gegeven en goed gedaan. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Anneke de Jong-Greep Kinderen Kleinkinderen Middelburg, augustus 2007 Ondanks ons grote verdriet was het een troost te merken dat zovelen wilden meeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en trotse oma Elizabeth Meulenberg-Vermeulen Bep Wij zijn u dankbaar voor uw steun en troost in deze voor ons zo moeilijke periode. Wij hopen dat u met ons de toekomst in wilt gaan op de manier die Bep ons leerde. Nogmaals allemaal bedankt. M.P. Meulenberg Ronald Edwin en Maria Natalie, Rosita, Gina Wendy en Edwin Daphne, Kylian Vlissingen, september 2007 i Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belang- j i stelling en medeleven te hebben ontvangen na het j overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoon- j vader en opa Augustinus (Guust) van Opdorp Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te j j schrijven, betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Mede namens verder familie: G. L. van Opdorp-Driessens Breskens, september 2007

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 74