Ex-prof Mo Bensadik maakt ver Favoriet Noad'67 moet nuchter Trainers tippen ploeg uit Sint Philipsland als kanshebber voor titel. 6 Vrijdag 31 augustus 2007 PZC SELECTIES DREISCHOR Oprichtingsdatum: 8 januari 1946. Accommodatie: voetbalterrein Tuinweg. Selectie: Timmy Bakker, Mathijs Heeres, Leen van der Helm, Frank van der Helm, Fred van der Helm, Dirk Hundersmarck, Karst van de Linde, Thijs Markusse, Daan Ruitenbeek, Ray mond Sonneveld, Kees-Jan Uijl, Robbert Uijl, Jimmy Versluis, Jerry Verwest, Dennis Verwest. Trainer: Peter van Beveren. DUIVELAND Oprichtingsdatum: 13 september 1945. Accommodatie: Oostersportpark, Oosterland. Selectie: Hans Capelle, Bart Jan van Damme, Mark de Reus, Mark IJzelenberg, Jasper van Al- mekerk, John Bolle, Leen IJzelenberg, Jan IJze lenberg, Marcel de Bruine, Marcel Zwager, Bar ry Steenpoorte, Dennie Ie Comte, Lex Zwang, Rudi Koster, Ronald Zwager, Wilmar van de Sande. Trainer: Leen Koster. GOES Oprichtingsdatum: 15 september 1895. Accommodatie: sportpark Het Schenge. Selectie: Rosanno Acton, Geert Bosschaart, Ta- rik Boufrahi, Shannon Braafhart, Michael Ca- benda, Thomas Ennik, Steven Fitsch, Johan de Goederen, Mark van Haneghem, Jeroen Kolen, Alex Lakké, Niels Paardekooper, Clarence Pa- hlad, Arjan Pijnen, Ramon Rijk, Bas Roovers, Martin Smaardijk, Ernst Smit, Gert-Jan Tierie, Jordy den Toonder, Richard Uitterhoeve, Pad den van de Water, Sven Wolkenhauer. Trainer: Karl Vergouwen. GPC VLISSINGEN Oprichtingsdatum: 1 juni 1954. Accommodatie: sportveld GPC. Selectie: Leon Weeda, Danny de Vries, Joris Beilo, Danny Bomer, Leo de Groot, Wessel Leyer, Jeroen van Ommen, Maarten Peene, Sven Ronde, Erik de Ruijter, Lunven Vermeer, Ralph Wiessner, Ronald Kloppenburg, Michel Carol, Joey van Zalen, Jimmy Pinas, Remon van Geersdaele, Freddie Melaard, Matthijs Lugten- burg, Najim Boughmari, Kevin Francke, Rodi Uranie. Trainer: Edwin Kriens. GRAAUW Oprichtingsdatum: 7 april 1947. Accommodatie: sportpark De Boomwai. Selectie: Danny Bisschop, John van Boven, Dennis Buys, Bart d'Haens, Jan d'Haens, Jeroen Heijens, Tom Heijens, Dimitri Heyrman, Edward Kips, Jordi Leenknecht, Johan Roodhui zen, Kevin Smithuis, Titiano Staes, Karei Steijae- rt, Marcel Vael, Marcel Verschuren. Trainer: Erik Mahu. GROEDE Oprichtingsdatum: 14 mei 1926. Accommodatie: gemeentelijk sportpark Groe- de. Selectie: Koen de Bruijne, Sammy van Acker, Rick Maenhout, Bart de Blaey, Sebastian Blok, Jurgen Coppens, Jan Elfrink, Bart van den He mel, Freek Knetsch, Ralf Kramer, Niels Mook- hoek, Sebastian de Smit, Sander Termote, Niels Verduijn, Bram Verkruijsse, Sven Ver- ploeg. Trainer: Marty Bekooy. 's-HEER ARENDSKERKE Oprichtingsdatum: 26 juni 1930. Accommodatie: sportpark 's-Heer Arendsker- ke. Selectie: Pieter Adema, Maarten Adema, Ro bert Back, Pascal Beeke, Jasper van den Berg, Robin Bickelmeijer, Egbert Blok, Michiel Bouw man, Martin Corstanje, Frank Davidse, Kevin Dekker, Johan Dekker, Niek Dekker, Ard Evers- dijk, Gerben Eversdijk, Jeffy Geuze, Dennis op 't Hof, Mark Hout, Mamix van der Hulle, Dan ny de Jonge, Jan van de Klooster, Walter de Kok, Edwin de Kok, Wouter de Kort, Jarno van de Kreeke, Patrick Kreule, Robin Loopik, Jan Willem Maris, Vincent Nagelkerke, Dennis Nieuwenhuijze, Tristan Quaak, Hubert van Sab- ben, Yann Sinke, Ruud van de Sluis, Adriaan Tolhoek, Stefan van der Velde, Lennard Wester- weele. Trainer: Paulus Poortvliet. HEINKENSZAND Oprichtingsdatum: 7 juni 1956. Accommodatie: sportpark Heinkenszand. Selectie: Wilco Hey, Peter Nieuwdorp, Merijn van Liere, Jeffrey Hannewijk, Ramon Hanne- wijk, Ermo Cappon, Johan Karelse, Kevin Jaco- busse, Dennis Kok, Guido Wiskerke, Jeroen Verdonck, Dennis Bliek, Danny