voor ambitieus Wolfaartsdijk de echte Ajax-mentaliteit PZC Vrijdag 31 augustus 2007 9 SELECTIES Noad'67 Oprichtingsdatum: 10 februari 1967. Accommodatie: sportpark w Noad'67, Sint-Philipsland. Selectie: Kees Lozekoot, Dennis Kot, Iwan Geense, Patrick Kot, Arjan Moerland, Koen van Dijke, Jeroen Reijngoudt, Martijn Reijngoudt, John van Splunter, Corné de Frel, Lars Steijn, Wesley Kievit, Wiljan Lisseveld, Remy van Herk, Danny Steijn, Roy van Splunter, Jasper van Dijke, Rob den Engelsman. Trainer: Ko Stoutjesdijk. DE NOORMANNEN Oprichtingsdatum: 27 maart 1933. Accommodatie: sportpark De Prelaat, Westka- pelle. Selectie: Adrie van Belzen, Frank Roelse, Rens de Visser, Sebastiaan van der Welle, Niels van Alphen, Peter van Alphen, Theo van Alphen, Pe dro Boon, Bart Dekkers, Joost Grootjans, Rick Hengst, Tom Hengst, Marco Huibregtse, Peter Jakobsen, Tomas Lievense, Ron de Nooijer, Christiaan Roelse, Thomas Wuite, Sander van Belzen, Niek Minderhoud. Trainer: Evert Wisse. OOSTBURC Oprichtingsdatum: 4 juni 1927. Accommodatie: Velterspark. Selectie: Niek Maenhaut, Martien Thelen, Peter van de Linde, Wietse Lips, Joachim de Ridder, Angelo Wieme, Wesley Visser, Pieter Morel, Anthony de Muer, Niek Barra, Olsi Tol- ja, Roy de Clerck, Bas Casteleijn, Thomas Hen ry, Steven Versluys, Michel Tamarzians. Trainer: Wim Fenijn. OOSTKAPELLE Oprichtingsdatum: 30 juli 1951. Accommodatie: sportpark Duinhelm. Selectie: David van de Broeke, Jeroen Burgs, Ruben Coppoolse, Stefan Coppoolse, Frank Dekker, Wilco Filius, Turgut Kizilarslan, Anton Kruit, Bart van de Linde, Ronald Louwerse, Ri chard Louws, Maarten van Maldegem, Joeri van Os, Arjen Pattenier, Joël Pattenier, Rick Pat- tenier, Erwin Pouwelse, Ricardo Schipper, Mai- kel Smit, Gerben Stange, Harold Vermeulen, Matthijs van Wageningen. (SKNWK) zijn de belangrijkste versterkingen. 's-Heer Arendskerke Minimaal een plaatsje in de na- competitie wordt het streven van trainer Paulus Poortvliet met zijn ploeg. Ook DFS, Wolfaartsdijk en Wemeldinge ziet hij hiertoe in staat. Van het team van vorig jaar kan al leen op Richard de Jager geen be roep meer gedaan worden. Frank Davidse kwam over van Arnemui- den, terwijl Pascal Beeke (Rillan- dia) ook nieuw is. Hoedekenskerke Ronald Zuijdwegt wil bij Hoede kenskerke meer voetbal in zijn ploeg zien te krijgen. „En dan pro beren om in de middenmoot te eindigen", vertelt de trainer. We meldinge en Wolfaartsdijk gaan volgens Zuijdwegt om het kam pioenschap strijden. Mevo Nico Schoute maakt er geen ge heim van dat zijn ploeg in staat moet zijn om hoog te eindigen. Daarbij verwacht Schoute veel te genstand van Wolfaartsdijk en We meldinge. Ten opzichte van vorig seizoen is Mevo er duidelijk ster ker op geworden. Niels Verkaart, Michiel Tamerus en Robin van Welt kwamen over van Zierikzee. Ook Remco van de Wekken en Pa trick Konijnenburg zijn nieuw. MZVC Voor Martin de Nooijer staat het heel houden van zijn spelers bo venaan het prioriteitenlijstje. „We proberen uiteraard zo hoog moge lijk te eindigen, maar we hebben geen grote groep", aldus De Trainer Ronald Zuijdwegt wil meer voetbal in Hoedekenskerke krijgen Nooijer, die denkt dat DFS en Wolfaartsdijk hoge ogen gaan gooien. Hans Koole is bij MZVC weer terug van weggeweest. Nieuwland Wilco Kwekkeboom hoopt met zijn ploeg wat constanter te gaan presteren. „Met wat minder pie ken en dalen moet een plek in het linkerrijtje mogelijk zijn." Michiel van Boven (VCK) en Frans Weste rink (Dauwendaele) zijn nieuwko mers bij Nieuwland. Daar tegen over staat het stoppen van Jan Meulpolder. De Noormannen Naast de overstap van het zondag voetbal zal er ook aan de