Banen junior medewerker jachtwerf r O JobTrack.nl Jachtwerf de Grevelingen b.v. Doe eens iets voor een ander... u krijgt er veel voor terug PLANNER REISADVISEUR Sturm en Dekker BV calculator projectadministrateur (0,8 1 fte) 48 I Zaterdag 1 september 2007 PZC Kijk ook op Thermosan Engineering www.thermosan.nl Thermosan Engineering BV is een metaalverwerkend bedrijf dat onderdelen maakt voor de Petrochemie en Offshore. Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar: Enthousiaste machinaal verspaner draaier Voor deze fulltime functie zoeken wij een collega die ervaring heeft met metaaldraaien. Vakmanschap is voor ons belangrijker dan "papieren" Zoek je een nieuwe uitdaging, werk je graag met collega's in een team, maar toch zelfstandig, ben je flexibel, dan ben je de persoon die we zoeken. Voor meer informatie over deze functie kunt u zich wenden tot de heer Jos Dekker of Peter Steenbakker, tel. 0118 - 627850 Heeft u belangstelling voor deze functie dan graag uw schriftelijke reactie aan Thermosan Engineering BV, t.a.v. de heer P.G.M. Steenbakker, Herculesweg 19, 4338 PL Middelburg heeft per 1 september 2007 een vacature voor een: De werkzaamheden bestaan uit het in- en uitkranen van schepen, onderhoudswerk en het assisteren bij alle voorkomende werkzaamheden in de werkplaats. Wij zoeken een veel zijdige kandidaat, die bekend is met de watersport. Wij bieden een afwisselende baan aan in een plezierige werkomgeving, salariëring volgens de Hiswa-cao en opname in het pensioen fonds. Mogelijkheden tot diverse trainingen. "Sollicitaties kunt u richten aan: Jachtwerf de Grevelingen B.V., t.a.v. de heer C.G. Hundersmarck Haven Kloosternol 14322 AK Scharendijke Of mailen naar iachtwerf@Qrevelinaenvachtina.nl Telefonische inlichtingen: 0111-671490 www.jachtwerfdegrevelingen.nl Als vrijwilliger bent u in Ter Valcke, centrum voor zorg en reactivering in Goes, van harte welkom. Uw bijdrage kan veel betekenen in de zorg voor onze, voornamelijk oudere, cliënten. U kunt kiezen uit diverse werkzaamheden zoals bijvoorbeeld verenigingen, huiskameractiviteiten en het bereiden van de maaltijden. Ook individueel, persoonlijk contact met de cliënten, bijvoorbeeld voorlezen, wandelen of in de palliatieve zorg behoort tot de mogelijkheden. Er zijn zoveel mogelijkheden, qua uren, dagen en werkzaamheden dat het zeker moet lukken om iets te vinden dat bij u past. Meer weten? Bel of mail de vrijwiiligerscoördinator svrz van Ter Valcke, Addy Oreel, waar de mens iemand is telefoon 0113-315300, email a.oreel@svrz.nl Auto- en Touringcar Bedrijf Bedrijfsvoertuigen en Schadeherstel AMZ Borssele /Fa. de Muynck is in haar ruim 80-jarig bestaan uitgegroeid tot een onderneming met activiteiten op velerlei gebied verwant aan mobiliteit en transport. Meer dan 100 medewerkers zijn betrokken bij de volgende afdelingen: Keurmerk Touringcarbedrijf; Bosch Carservice Personenautogarage; Truck- en Trailerservice; STEK Aircoservice; Autoschadeteam Truckspuiterij. Bij ons touringcarbedrijf komt op korte termijn de staffunctie beschikbaar van: U bent verantwoordelijk voor de dagelijkse indeling van chauffeurs en voertuigen, en onderhoudt daartoe de contacten met chauffeurs, technische dienst én opdrachtgevers uit binnen- en buitenland. Ook zorgt u, samen met collega reisadviseurs, voor de afwikkeling van offerteaanvragen en ritopdrachten. Daarnaast bent u een belangrijk aanspreekpunt voor de afdeling salarisadministratie. Kortom, een spilfunctie in een dynamische en inspirerende werkomgeving. Uw profiel: -MBO werk- en denkniveau; - Kennis van moderne software; -Klantgericht; - Communicatief sterk; - Inventief, creatief en stressbestendig; -Accuraat; -Flexibel; -Collegiale instelling; - Goede spreekvaardigheid van het Engels; - Ervaring met personenvervoer is een pré! Uiteraard horen bij deze functie een passend salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. A. Spruit, tel 0113-351551 Hebt u belangstelling voor deze uitdagende baan in een mooi en vertrouwd bedrijf, stuur dan uw sollicitatiebrief of e-mail binnen twee weken aan: AMZ Borssele, Quistenburg 8, 4454 PZ Borssele Tel. 0113-351551 - e-mail: info@amz.nl - web: www.amz.nl 5L0PER5 OM OP TE BOUWEN! Sturm en Dekker BV is een veelzijdig aannemingsbedrijf met als hoofdactiviteit sloopwerk en asbestsanering. Wij zijn gevestigd te Oostkapelle en hebben een werkterrein in Middelburg. Voor versterking van onze organisatie zijn wij op zoek naar een: De werkzaamheden zijn: - voorcalculatie van projecten - opstellen van offertes - verwerken van opdrachten en overdracht hiervan naar werkvoorbereider - calculatie van meer- en minderwerk - aanleveren projectinformatie t.b.v. nacalculatie - onderhouden van contacten met leveranciers, opdrachtgevers en collega's - verzorgen van de gehele projectadministratie: verwerken urenbrieven, inkoopfacturen doorbelasten op de projecten, controle op en fiattering van de inkoopfacturen, archiveren van de projectgegevens Profiel: - MBO/HBO werk- en denkniveau - bekend met de sector en aantoonbare werkervaring is een pré - nauwgezet en slagvaardig - flexibele instelling - goed in teamverband kunnen werken Wij bieden: - een afwisselende functie - een prettige informele werksfeer binnen een solide bedrijf - arbeidsvoorwaarden conform uta-cao voor de bouw - ontwikkelingsmogelijkheden Informatie: Nadere informatie over deze vacature kan worden verkregen tijdens kantooruren bij Jan de Voogd of André Verheijke, telefoonnummer 0118-59 27 20 Sollicitatie: Spreekt deze functie je aan, dan nodigen wij je van harte uit je sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directie van Sturm en Dekker BV, Postbus 25, 4356 ZG Oostkapelle of via e- mail: mail@sturmendekker.nl Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 134