annen Zeeuwse clubs in tweede klasse PZC Vrijdag 31 augustus 2007 5 Mervin Niemantsverdriet, aanvaller van Kloetinge, heeft het 'streverige' van zijn moeder Diana. ploeg de lat minder hoog gelegd. De oefenmeester streeft naar hand having met zijn zeer jeugdige spe lersgroep. „We zijn behoorlijk wat routine kwijtgeraakt. Van ons ba sisteam van vorig seizoen zijn nog zo'n vier spelers over", aldus Van der Hooft, die daardoor een heel nieuw team moet opbouwen. Van uit eigen gelederen en van Terneu- zense Boys en HW'24 kwamen enkele jeugdspelers over. Arnemui- den, Terneuzense Boys en Zaam- slag ziet Van der Hooft als titelkan didaten. Bruse Boys Ook Gerjo Prins ziet een hoofdrol weggelegd voor Arnemuiden. „Maar voor de rest vind ik het op voorhand moeilijk te zeggen", al dus de oefenmeester, die met Bru se Boys eventueel naar een perio- detitel wil pieken. De selectie van Bruse Boys lijkt er niet zwakker op geworden. Alleen Michel Maas kant vertrok naar SSV'65. Elwin Buskop (Heinenoord), Johan Vroegindeweij en Remco Groen (beiden De Jonge Spartaan) zijn de nieuwkomers. Kapelle Buitenom de overstap van twee jeugdspelers naar de eerste selectie veranderde er niets in de spelers groep van Kapelle. „Maar het is voor mij nog wel even puzzelen welke speelwijze en opstelling we gaan hanteren", zegt Adriaan Nieu- wenhuijse, die Huib Meerman op volgde als trainer van Kapelle. Na een moeilijk vorig seizoen, wil de trainer zich in eerste instantie rich ten op handhaving. Nieuwdorp Henk Ottens: 'We moeten met Arnemuiden zeker voor de top drie gaan' Volgens trainer Jos van Belzen zal zijn ploeg zich niet moeten rich ten op favorieten als Arnemuiden en Terneuzense Boys. Het uit gangspunt bij Nieuwdorp wordt handhaving. Ondanks de komst van onder meer enkele spelers van Patrijzen, heeft Nieuwdorp vol gens Van Belzen kwaliteit moeten inleveren. „We hebben enkele be langrijke aderlatingen moeten doen. Vooral het vertrek van Fer- han Topal en het stoppen van Mar cel van de Does zijn merkbaar." Oostkapelle De nieuwe trainer Huib Meerman wil niet al te lang stilstaan bij de karrenvracht aan spelers die Oost kapelle verliet. Na het vertrek van vijftien spelers moet Meerman aan een compleet nieuw team bou wen. „De eerste indrukken zijn zeer goed", zegt Meerman vol ver trouwen. Nieuwkomers zijn Er- win Pauwelse (Noormannen) en Frank Dekker (Veere). Serooskerke De debutant in de tweede klasse wil met de nieuwe trainer Alexan der van Keulen bovenin het rech- terrijtje eindigen. „Dit zal onge twijfeld met vallen en opstaan gaan gebeuren, maar ik zie zeer ze ker mogelijkheden met deze talent volle spelersgroep. Het is boven dien een homogene groep", aldus Van Keulen. Bij Serooskerke von den er ten opzichte van vorig sei zoen geen mutaties plaats. Van Keulen ziet Arnemuiden, Zaam- slag en Terneuzense Boys hoog eindigen. foto Ruben Oreel Terneuzense Boys Leendert Geelhoed wil na de de gradatie van afgelopen seizoen, het liefst meteen weer terugkeren naar de eerste klasse. „We willen bovenin meedoen en eventueel via de nacompetitie weer promove ren", klinkt het ambitieus. Vooral van Arnemuiden en Zaam- slag verwacht Geelhoed veel con currentie in de strijd om een hoge klassering. Buiten de tragisch om het leven gekomen Arjen Oostdijk heeft Terneuzense Boys in de breedte ingeleverd. Tim Faassen (Terneuzen) zorgde voor welkome versterking. Zaamslag Een bescheiden uitgangspunt bij Zaamslag. „We proberen bij de eer ste vijf te eindigen", zegt Rinus Ko- lijn, assistent van trainer Rinus Ze- gers. Er vertrokken diverse spelers, maar het forse aantal versterkin gen is de reden van de favorieten- rol die Zaamslag krijgt toebedeeld. Alfaro Pentury (RCS), Tom Nieu- welink (Veere), Jordy Bakker (Vlis- singen) en keeper Bart Corstanje (Kemzeke) zijn enkele van de ver sterkingen. SELECTIES BRESKENS Oprichtingsdatum: 1 mei 1920. Accommodatie: sportpark Baersande. Selectie: Arjan