COSiïpCEE Smaakmakend Werk PRODUCTION SUPERVISOR kw U ZOEKT WERK? Banen Q JobTrack.nl Medewerker Sociale Zaken (v/m) I'ÏÏTOwerk, Bel Matchcare 0118 435704 Cliëntenraad Kinderopvang de Bevelanden zoekt leden en een voorzitter LEZING OVER HOOGBEGAAFDHEID OP NEHALENNIA NeHaLëlsïNia www.nehalennia.nl 20 I Zaterdag 1 september 2007 PZC Kijk ook op De gemeente Oostflakkee is een gemeente van 10.000 inwoners en omvat de woonkernen Oude-Tonge, Ooltgensplaat, Den Bommel en Achthuizen. Er bestaan goede wegverbindingen (ook met het openbaar vervoer) met de randstad (Rotterdam ligt op ca. 40 km), Zeeland en West Brabant. Op het gebied van recreatie zijn er ruimschoots voorzieningen aanwe zig. met name op het gebied van watersport. Het gemeentekantoor is gevestigd in Oude-Tonge. - De gemeente Oostflakkee werkt nadrukkelijk samen met haar buur gemeenten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De huidige organisatie bestaat uit zeven taakgebieden. Bij het taakgebied Zorg en Samenleving is voor de administratie van Sociale Zaken een vacature van: fulltime De functie: - je organiseert en draagt zorg voor de uitvoering van de uitkeringsadministratie inclu sief debiteuren- en verhaaladministratie; - je bent inhoudelijk verantwoordelijk voor de kwaliteit van de financiële uitkeringsad ministratie; - je zorgt voor kennisoverdracht naar de medewerkers binnen het taakgebied; - je zorgt voor een goede afstemming en standaardisering van de financiële uitke ringsadministratie; - je bent verantwoordelijk voor het beheer en het optimaal functioneren van de appli catie GWS4all. Functie eisen: Wij zoeken een collega met goede communicatieve eigenschappen. Een creatieve, enthousiaste en initiatiefrijke persoonlijkheid met een flexibele instelling, die zowel zelf standig als in teamverband kan werken. Verder moet je beschikken over: - minimaal MBO werk- en denkniveau; - relevante opleiding en werkervaring; - ervaring met pakketbeheer. Arbeidsvoorwaarden Het maximale salaris bedraagt bruto 2898 (schaal 8), bij een volledige werkweek. De gemeente biedt een goede werksfeer, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en kent een flexibele invulling van de 36-urige werkweek. Inlichtingen: Inlichtingen over de functie kunnen worden verkregen bij de heer L.A.M. Horssels, hoofd van het taakgebied Zorg en Samenleving, telefoon 0187 - 64 71 10. Inlichtingen over de procedure kunnen worden verkregen bij de heer A.J. Rakers, hoofd van het taakgebied Burger Bestuur Communicatie Organisatie, telefoon 0187 - 64 71 30. Informatie over de gemeente Oostflakkee kunt u vinden op www.oostflakkee.nl Je sollicitatiebrief met cv kun je tot 15 september 2007 sturen naar het college van burgemeester en wethouders van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH te Oude- Tonge. Je kan je sollicitatiebrief ook mailen naar info@oostflakkee.nl. Voor de productie afdelingen zijn wij in verband met interne verschuivingen op zoek naar een: Als (aankomend) Production Supervisor ben je verantwoordelijk voor het organiseren van de werkzaamheden en het begeleiden van de medewerkers, zodanig dat de werkzaam heden op een zo efficiënt en doelmatig mogelijke wijze worden uitgevoerd. Je geeft direct leiding aan de medewerkers binnen je ploeg en coördineert ook de werkzaamheden die van invloed zijn op het productieproces, van medewerkers van andere afdelingen (zoals van Maintenance, Quality Assurance en Freezestore). Tevens neem je deel aan en verzorg je (werk)overleg binnen de eigen afdeling(en) alsmede met andere afdelingen. In deze functie werk je volgens een 4-ploegenrooster gemiddeld 33,75 per week, waarbij je ook in het weekend werkzaam zult zijn. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten met een opleiding op tenminste MBO-niveau,- bij voorkeur in een (proces)technische of agrarische richting. Tevens heb je ruime relevante werkervaring en bij voorkeur ervaring met leidinggeven. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, ook in de Engelse taal. Wij "vragen" veel, maar we hebben dan ook wal te "bieden". Een zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 14 dagen Deze kun je richten aan-. Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus 17, 4416 ZG, Kruintngen Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Voor onze opdrachtgever, een hoveniersbedrijf op Walcheren, zijn wij op zoek naar een: ervaren hovenier (full-time) De functie: De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het aanleggen van tuinen en het aanbrengen van bestrating. Daarnaast vindt ook onderhoud van tuinen plaats. Wij zijn op zoek naar: Een allround medewerker die het kleine team komt versterken en in het bezit is van rijbewijs BE. Geboden wordt: Een prettige werkomgeving met enthousiaste collega's. Beloning vindt plaats conform de CAO voor het hoveniersbedrijf. De inschaling is afhankelijk van je leeftijd en ervaring. Bent jij de klantgerichte hovenier die onze opdrachtgever zoekt? Stuur dan je sollicitatiebrief met cv binnen 10 dagen aan: JOOSSE Accountants en Belastingadviseurs t.a.v. William Jobse Postbus 95, 4330 AB Middelburg e-mail: william@joosse.nl TEAMWERK IN KABELS EN LEIDINGEN Nutswerk B.V., een dynamisch bedrijf in kabels en leidingen, heeft op korte termijn de volgende vacatures: -MONTEUR ELECTRA/CAI -FITTER GAS/WATER -GRONDWERKER -MACHINIST voor MINI-GRAVER Schoolverlaters, die voor een van deze functies opgeleid willen worden, kunnen ook reageren. De werkzaamheden worden uitgevoerd in teamverband op Noord- en Zuid-Beveland. Wanneer je interesse hebt in een van deze vacatures, stuur ons dan binnen een week een sollicitatie, voorzien van je CV. Voor inlichtingen kun je contact opnemen met de heer J.M. Minnaard, telefoonnummer 06-51530145 Nutswerk B.V. Postbus 281, 4460 AR Goes, Telefoon: 0113-242800 e-mail:info@nutswerk.nl (Voor WWB of WW) Of kom langs De kortste weg naai- werk Persoonlijke ondersteuning No nonsense Directe bemiddeling 400 beschikbare vacatures IRO trajecten op maat WWB trajecten naar werk Ook als u een nieuwe uitdaging zoekt Matchcare loskade 15a - 4331 HV Middelburg 0118 435704 E-mail: walcheren@matchcare.nl Als lid van de cliëntenraad behartigt u het gemeenschappelijke belang van kinderen en ouders. U bewaakt mede de kwaliteit van de organisatie. U adviseert samen met de leden van de raad de directeur-bestuurder over het beleid van de organisatie, zoals het pedagogisch beleid, het dienstenpak ket, de kwaliteit en veiligheid. Zes keer per jaar komt de cliëntenraad bijeen. Bent u klant van Kinderopvang de Bevelanden? Denkt u graag mee over het beleid en draagt u graag nieuwe ideeën aan? Maak dan uw belangstelling kenbaar bij directeur-bestuurder mevr. E. Brand tel. 0113-228139 of mail naar info@kinderopvangdebeveIanden.nl met als onderwerp 'vacature leden cliëntenraad'. Kijk voor meer informatie op: www.kinderopvangdebevelanden.nl Kinderopvang de Bevelanden. Stationspark 2. 4460 AS Goes de bevelanden Op maandag 3 september aanstaande zal de heer Willy Peters een lezing houden op Nehalennia Stedelijke Scholengemeenschap in Middelburg over het onderwijs aan hoogbegaafde leerlingen. De heer Peters is in 1998 gepromoveerd aan de Katholieke Universiteit Nijmegen en was tot voor kort verbonden aan het Centrum voor Begaafdheids- Onderzoek (CBO) in Nijmegen. Van zijn hand zijn diverse publicaties verschenen over het onderwijs aan (zeer)begaafde leerlingen. Na afloop is er gelegenheid tot het stellen van vragen. .«c-ENSCHAP STEDELIJKE SCHO< De bijeenkomst op 3 september vindt plaats in de aula van de Havo-Vwo locatie van Nehalennia, Breeweg 71E in Middelburg. Aanvang 19.30 uur, zaal open om 19.00 uur. De avond is gratis toegankelijk voor ouders, leerkrachten basis- en voortge zet onderwijs en andere belangstellen den. Aanmelding, met vermelding van naam en aantal personen, is gewenst doch niet noodzakelijk via info@nehalennia.nl of tel. 0118-656265. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot M. Wagensveld-Heeren, locatiedirecteur van Nehalennia SSG tel. 0118-656265. Lamb Weston Meijer V.Q.F. is een joint venture, ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt. Lamb M Weston -werd opgericht in 1950 en is met t| een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productielocaties/nummer één in Amerika op het gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1985 met aardappel- - verwerking en is daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappèlhuis mét o.a. zelf ontwikkelde rassen. Met ruim 11.00 medewerkers is Lamb Weston Meijer een dm dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum, Bergen op Zoom en Wisbech.(UK). Ons doel is dé leverancier te. zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten, die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten - aan kwaliteit. Door haar innovatieve producten, sterke marketing onder steuning, zeifontwikkelde technologieén, constante service en kwaliteit en een schone en veilige werkomgeving mag Lamb Weston Meijer grote internationale fastfood-, restaurant-, catering- en retaiibedrijyen in alle Europese landen, het Midden-Oosten, Verre Oosten en Zuid- Amenka tot haar klantenkring rekenen. www.lcimbwestonmeijcr.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 104