PZC 28 I Zaterdag 1 september 2007 PZC Gratis boekje, koffie en tijdschrift voor abonnees Pluk mee en kom 8 september a.s. naar de Lan delijke Appelplukdag. PZC geeft haar abonnees op deze dag extra voordeel. Zo kunt u genieten van een gratis kopje koffie, ontvangt u het leuke boekje 'Op stap met de boer' en krijgt u het kleurrijke tijdschrift 'Platteland', een kwartaaluit gave van stichting Vrienden van het Platteland. Knip onderstaande bonnen uit, vul ze in en neem ze mee op zaterdag 8 september naar de boom gaard! Gratis boekje "Op stap met de Boer" Twaalf verhalen over ontmoetingen tussen steeds een agrarische ondernemer en iemand uit de "andere wereld". Tegen inlevering van deze bon ontvangt u gratis het boekje "Op stap met de boer" op het erf van de fruitteler. Gratis zomernummerM Platteland" Tegen inlevering van deze bon ontvangt u op het erf van de fruitteler gratis het zomernummer van het magazine "Platteland" t.w.v. 4,50. Postcode/Plaats: Alleen geldig op 8 september 2007 (zolang de voorraad strekt). Alleen volledig ingevulde bonnen worden geaccepteerd. Maxi maal één tijdschrift per bon. De Landelijke Appelplukdag 2007 is net als voorgaande jaren georganiseerd door stichting Vrienden van het Platteland in samenwerking met de fruittelers. De dag is een van de hoogtepunten van de campagne 'Ontdek je band met het Platteland', waar mee Vrienden van het Platteland van mei tot en met oktober ontmoetingen tussen stad en platteland wil stimuleren. De cam pagne is een jaarlijks terugkerend initiatief van de stichting, in nauwe samenwerking met de Land- en Tuinbouworganisaties, AgriRetail en Campina. Speciaal dit jaar zijn samen met de KRO vanuit twee boomgaarden in Afferden en Tricht mooie wandelingen uitgezet. Daar naast kunt u bij een aantal fruittelers een kijkje nemen in hun boerderijwinkel. De boerderijwinkels bieden hun klanten verse, eerlijke producten, met kennis van zaken en een stukje uitleg. Het kan gaan om kleine verkooppunten of grote winkels met een uitgebreid assortiment aan boerenzuivel, fruit, groenten, sappen, jams, boerenkazen, biologische producten, vlees en wijn. Pluk uw eigen appels! Landelijke Appelplukdag 2007 Op zaterdag 8 september openen meer dan twin tig fruittelers hun boomgaard tijdens de Landelij ke Appelplukdag 2007. Tussen de prachtige rijen laagstambomen kunt u uw eigen appels uitkie zen én plukken. Een uitgelezen moment om een boomgaard eens van héél dichtbij mee te maken en de fruitteler te ontmoeten. Hij kan boeiend vertellen over zijn bedrijf en de fijne kneepjes van het plukken. In diverse plaatsen in Nederland bent u van harte welkom in de boomgaard! Hieronder vindt u een selectie van fruitbedrijven in en om uw regio. Fruitbedrijven in en om uw regio De Buytenhof; Rijsdijk 98, Rhoon. Fruitbedrijf Van Assche: Zuiddijk 6, Hengstdijk. Fruitbedrijf Vereecken: Provincialeweg 6, Vogelwaarde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 28