Wanneer denk je Nederland af te hebben? Banen Q JobTrack.nl www.werkenbijhetrijk.nl Werken bij het fCfffA Als je verder denkt Provinciale Zeeuwse Courant Freelancers WeGeNeR dagbladen Sturm en Dekker BV medewerker (financiële) administratie (1 fte) 40 I Zaterdag 1 september 2007 PZC Kijk ook op Werk je bij het Rijk, dan werk je aan Nederland. Het Rijk is de verzamel naam voor alle ministeries en tientallen diensten en onderdelen, verspreid over het hele land. Daar werken zo'n 120.000 mensen aan maatschappelijk belangrijke vraagstukken en de uitvoering van uiteenlopende projecten. Van ouderenzorg en kinderopvang tot asielzoekers. Van voedselveiligheid en Europese regelgeving tot belastinghervormingen. Zaken die ons alle maal raken. Dat maakt het werken bij het Rijk zo bijzonder. Denk je ver der en wil je verder? Kijk dan of deze vacature iets voor je is. Of ga naar www.werkenbijhetrijk.nl voor meer informatie en alle andere banen met inhoud. Senior werktuigbouwkundig medewerker Rijkswaterstaat Zeeland, waterdistrict Zeeuwse Delta, Goes Opleiding: mbo-opleiding, bij voorkeur mts werktuigbouw. Kennis van hydraulische installaties. Salarisindicatie: brutomaandsalaris maximaal 2.963,- bij een 36-urige werkweek. In het waterdistrict Zeeuwse Delta is scheepvaart zeer belangrijk. We beheren scheepvaartroutes, grote watersportgebieden, de Oosterscheldekering, enkele grote sluizen plus diverse bruggen. Jij zorgt voor een optimale beschikbaarheid van onze objecten. Je monitort de contracten en prestaties van de aannemers. Je ondersteunt complexe projecten en zorgt voor een goede afstemming. Info: www.werkenbijhetrijk.nl/RWS07238-PZ De sportredactie PZC is op korte termijn op zoek naar m/v met kennis van de regionale sport Functie-eisen: Minimaal HBO werk- en denkniveau; Aantoonbare schrijfervaring; Goede taalvaardigheid en een goed gevoel voor beeld; Aantoonbare ervaring op het gebied van eindredactie; Regelmatige beschikbaarheid, vooral in de weekeinden. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met hoofdredacteur Peter Jansen (0113) 31 56 01, e-mail:pjansen@pzc.nl of chef van de sportredactie Jan Dagevos (0113) 31 56 40 e-mail: j.dagevos@pzc.nl. Je sollicitatiebrief met CV kun je richten aan: Hoofdredactie PZC, postbus 31,4460 AA Goes of per e-mail aan het redactiesecretariaat jeveraars@pzc.nl Meer bereiken. Met Wegener SLOPERS OM OP TE BOUWEN! Sturm en Dekker BV is een veelzijdig aannemingsbedrijf met als hoofdactiviteit sloopwerk en asbestsanering. Wij zijn gevestigd te Oostkapelle en hebben een werkterrein in Middelburg. In verband met het vertrek van één van onze huidige medewerksters zijn wij op zoek naar een: invulling als duobaan is mogelijk De werkzaamheden zijn: - afhandelen inkomende telefoongesprekken - verwerken inkomende en uitgaande post - inboeken inkoopfacturen - controleren en archiveren WKA-gegevens - facturering - verzorgen BTW-aangiftes - verwerken periodieke boekingen - vervanging acceptant/weger bij afwezigheid Profiel: - HAVO werk- en denkniveau - boekhoudkundige kennis - ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking en MS Office - aantoonbare werkervaring is een pré - nauwgezet en slagvaardig - flexibele instelling - goed in teamverband kunnen werken Wij bieden: - een afwisselende functie - een prettige informele werksfeer binnen een solide bedrijf - arbeidsvoorwaarden conform uta-cao voor de bouw - ontwikkelingsmogelijkheden Informatie: Nadere informatie over deze vacature kan worden verkregen tijdens kantooruren bij Jan de Voogd of Jannie van der Leer, telefoonnummer 0118-59 27 20 Sollicitatie: Spreekt deze functie je aan, dan nodigen wij je van harte uit je sollicitatie met curriculum vitae binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directie van Sturm en Dekker BV, Postbus 25, 4356 ZG Oostkapelle of via e-mail: mail@sturmendekker.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V. is uitgeefster van het regionale dagblad PZC in Zeeland met een oplage van ruim 58.000 en maakt deel uit van Wegener N.V. De redactie telt 75 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Goes, met regiokantoren in Middelburg, Zierikzee én Terneuzen. www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 126