naar de mooie actie RCS-trainer Van Aerde spagaat ft PZC Vrijdag 31 augustus 2007 15 Accommodatie: sportpark De Vossenberg. Selectie: John Aarnoudse, Hossein Almahmou- di, Martijn Brooijmans, Danny Brusselaars, Theo van Eekelen, Mike van Gasteren, Niels Ha- vermans, Dirkjan Havermans, Jeroen Helmons, Patrick Heyboer, Barry de Hond, Danny Istha, Ricky de Klerk, Toon Kouwen, Chris Kouwen, Ruud Kouwen, Louis van der Laak, Niels van der Linden, Ed Mastbergen, Mark Mosch, Mi chel Neelen, Kevin Nuyten, Wesley den Ouden, Theepan Raveendran, Jasper de Regt, Coen Smit, Benjamin Suurlant, Mischa van Treyen, Jacco Vaders, Arjan Verkamman, Kees jan Verstrate, John Vroegop, Tjerry van de Zan- de, Pascal Zwegers. Trainer: Johan Nagtegaal. SELECTIES VOSMEER Oprichtingsdatum: 13 januari 1946. De oefenmeester noemt het wer ken met jonge spelers een uitda ging, maar beseft dat dat ook pro blemen kan opleveren. „Ik denk dat het voor die jonge gasten een leuke competitie wordt. Het is al leen de vraag of ze de tijd krijgen om te leren." Van Aerde zit in dat opzicht in een spagaat. „Het zijn allemaal jongens die wel wat kunnen", heeft hij in de oefencampagne gezien. „Maar je mag niet verwachten dat ze zes wedstrijden achter elkaar goed spe len. Ik heb ook gezegd dat ze fou ten mogen maken en dat dat bij het leerproces hoort. Maar eigen lijk mag dat ook weer niet, omdat fouten op ons niveau worden afge straft." Terneuzen Remco van Leeuwen is met zijn 26 jaar één van de oudste spelers bij het naar de tweede klasse gedegra deerde Terneuzen. De middenvel der behoort met Roel Alberti, Den nis de Kraker en Dwight van Hul- le tot de oudste spelers in een jon ge selectie. Martijn Rijckaert (IJ- zendijke), Maarten Kolijn (RIA W.) en Mustafa Yilmaz (Biervliet) zijn nieuwkomers in de spelers groep. „Ze komen van een lager ni veau, maar doen het goed", vindt Remco van Leeuwen. „We hebben een jonge ploeg, met veel poten tie. Dat zou wel eens positief kun nen uitpakken. Technisch zijn we allemaal goed. Er zit ook veel crea tiviteit in de ploeg. Dat is onze kracht." De middenvelder, die ooit in de be loften van Club Brugge speelde en met Terneuzen in de hoofdklasse, RCS-trainer Romeo van Aerde: 'Het zijn allemaal jongens die wel wat kunnen' is na twee degradaties op korte ter mijn uit op eerherstel. „Als je gede gradeerd bent, wil je zo snel moge lijk terug", zegt hij. „Misschien speel ik in deze klasse wel onder mijn niveau, maar Terneuzen is ge woon mijn club. Vorig seizoen zijn we vergeten. Dat hoofdstuk is afgesloten. We willen met een fris se, jonge ploeg een nieuwe start maken en gaan er met zijn allen keihard aan werken om bovenin mee te doen." Voor Remco van Leeuwen is daar bij met zijn mooie trap een rol rechts op het middenveld wegge legd. „Sommige mensen zeggen dat ik ook achter de spits tot mijn recht zou komen. Ik vind het daar toch heel anders voetballen. Ik heb een redelijk goede voorzet. Dan kom ik rechts op het middenveld het best tot mijn recht." HW'24 Robin MacTaggart (22) ontpopte zich in zijn eerste twee seizoenen in de hoofdmacht van HW'24 tot een leider van de defensie. De jon ge aanvoerder werd met de ploeg uit Hulst twee jaar achtereen kam pioen en heeft zin in een nieuw avontuur. MacTaggart veroverde met veel jongens uit het voormali ge A-elftal een basisplaats in het keurkorps, kan terugkijken op twee prachtige seizoenen en speel de zich in de selectie van Jong Zee land. Ook in die ploeg viel de aan voerder van HVV'24 vooral op door zijn degelijkheid. Zonder poespas en uiterst koel kiest de centrale verdediger graag voor een voetballende oplossing. „Daar is de afgelopen twee jaar veel op ge traind", vertelt hij. „We proberen van achteruit de bal rond te spe len, omdat je met een lange bal veel sneller kans hebt op balver lies." „In de vierde klasse werden we vooral door iedereen als favoriet beschouwd, maar niemand had durven dromen