Mannelijke en een vrouwelijke collega! JobTrack.nl Allround bouwkundig onderhoudsmedewerker (m/v> l'escaut Wil jij ons team komen versterken? Predikant voor 50% Binnen de Hogeschool zijn er de volgende vacatures □□cent onderzoeker: marketing en bedrijfskunde (1 fte] Docent Elektrotechniek [1 fte] Docent IET Docent Communicatieve Vaardigheden [0.5 - 1 fte] Hogeschooljj^/rZeeland OLUiiw 18 I Zaterdag 1 september 2007 PZC Kijk ook op Het werk De medewerker die wij zoeken is verantwoordelijk voor de uitvoering van onderhouds werkzaamheden op bouwkundig gebied. Daarnaast verwachten wij vakkundigheid op andere vakgebieden, nodig om het werk volledig en zelfstandig af te ronden. Ervaring met tegel- en stucwerk strekt tot aanbeveling. De competenties Je bent uitermate geschikt voor deze functie als je beschikt over relevante kennis op VMBO-niveau (timmeren) en enige werkervaring. Daarnaast beschik je over goede com municatieve vaardigheden, ben je klantgerichtheid en heb je gevoel voor bedrijfsecono misch werken. De arbeidsvoorwaarden Wij bieden een fulltime baan van 36 uur per week en een salaris gebaseerd op de CAO Woondiensten. De overige arbeidsvoorwaarden zijn van toepassing overeenkomstig de CAO en de personeelswijzer van l'escaut. De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie voor de duur van één jaar afgesloten. Bij wederzijdse overeenstemming volgt een vaste aanstelling. Meer informatie Indien je geïnteresseerd bent in de functie en meer informatie wenst, dan kun je contact opnemen met dhr. L.J. Schipper, telefoonnummer 0118 42 23 75. Je sollicitatiebrief en curriculum vitae kun je tot 12 september 2007 aan ons opsturen. Richt je brief aan: l'escaut woonservice t.a.v. de heerj. van Beekhuizen Postbus 227, 4380 AE Vlissingen E-mailen kan natuurlijk ook: werken@lescaut.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Meer dan 6500 huurwoningen, voor iedereen info@lescaut.nl woonservice Samen werken aan wonen www.lescaut.nl Wij gaan onze winkel uitbreiden! Daarom zijn wij op zoek naar een Voor de verkoop van dameskleding 3 en/of 4 dagen per week(incl. zaterdag). Leeftijd 30-45 jaar Heb je een onbetwist gevoel voor mode en trends. Vind je het een voorrecht topmerken te verkopen. Ben je commercieel, denk en handel je klantgericht. Werk je graag in een team? Kom jezelf dan presenteren op onderstaand adres of bel voor een afspraak. Vraag naar Ad of Marieke Deïst. (Brieven worden niet in behandeling genomen) DELSCHER Grote Markt 11-13 4461 AH Goes Tel: 0113 227607 Gereformeerde Kerk Oostburg (deel uitmakend van de PKN) zoekt een De man of vrouw die wij zoeken: - is een bruggenbouwer die de hele breedte van de kerk aanspreekt. - heeft zicht op beleidslijnen en kan een voortrekkersrol vervullen bij de vorming van nieuw beleid. - wil het plaatselijk vergevorderde SOW proces actief vorm en inhoud geven - is bereid om tenminste twee kerkdiensten per maand te leiden en kan daarin de Bijbelse boodschap naar deze tijd vertalen zodat deze jong en oud aanspreekt. - is een pastor die dit werk doet in verbondenheid met en voor de gemeente. Oostburg is een centrumgemeente in het open West-Zeeuws-Vlaamse landschap. Monumenten en culturele instellingen in België zijn binnen handbereik, evenals de prachtige Noordzeestranden. Onze kerk telt ca. 250 leden waaronder veel jonge meelevende gezinnen waardoor de kinderneven- dienst iedere zondag goed bezocht wordt. Er is een ruime pastorie beschikbaar. Voor inlichtingen en opvragen van een informatiepakket Margriet Lorier - Boon, voorzitter beroepingscommissie tel. 0117 - 451139 E-mail: lorierboon@zeelandnet.nl Sollicitaties: voor 30 september 2007 te richten aan: Rinus Kunst, secretaris beroepingscommissie Oude Haven 44 4501 PA Oostburg E-mail: kunstdm amail.com Het betreft een gecombineerde functie bij de Bachelor of Business Administration en bij het lectoraat Duurzaamheid en Water. Het lectoraat is een onderzoeksgroep die verbinding legt tussen het onderwijs, de praktijk en praktijkgericht onderzoek. We zoeken een professional met ruime werkervaring in het werkveld van elektrische energietechniek en aandrijftechniek als ontwerper en als projectleider. (1 fte] Wij zoeken een ervaren ICT'er met een gedegen achtergrond in systeemontwikkeling die bedrijfsdoelstellingen kan vertalen naar ICT oplossingen. In deze functie bent u verantwoordelijk voor de organisatie, ontwikkeling en uitvoering van trainingen in communicatieve en onderzoeksvaardigheden. Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut np het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer inhoudelijke informatie over deze functies vindt u op: www.hz.nl Schriftelijke sollicitaties, voorzien von een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, kunt u voor 11 september sturen aan de Dienst PöOO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. l'escaut woonservice werkt aan wonen. Wij stellen daarbij de huurders centraal. Hun behoefte aan goede en betaalbare woningen in een prettige omgeving is voor ons de leidraad in het ontwikkelen en innoveren van onze dienstverlening. Onze 100 medewerkers zijn vakmensen, betrokken bij de kwaliteit van de woon dienstverlening en ondernemend. Ze staan open voor nieuwe ontwikkelingen. Ze werken vanuit twee vestigingen in Vlissingen. l'escaut woonservice beheert een woningbestand van ruim 6500 woningen en appartementen in Vlissingen en Oost-Souburg. Bij de onderhoudsdienst werken 39 zelfstandige en professionele medewerkers, waarvan 35 in de uitvoering. Zij zorgen voor het dagelijks en planmatig onderhoud en zorgen ervoor dat de opgezegde woningen weer verhuurklaar zijn. Voor deze afdeling zoeken wij op korte termijn twee nieuwe collega's in de functie van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 102