Amateur voet ba Trio begint aan nieuwe episode SKNWK is een kandidaat voor Kruiningen kijkt nu al uit naar beladen derby tegen verzwakt Yerseke. 1 0 Vrijdag 31 augustus 2007 PZC SELECTIES RENESSE Oprichtingsdatum: 10 mei 1948. Accommodatie: sportpark De Laone. Selectie: John Berrevoets, Roel Krijger, Mi chael van Dijk, Stephan van Vugt, Sebas Everae- rs, V. Coedegebuure, Wilco Hoogerhuis, Den nis Huttinga, Krispijn de Jonge, Maarten Kem pen, Martin Stoel, Erwin Wandel, Frenk van Hengel, Torsten Henke, Sven Verseput, Remco Wandel, Jeffrey Overweel, Roy Lanser. Trainer: Leon Bakker. RIA WESTDORPE Oprichtingsdatum: 1 september 1931. Accommodatie: sportpark In den Polder. Selectie: Sven Boelens, Steve Kesteleyn, Men- no den Dekker, Kim Gommers, Robbie Jonk man, Jim de Jongh, Hubert van den Hemel, Ti- mon van der Hooft, Rick Klasen, Ralph Zegers, Tom de Smet, Gert-Jan Vael, Niki de Wolff, Ar no Verlinde, Wijnand van Waes, Tim van Waes, Dennis van Leeuwen. Trainer: Mare de Kunder. RILLANDIA Oprichtingsdatum: 29 april 1929. Accommodatie: sportcomplex Rillandia. Selectie: Erwin van de Vreede, Edwin Cle ment, Huseyin Dogan, Marco Minnaard, Diëgo van de Heuvel, Niek Westrate, Mehmet Dol- ma, Mark Dirksen, Menno van Tilburg, Arjan Koopmans, Ahmed Demir, Esmir Kustura, Kees van Oosten, Ruben Jobse, Nico de Frel, Amar Malaine. Trainer: John de Frel. ROBUR Oprichtingsdatum: 1 september 1932. Accommodatie: sportpark Het Schenge, Goes. Selectie: Cerezo van Aerde, Jaimi van Aerde, Ralf Beije, Marco Elshout, Rick van der Gaag, Leon Geuze, Roy Haerkens, Ouassim Hamoudi, Rik Hopmans, Flip Humme, Björn Matthijsse, Duoc Nguyen, Hai Nguyen, Phuoc Nguyen, Marco Rolandus, Karei Ruitinga, Daniël Schijf, Benny Scholten, Wijnand Sloos, Pim Steendijk, Dennis de Vos, Rajiv Weezepoel, Dennis We- ijers, Frans Weststrate, Maarten Willemen. Trainer: Adil Fertoute. SCHOONDIJKE Oprichtingsdatum: 16 november 1932. Accommodatie: sportpark De Molenkreek. Selectie: Sander den Hollander, Arjan Beeke, Giel-Jan de Neve, Bram Verhage, Jacco Seen, Barry Haerens, Renee Beeke, Reint Risseeuw, Claude Kornelis, Rob Herrebout, Baltus Verha ge, Ismael de Feijter, Anthony de Wever, Mat- thijs Ruytenburg, Marnix Oppeneer, Christop- he van Zetten. Trainer: Carlo Keijmel. SDO'63 Oprichtingsdatum: 31 juli 1963. Accommodatie: sportpark Den Daalacker, Lamswaarde. Selectie: Marco Baart, Johnny de Bakker, Den nis Boonman, Michel Colpaart, Dennis van Driessche, Rob d'Hont, Roderick de Jong, Do- miniek de Koning, Leon Lambert, Remy de Nijs, Marty Poppe, Patrick Schreurs, Erwin Schakelaar, Jordy van Troost, Pieter van Water schoot. Trainer: Ivo Kuijpers. SEROOSKERKE Oprichtingsdatum: 20 mei 1948. Accommodatie: sportpark Noordhout. Selectie: Jerry Holmes, Jacco Gideonse, Frank Allaart, André Brouwer, David Dekker, Jan Wil lem Francke, Renco Francke, Jeroen Geerse, Ru- di Geerse, Kyrian Guepin, Nicky Holmes, Ezra de Korte, Patrick van de Putte, Bas Rooze, Frank Rooze, Willem Jan Schoe, Arnold Schrey, Alex de Visser, Bernado Wattel, Jasper Wilder- om. Trainer: Alexander van Keulen. SKNWK Oprichtingsdatum: 6 mei 1954. Accommodatie: Het Springer, Nieuwerkerk. Selectie: Frank Boere, Leon Goedegebure, We- sly Goud, Martin Huisman, Koen de Jonge, Emiel Kuyten, Martijn Neele, Erwin Nelissen, Maarten Padmos, Leon Pollemans, Sytze Stins, Sander Uijl, Jurjen Vermeer, Wilco de Valk, Christian van Vossen, Ronald van Vossen. Trainer: Peter Groenewegen. SLUIS Oprichtingsdatum: 25 februari 1966. Accommodatie: sportpark SV Sluis. Selectie: Edwin Verschaeve, Rochard van Vla enderen, Said Abdi Duale, Alain Baetsle, Fre derick van de Broucke, Antonio Balzani, Michel Herman, Glenn de Ruijscher, Robin van Hal, Wresh Ohanian, Koen Quaak, Christopf Uyten- daele, Kevin Verstraeten, Edwin Bogaard, Pa trick Vinke, Dennis Ide, Thierry Marchand, Yaci- ne Dehbi. Trainer: Johan Bogaard. SLUISKIL Oprichtingsdatum: 1 juni 1931. Accommodatie: sportpark D'n Dolse Diek. Selectie: Egbert