Hout, Jeroen Verschiere, Gerben Menheere, Maarten Griep. Trainer: Henk Willemse Mo Bensadik: „Het dromen is even weggeweest. Als ik nu zie dat ik weer een paar man kan passeren, sterkt me dat." foto Willem Mieras door Klaas Verspoor GOES - Na een afwezigheid van vijf seizoenen is Ko Stoutjesdijk terug op de Zeeuwse velden. Zijn Noad'67 is volgens collega-trainers één van de kanshebbers op een ho ge klassering in de derde klasse A van het zaterdagvoetbal. Daarnaast worden Duiveland, FC Dauwen- daele, Veere en vooral Rillandia goede kansen toebedacht. Apollo'69 „Onze prioriteit ligt bij de ontwik keling van de jonge spelers", geeft Bart Dierkcx aan. De trainer van de promovendus heeft een aantal spelers met ervaring in de derde klasse binnen zijn selectie. „Wij gaan proberen om mee te draaien en niet na één jaar alweer te degra deren. Maar we hebben niets te verliezen." Colijnsplaatse Boys „Het is een mooie klasse om in te voetballen", meent Eddie Kiesen- berg. De nieuwe trainer van Co lijnsplaatse Boys heeft handhaving als doelstelling. De voorbereiding verliep soepel. „We gaan stapje voor stapje vooruit. De spelers groep is een mix van jong en oud, met wilskracht." FC Dauwendaele FC Dauwendaele is volgens trainer Gérard de Nooijer door een aantal aanwinsten sterker geworden. De ploeg kwam vorig seizoen nog in de nacompetitie uit en lijkt ook nu hoge ogen te gaan gooien. „We zijn het aan onze stand verplicht en ik verwacht wel dat we lang mee kunnen doen. Ik verwacht een leuke competitie met vijf a zes ploegen die voor de titel kunnen gaan." Duiveland Leen Koster verwacht met zijn ploeg de opgaande lijn van vorig seizoen door te trekken. „We moe ten alleen zorgen dat we minder gemakkelijk goals tegen krijgen", meent de trainer. Met de van Kloe- tinge teruggekeerde Ronald Zwa ger gokt hij op een periodetitel en een klassering in de top drie. Heinkenszand Zonder het gestopte drietal Ar mando Langebeke, Pieter van Lie re en Jeroen Weststrate wacht Henk Willemse bij Heinkenszand de zware taak om zijn ploeg voor de derde klasse te behouden. „Er zit gelukkig behoorlijk wat jeugd, maar die heeft tijd nodig. Of we die krijgen in de derde klasse? Dat betwijfel ik." Krabbendijke Gaby Niemantsverdriet won in de prima verlopen voorbereiding on der meer de eerste editie van de john de Frel (Rillandia): 'De doelstelling is om mee te doen voor de titel' Reimerswaal-cup en hoopt ook in de competitie te presteren. „We moeten hopen op weinig schorsin gen en blessures en dat we op de ranglijst niet te veel naar beneden moeten kijken. Ik hoop op een plaats in de middenmoot." De Meeuwen „Wij gaan proberen om in de der de klasse te blijven. Het belangrijk ste daarbij is dat we gaan voetbal len, want daar zijn we vorig sei zoen te weinig aan toegekomen", aldus Wim Davidse. De trainer heeft met veel mutaties in zijn se lectie te maken gehad. „Wij moe ten jaar na jaar inleveren. Het wordt écht niet gemakkelijk." Noad'67 „Ergens komen is fantastisch, maar ergens blijven is moeilijker", refereert Ko Stoutjesdijk aan het vorige seizoen van Noad'67. „Ik moet de verwachtingen een beetje temperen. We moeten wel nuch ter blijven, maar we gaan probe ren het onderste uit de kan te ha len." Rillandia „Blaffende honden bijten niet", reageert John de Frel op het opge spelde predikaat kampioenskandi daat. „Iedereen in Zeeland weet dat we wat spelers erbij hebben ge kregen. Het zijn op papier goede voetballers, maar dat betekent niet automatisch een goed elftal." Toch verstopt De Frel zich niet. „De doelstelling is om mee te doen voor de titel." VCK De spelers van VCK willen in het Siïfy®

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 84