dat we vorig sei zoen kampioen zouden worden. We hebben vooral heel constant gespeeld." Met een op papier ver sterkte selectie kende HW'24 on danks blessureleed een goede voor bereiding. „We vormen een vrien- denploeg", weet MacTaggart. „We hebben de ploeg bij elkaar kunnen houden en een paar versterkingen binnengehaald. We raken steeds beter op elkaar ingespeeld. We moeten het hebben van snel spel langs de flanken, maar hebben ei genlijk geen idee wat ons te wach ten staat. Alleen Maarten Scheer ders en Kieran O'Shea hebben in de tweede klasse gevoetbald. We hebben volgens mij wel een ploeg om redelijk mee te kunnen draaien." WAARDE Oprichtingsdatum: 9 april 1959. Accommodatie: sportveld Waarde. Selectie: Onno van Agtmael, Frank Lobbezoo, Marcel van Houte, Robert de Bruine, Maurice Harthoorn, Rene Nagelkerke, Jappe Zandee, Adrie Weststrate, Maurice Boone, Evert van Houte, Jan Willem van Veldhuisen, Vincent Ver- hey, Mark van der Hart, Ruud Aantjes, Martin Cornelisse, Sander Tettelaar. Trainer: Joost van de Griek. WALCHEREN Oprichtingsdatum: 4 december 1934. Accommodatie: sportpark Bonedijke, Vlissin- gen. Selectie: Jeffrey Beenhouwer, Wouter van Bel- zen, Morad Bobouh, Paul Bunnik, Fred Com peer, Michel van Dalen, Martijn Jansen, Boban Martinovic, Raymond Naerebout, Sjoerd Reijn- houdt, Vincent de Rijke, Roeloef Siereveld, Ste fan Vergouwen, Roy Verkerk, Hein Versteeg, Abdie Youssoufahmed. Trainer: René van Herpen. WEMELDINCE Oprichtingsdatum: 16 juli 1940. Accommodatie: sportpark Boenze Boogerd. Selectie: Pieter Bolle, Niels Bouterse, Cristian Bras, Remi Bruijnooge, Louis Crijns, Wouter Da gevos, Alex van Dongen, Toine Gijzel, Urvin van Hekelen, Dennie Janssens, Roy Jeremiasse, Arno de Kok, Chris Kole, Rens Kole, Robin van der Linden, Huib Paauwe, Richard Schouwe- naar, Johnny Timmerman, Boy de Waard, Wil- co Zuyddijk. Trainer: Gerrit Petersen. WHS Oprichtingsdatum: 1 juni 1931. Accommodatie: sportpark De Waaje,.Sint-An- naland. Selectie: Anton Elenbaas, Dennis Vaders, Den nis Oosdijk, Richard van de Repe, Michel Mos selman, Pieter Lindhoud, André Wessels, Mat- thijs Bruijnzeel, Patrick van Schetsen, Leander Vroegop, Ronald van de Repe, Tim Fase, Robin van Dijke, Andreas Vroegop, Leon de Witte, Perry Snoep, Jeroen Oosdijk, Armando van de Repe. Trainer: Cees Stoutjesdijk. WIK'57 Oprichtingsdatum: 22 november 1957. Accommodatie: sportpark De Vospit, Kerkwer- ve. Selectie: Antwan Kleingeld, Patrick de Broe- kert, Bart Boot, Eelco Boot, Maurice de Vlie ger, Erik de Vlieger, Elmar de Kok, Gert Jan Broere, Theo Wittenberg, Lennert de Boer, Rick Bevelander, Jan Berrevoets, Bram Blaken- burg, Arjen Berrevoets, Marco Ganzeman, Os car Meijer, Leendert de Jonge, Hans Flikweert, Ferry Berrevoets. Trainer: Patrick de Broekert. WOLFAARTDSIJK Oprichtingsdatum: 29 juli 1946. Accommodatie: sportpark Wolfaartsdijk. Selectie: Wilfred van den Dries, Harm Fluijt, Arnold van Gemerden, Albert van Kessel, Tom Kloet, Mark Kloet, Sjoerd Kloet, Kees Klooster man, Gerry Kloosterman, Jan Kole, Ferdy de Leeuw, Benny Lips, Dirk-Jan Lukasse, Johan Lu- kasse, Leon Tavenier, Berteld van de Velde, Jeroen Verheule, Miguel Walraven, Jarno Wa terham, Stefan Westerweel, Philip Westveer, Jan Wijnhorst. Trainer: Marcel de Nijs. YERSEKE Oprichtingsdatum: 2 juli 1921. Accommodatie: sportpark Cleijn Moereken. Selectie: Ramon Boone, B. Timmerman, Anthonis Riedijk, Niek Boogert, Christian van der Jagt, Alec van de Water, Lamper van de Ven, Michel de Rooy, Wim Vogelaar, F. Bakker, Joey Zoeteweij, Daniël Bouterse, Lars Burlage, Raymond Roovers, Arco van Dixhoorn, Christi an van der Poel, Joost Bout, Christian Sinke, Roel van Leeuwen, F. van Driel, Dennis Ver- schuure, Bart van Steveninck, Mark de Kiefte. Trainer: Cees de Smit. Jaimy de Visser: „Ik heb soms na een mooie actie, dat ik er te lang op blijf teren. foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 93