Bernabela, Ricardo de Bruijn, Tim Buijsse, Ricky Dieleman, Peter van Doorn, Ibrahim Helena, Sjoerd Huisman, Ferdi Kabal, Hassan Kesikbas, Mourad Lefkik, Jacky Pijcke, Stein van Poecke, Peter de Pooter, Nicky Schelf hout, Kevin Sermijn, Nico Sermijn, Kevin Stolk, Michael Taelman, Ades Valdo, Yannick Vanhijf- te, Jeffrey Wuijtack, Umit Yigit. Trainer: Arjo den Dekker. Karel Freijzer (links), Ad Minderhoud (midden) en Adrie Geelhoed; drie voorzitters die met hun club een nieuw foto's Wim Ko door Klaas Verspoor GOES - Het wordt dringen aan de top van de vierde klasse B, want menig trainer voorspelt een goede klassering voor zijn ploeg. SKNWK, ZSC'62, Kruiningen en Smerdiek worden geacht de titel strijd aan te gaan met de Brabant se kanshebbers FSV en Halsteren. Waarde Met Joost van de Griek heeft Waar de, nadat de club vorig seizoen te rugkeerde in de standaardklasse, weer een trainer van buitenaf „Waarde wil wat meer betekenen dan dat ze vorig jaar hebben ge daan. Ik ga proberen om er meer voetbal in te brengen. Strijd is er genoeg, maar het blijft een ploeg in opbouw met niet al te veel mo gelijkheden." SKNWK De nieuwe trainer van SKNWK, Peter Groenewegen, heeft zichzelf één belangrijk doel gesteld. „Het spelplezier moet zo snel mogelijk terugkeren. Het was een teleurstel ling voor de club, voor de nieuwe spelers en ook voor mij dat SKNWK in de vierde klasse moet gaan spelen." De ex-trainer van Wolfaartsdijk weet hoe andere clubs tegen de Nieuwerkerkers aan zullen kijken. „Iedereen zal ons tot de kanshebbers gaan rekenen. We kunnen ons wel verschuilen, maar met deze spelersgroep moeten we gewoon meedoen om de prijzen." WIK'57 Voor WIK'57 begint de competitie pas op 8 september tegen SPS en trainer Patrick de Broekert kijkt daar naar uit. „Ik ben benieuwd of we de lijn van het vorige seizoen door kunnen trekken. We hebben wat spelers erbij gekregen maar an dere clubs hebben ook niet stilge zeten." De Broekert zocht in het laatste deel van de voorbereiding naar in houd en vastigheid. „Het is voor mij weer een uitdaging om het maximale uit deze groep te halen." Brouwershaven Kees Verwest is blij dat hij met Brouwershaven weer een eerste elf tal onder zijn hoede heeft. De ex-trainer van SKNWK 2 maakte met zijn nieuwe ploeg een redelij ke voorbereiding door en dat boe zemt vertrouwen in. „Ik hoop dat we in het linkerrijtje, of bovenin het rechterrijtje kun nen eindigen. In ieder geval hoop ik op een beter seizoen dan vorig jaar." Stavenisse „We zitten wat ruimer in ons jas je", laat Stavenisse-trainer Rien Smits weten. „We hebben behoor- Stavenisse-trainer Rien Smits: 'We zitten wat ruimer in ons jasje' lijk wat aanvulling gekregen. Vorig jaar hadden we steeds te weinig spelers, maar nu kan ik kiezen uit achttien man." Smits hoopt met Stavenisse naar boven te kunnen kijken. „Ik hoop dat we hoger ein digen dan vorig jaar. Voetballend gezien zou dat moeten kunnen." SPS Rien Voshol heeft bij SPS zes jon ge spelers overgeheveld naar de eerste en tweede selectie en hoopt dat een aantal de stap naar het eer ste kunnen maken. „Voor ons is het belangrijk om iedere zaterdag plezier in het spelletje te hebben. Ik hoop dat ik de jongens wat meer kan laten voetballen en wat minder 'kick and rush'. Voshol weet wat voor vlees hij in de kuip heeft, want het gros van de spelers had hij als jeugdtrainer al onder zijn hoede. Yerseke Realisme kan Cees de Smit niet ontzegd worden. De trainer van Yerseke zag vijf selectiespelers ver trekken of stoppen. „Met ons hoeft dit seizoen geen rekening ge houden worden", merkt hij dan ook op. „Ik verwacht er niet veel van en vrees dat we weieens in het rechterrijtje terecht kunnen ko men. Het houdt natuurlijk een keer op. Twee seizoenen terug zes man weg, nu vijf" Toch zit De Smit niet bij de pakken neer. „We gaan gewoon proberen alles uit de groep te halen." ZSC'62 „Wij gaan gewoon proberen zo lang mogelijk in het spoor van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 88