Initial VAREL JOOSSE Banen 0 O JobTrack.nl Security Medewerker salarisadministratie Koop Unicef-geboortekaartjes en help kinderen over de hele wereld giro 121 WelUowv op Ae. wevel<A! Kijk ook op PZC Zaterdag 1 september 20071 55 Initial Varel Security is met meer dan 70.000 klanten toonaangevend in Nederland op het gebied van elektroni sche beveiliging. Initial Varel opereert in een groeimarkt en heeft een sterke positie bij het be drijfsleven, instellingen, overheid en particulie ren. Met vestigingen verspreid door heel Nederland en een eigen alarm- en servicecentra le, heeft de organisatie een sterk landelijke dekking. Initial Varel staat voor teamspirit en persoonlijke doorgroei mogelijkheden. Wij zijn voor onze vestiging Breda Goes op zoek naar een: Servicetechnicus (fulltime, m/v) (werkgebied regio Zeeland) Functieomschrijving Het zelfstandig verhelpen van storingen en het verrichten van onder houdswerkzaamheden aan uiteenlopende installaties. Het adviseren van de klant over de werkzaamheden en het onderhouden van de contacten. Tevens word je ingezet voor de storing- en standbydienst (24-uurs dienst). Functie-eisen Afgeronde MBO opleiding (elektrotechniek) of een gelijkwaardig werk- en denkniveau verkregen door kennis en ervaring, eventueel aangevuld met het MBV diploma. Affiniteit met (beveiligings-) techniek. Klant- en oplossingsgericht werken. Zelfstandig, pro-actief. Goede kennis van de Nederlandse taal. In bezit van rijbewijs B. Wat biedt Initial Varel? Een uitdagende functie in een prettige werksfeer met kansrijke doorgroei mogelijkheden in een snelgroeiende, financieel stabiele organisatie en een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket. Reactie Stuur je sollicitatie, voorzien van CV, bij voorkeur per e-mail naar b.weers@initial-varel.nl of per post naar Initial Varel Security, t.a.v. de heer BasWeers, afdeling Human Resources, Postbus 12020, 1100 AA Amsterdam ZO. Kijk voor meer informatie op de website www.initial-varel.nl méér ckuis bevtiU^iruj JOOSSE Accountants en Belastingadviseurs in Middelburg is een ser vice gerichte organisatie met 18 medewerkers. Vanuit ons kantoor aan de Seissingel vindt dienstverlening plaats aan een gevarieerde cliëntenkring in de regio Zeeland en Noord Brabant. Naast een uitgebreide belasting adviespraktijk bestaan onze activiteiten uit accountancy, het verzor gen van salarisverwer kingen en het adviseren op het gebied van per soneelsmanagement. Tevens staan wij cliënten actief terzijde in het ont wikkelen en doorvoeren van veranderprocessen. Sinds 2006 werkt JOOSSE Accountants en Belastingadviseurs intensief samen met Remmerswaal Accountants in Oostkapelle. Seissingel 10-12 Postbus 95 4330 AB Middelburg telefoon 0118-612774 fax 0118-639774 www.joosse.nl ACCOUNTANTS BELASTINGADVISEURS In verband met de groei van onze werkzaamheden is er binnen onze organisatie plaats voor een: deze functie kan zowel full-time als part-time worden ingevuld De functie: De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van loon- en salarisadministraties. Wij zijn op zoek naar: Kandidaten met een relevante opleiding op MBO-niveau, eventueel aangevuld met of studerend voor praktijk diploma loonadministratie. We vinden het belangrijk dat je enthousiast en accuraat bent en beschikt over analytisch inzicht en communicatieve vaardigheden. Wij bieden: Een afwisselende functie in een informele werksfeer met een goede salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Voor inhoudelijke informatie en vragen over de functie kan je contact opnemen met William Jobse, hoofd van de loonadviesafdeling. Je sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, zien wij graag voor 14 september tegemoet. Reageren per e-mail mag ook, het adres is: william@joosse.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. B.V. Scheepswerf De Donge ontwerpt en bouwt gespecialiseerd baggermaterieel voor de internationale Port Authorities en Dredging Contractors. Zie onze website: www.shipyarddedonge.nl Wegens uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij kandidaten voor de volgende functies: 1Scheepsbouwkundig Werktuigbouwkundig ir ing: Voor het engineeren en management van onze scheeps- en kraanbouwactiviteiten. Ervaring in het berekenen van staalconstructies metallurgische kennis. 2. Assistant manager: HBO HTS. Als assistent van de directie voor technisch commerciële zaken. Een functie met doorgroeimogelijkheden. Technisch inzicht en een goede beheersing van de Engelse taal is een vereiste. Dit is Dicgo uit Colombia. Vanaf z'n vierde op de vlucht voor armoede en geweld. Gewend aan een leven van overleven. Opgegroeid in een omgeving waar niemand meer opkijkt van een geweerschot Zijn kansen op een beter bestaan: klein. De verleiding van het slechte pad: groot Dat laatste mogen wij simpelweg niet laten gebeuren. Daarom werkt Plan samen met Diego en zijn gemeenschap aan structurele verbeteringen in zijn omgeving. Zo is er schoon drinkwater en kan hij naar school. En volgt zijn moeder een opleiding, zodat zij hun inkomen kan verhogen. Dit geeft Diego de kans op een betere toekomst dan bendelid of kindsoldaat U kunt een kind als Diego steunen bij zijn plan en persoonlijk contact met hem hebben. Hij schrijft u graag hoe het met hem gaat Kijk voor de plannen van Diego en andere kinderen op PlanNederlond.nl. Pion. Voor de toekomst van een kind. Word nu kindsponsor. Go naar PlanNederland.nl of bel 020 549 55 55. Plan 3. Werktuigbouwkundig en/of scheepsbouwkundig tekenaar met ervaring. MTS of HTS niveau gevraagd. 4. Verkoper binnendienst t.b.v. onze spare parts afdeling. Tevens het beheren van fabricageprocessen en inkoop van deze produkten. 5. Machinebouwer voor de opbouw inbouw van onze "Backacters" aan boord van baggerschepen. 6. Yard manager realisatie. bedrijfsleider ter ondersteuning van logistiek, planning, Gelieve Uw sollicitatie te richten, per post of e-mail aan: Scheepswerf De Donge, Postbus 240, 4460 AE Goes (Nederland) of info@shipyarddedonge.nl De geboortekaartjescollectie van Unicef biedt u de keuze uit meer dan 40 verschillende kaartjes. Of u nu een jongen, een meisje, een tweeling verwacht of u heeft een kindje geadopteerd; bij Unicef vindt u zeker een passend kaartje waar ook nog een ander kind profijt van heeft! Online bestellen of meer informatie? Kijk op www.unicefshop.nl! Of bel voor een brochure of verkooppunt 070 333 93 00 (tijdens kantooruren). Gratis advertentie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 57