Worst, Brian de Waele, Gino Vink, Alexander Oosterlee, Michel Cocquit, Jor dy Versprille, Thomas Kodde, Thijs van Op- durp, Ned de Looze, Mayckel Verschorre, John ny den Besten, Michel Meeusen, Johnny de Jae ger, Merijn van der Plas, Jeffrey Thange, Mark Boeckhout, Elmar Lauret, Joey van de Velde, Erik de Rechter, Ylias Yavuz. Trainer: Robbie de Muijnck. BRUSE BOYS Oprichtingsdatum: 23 augustus 1955. Accommodatie: sportveld w Bruse Boys. Selectie: Mark Giljam, Rick Postema, Alex An- deweg, Olaf Willemse, Eric Giljam, Dimitri Hooftman, Johan Vroegindeweij, Peter Willem- se, Robin Meertens, Marco Ketting, Thomas Groeneveld, George Geluk, Mats Willemse, Ge rard Vogel, Ben Schot, Emiel Dorst, Jan Peter Dekker. Trainer: Gerjo Prins. CADZAND Oprichtingsdatum: 1 maart 1972. Accommodatie: sportcenter Cadzand. Selectie: Ronald Vanhijfte, Cor Fieret, Eelco Basting, Marnix Martlé, Bart de Koning, Peter Nieskens, Bennie Koens, Patrick Vercouteren, Michiel Standaert, Stephan Vercouteren, Bart Kroes, Cristian Vercouteren, Gerry de Smidt, Phillip Keijmel, Angelo Martlé, Johnny van de Voorde. Trainer: Rudie Cornelis. CLINGE Oprichtingsdatum: 11 april 1927. Accommodatie: sportcomplex Malpertuus. Selectie: Jurgen Ras, Peter Drumont, Michael de Block, Martin Leegwater, Vincent Martens, Thomas Leegwater, Rody Luijcks, Percy Verlin den, Lorenzo D'Hondt, Alessandro Denti, Edwin Martens, Bert Buys, Jean-Ruud de Houck, Davy van Puijvelde, Björn Luijcks, Kevin van Hoije, Pascal van Delft, Björn van Boven, Bruno de Schepper, Eef Coenen, Thomas de Decker. Trainer: Honnie Claessens. COLIJNSPLAATSE BOYS Oprichtingsdatum: 27 april 1937. Accommodatie: sportaccommodatie Colijns- plaatse Boys. Selectie: Rien Meulenberg, Ramon Dourleyn, Bertus Siereveld, Nigel Holmes, Arjan Verburg, Sander Sallet, Sebastiaan Verburg, Graham Hol mes, Ricardo de Neef, Youri Visser, Bertus Zoe- tewey, Dave Bout, Robbertjan van de Genug- ten, Wouter van Gilst, Michiel van der Weele, Sander van Ouwerkerk, Bastiaan Soetekouw. Trainer: Eddie Kiesenberg. CORN BOYS Oprichtingsdatum: 22 mei 1932. Accommodatie: sportpark 't Sas, Sas van Gent. Selectie: Michael van de Akker, Roel Bazelier, Mario Bogaert, Stefan Burbach, Chris Hamerlin- ck, Xavier Herman, Pascal Klasen, Martijn Mar- celis, Steven de Meijer, Joris Neyt, Tommy van Oosten, Rick Roeb, Mario Roegiest, Joeri Roe land, Claudio Scherpenisse, Dennis Winne, We sley Winne. Trainer: Rudy Veraart. FC DAUWENDAELE Oprichtingsdatum: 18 juli 1973. Accommodatie: sportpark De Kruitmolen, Middelburg. Selectie: Jordy van Bunderen, Gert-Jan van Lei den, Jorrit Schuurman, Francis Langemai- re, R ené de Nooijer, Robert Griep, Timothy Brakman, Guus Toornstra, Joran Moes, Jordy Si- nay, Menno Kabboord, Christian Kiala, Daniel Koole, Remco van Wijngaarden, Abdulcadir Ah med, Jeroen de Haas, Yassin Soliman, Bennie de Looff, Mirzada Akbar, Silvan Aalst, Jaap de Kroo, Dion Mes, Ignacio Misaine, Peter van Gorsel, Dave Pattipeiluhu. Trainer: Gérard de Nooijer. DFS Oprichtingsdatum: 26 augustus 1965. Accommodatie: sportpark Van Zuyen, Burgh-Haamstede. Selectie: Vincent Bakker, Martijn Boot, Ronald Braam, Leon de Bruine, René Brussé, Jeroen Da lebout, Leonard Floresteijn, Jeroen Grefkens, Bas Hogestein, Anco van de Linde, René van de Linde, Huib Nortier, Lennart Padmos, Rem co Rotte, Leander Rouw, Mariko Rouw, Patrick Verboom, Jarno Vermeulen. Trainer: Wil Wijnands. DOMBURG Oprichtingsdatum: 8 april 1932. Accommodatie: sportpark Oosterloo. Selectie: Martijn van 't Westende, Jacco Leij- dekkers, Jimmy Bastiaanse, Maurice Bernard, Micha Bernard, Michiel Bernard, Rutger Bim- mel, Rick van den Driest, Wilco van Eijzeren, Robin Geelen, Frank de Jong, Gijs Maljaars, Martijn Minderhoud, Boy Passenier, Ko Uitter- hoeve, Robin van de Velde, Roel Willemse, San- der Willemse. Trainers: Ko Uitterhoeve en John Bentschap Knook.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 83