ploeg zelf het een en ander gewijzigd moeten worden door trainer Evert Wisse. Hij verloor de nodige routi ne. „We gaan lekker fris en onbe vangen spelen", voorspelt Wisse. Niek Minderhoud (De Meeuwen) keerde terug op het oude nest. Adrie van Belzen en Sander van Belzen kwamen van Arnemuiden. Spui Erik van Britsom wil met Spui de prestatie van vorig seizoen (zesde) minimaal verbeteren. Een echte kanshebber durft hij niet op voor hand aan te wijzen. „Er zijn veel gelijkwaardige ploegen." Jeroen Bottinga (Zaamslag), Jel- mer de Pooter (Axel), David van Haaien (Philippine) en Danny van Overloop (Koewacht) zijn nieuw. SVD DFS en Bevelanders worden door Erik de Groene gezien als de voor naamste kanshebbers voor het kampioenschap. Voor zijn eigen ploeg heeft hij als doel gesteld om het puntentotaal van vorig seizoen (31) minimaal te evenaren. SVD bleef verschoond van mutaties in de selectie. Wemeldinge Bovenin meedraaien en zeker voor een periodetitel gaan is het doel van Gerrit Petersen met zijn ploeg. Ook Wolfaartsdijk en Bevelanders ziet hij hiertoe in staat. Er vertrokken geen spelers bij We meldinge, dat met Urvin van Eeke- len (Yerseke), Toine Gijsel en Dan ny Janse (Kapelle) wel enkele nieuwkomers kon begroeten. Wolfaartsdijk De nieuwe trainer Marcel de Nijs vindt dat Wolfaartsdijk lang ge noeg tweede viool heeft gespeeld. De Nijs is dan ook heel duidelijk in zijn doelstelling. „Wij gaan voor de titel", klinkt het vastberaden. Van DFS en Wemeldinge ver wacht hij de meeste tegenstand. Er vertrokken geen spelers bij Wolfaartsdijk, dat er met de komst van Wilfred van den Dries (Volhar ding) alleen maar sterker op lijkt geworden. OUWERKERK Oprichtingsdatum: 2 juli 1940. Accommodatie: sportpark Ouwerkerk. Selectie: Richard van de Berg, Ard Boogerd, Jakkoo Brouwer, Silvain Caverlé, Pascal Dale bout, Oby Kikstra, Marcel Kwaak, Carlo van der Maas, Barry Manni, Freek van Marle, Wou ter van Marle, John van Mourik, Juliën Totté, Ri chard Verhulst, Sebastiaan de Vrieze, Willem Vijverberg. Trainer: Arie Janse. PATRIJZEN Oprichtingsdatum: 15 augustus 1930. Accommodatie: gemeentelijk sportterrein Pa trijzen, 's-Heerenhoek. Selectie: Joel Balleur, Edwin Capello, Dries Dijkmans, Sander Nieuwdorp, Ibrahim Elua- richi, Paulus Wagemakers, Richard Hardebol, Mario Mulder, Rob Oosthoek, Kevin Raas, Jas per Huisman, William Sallet, Pascal Zoeteweij, Ferry Bordui, Trung Tran, Rick de Punder, Ga briel Sapulete, Wouter Dijkmans, Pascal van Strien, Christian Zoeteweij, Peter Dojcinovski. Trainer: Niek van den Houten. PHILIPPINE Oprichtingsdatum: 1 maart 1955. Accommodatie: Bermpje. Selectie: Kevin Alblas, Paul Begijn, Sander de Bock, Ostar Dieleman, Stephan Epskamp, Tho mas Epskamp, Robert Goense, Timmy Goos- sens, Arthur van Hoeve, Dennis Huijgens, Abi van Lare, Kevin Nieten, Steven Pottelberghe, Niels van Putten, Chiel de Smet, Elvin Taalman, Rowan Ulveling, Pascal Wedage, Jurgen Zo- hlandt, Arno Zwegers. Trainer: Eric van Hijfte. RCS Oprichtingsdatum: 26 juli 1929. Accommodatie: sportpark De Alblas, Oost-Souburg. Selectie: Arvid Pieterse, Jesper de Vlieger, Youssef Afkir, Gérard de Nooijer, Niels Tour- noy, Alwin van Ham, Hoessein Bouzambou, Je remy van Aalst, Danny van Luijk, Dennis de Nooijer, Michael Keerssemeeckers, Roy Sallet, Sjoerd van Kortenhof, Menno de Nooijer, Hi cham Boutchich, Youssef Ahrouch,Niels van Kortenhof, Mohammed Ben Kaddour, Salim Ben Sellam, Rudley St Jago, Jermaine Misaine. Trainer: Romeo van Aerde. Edwin Kriens: „Ik zou nog wel eens assistent bij een hoofdklasser willen zijn. Trainer: Huib Meerman.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 87