eeland Eis 8 maanden in Artemiszaak Geldproblemen nekslag dance-event Ouddorp Ziekenhuis heeft primeur met maagband www.profiline.nl STERK IN MERKEN Ex-directeur reïntegratiebureau beticht van fraude. Alu - Hout - Kunststof Bel voor een vrijblijvend advies (0113) 671 225 GERECHTSDEURWAARDERS KANTOOR ZEELAND Uit een exploot van kandidaat-deur- waarder M. Weertman d.d. 24-08- 2007 blijkt, dat t.v.v. Heuvelman Staalhandel B.V., gevestigd te Veenendaal, Verbrugge Zeeland Terminals B.V., gevestigd te Vlissingen, Hyundai (Ini)Steel Company, gevestigd te Inchon (Zuid Korea), Nateus N.V., gevestigd te Antwerpen, Avero Belgium Insurance N.V., gevestigd te Bruggel en Axa Belgium N.V., gevestigd te Brussel, is gedagvaard SUPER CHALLENGE K.S., volgens het scheepsregister gevestigd te Singapore, 78 Shenton Way 31-02, zonder bekende plaats van vestiging binnen Nederland, ter terechtzitting van de rechtbank te Middelburg van 12-12-2007 te 10.00 uur, gehouden wordend aldaar in het Gerechtsgebouw, Kousteensedijk 2. Bij dit exploot, waarvan Super Challenge K.S., een afschrift kan krij gen op eén van onderstaande adres sen, wordt o.m. geëist veroordeling tot betaling van een som geld. Gerechtsdeurwaarderskantoor Zeeland Dam 2 Westsingel 132 Middelburg Goes Zn§ m PZC Vrijdag 31 augustus 2007 31 Tauri Betty Barclay Blacky Dress Bianca Oui Gigue Sieraden van Zsa-Zsa Fiva t/m mt 5O San Marti no Atmos Ra be Fuchs Smitt Garde ur Srax Tummy Tuck Jeans (gezien bij Oprah Winfrey) dames- en herenmode onder 1 da Gentsestraat 5 4551 CC Sas van Gent - Tel. 0115 - 45 36 95 's maandags gesloten - ZONDAG'S OPEN 14.00 -16.00 uur door Martijn de Koning ZIERIKZEE - Het dance-evenement Sunset Paradise, dat morgen op het strand bij Ouddorp zou wor den gehouden, gaat niet door. De organisator, de stichting Our New Experience (ONE), kampt met een financieel probleem. Volgens Oosterlander William Boone van ONE ligt de schuld bij de penningmeester. „Die gaf aan garant te kunnen staan voor alle uitgaven. We zijn daar tijdens de organisatie steeds vanuit gegaan." Toen de stichting een beroep op de penningmeester deed, gaf die echter niet thuis. Hij bleek het ver haal verzonnen te hebben. „Geen idee waarom", zegt Boone. Het was te kort dag om nog een ande re financiering te regelen. ONE, waarvan het bestuur bestaat uit (oud-)Zeeuwen, rekende op de komst van duizenden bezoekers en had al 500 kaarten verkocht. De kopers krijgen hun geld terug. door Emile Calon MIDDELBURG - Acht maanden cel. Die straf eiste officier van justitie C. Loos tegen de Middelburgse ex-directeur (55) van het reïntegra tiebureau Artemis. Haar ex-vrien- din (57), die volgens hem nadruk kelijk betrokken was bij het verstu ren van valse rekeningen, moet wat hem betreft een werkstraf krij gen van 240 uur en een voorwaar delijke celstraf van vier maanden. De ex-directeur was gisteren niet aanwezig in de Middelburgse rechtszaal. Volgens rechtbankpresi dent M. Klarenbeek leidt ze in Ecuador een bedrijfje dat zich richt op spiritueel toerisme. Haar vertrek naar dat land in 2005 beti telde hij als een vlucht omdat sinds 2004 een onderzoek loopt te gen haar, en haar ex, wegens frau de tijdens wao-trajecten. Ze zou den tal van instanties hebben op gelicht. Hij las een brief van haar voor waaruit ook blijkt dat ze als direc teur van Artemis een vreemde ma nier van handelen had. Zo wilde een cliënt van haar een indianencursus volgen. Omdat ze wist dat het UWV daar nooit toe stemming voor zou geven, decla reerde ze een ondernemingscur sus. Klarenbeek stelde dat hij zoiets echt niet anders kan zijn dan frauduleus handelen. Loos op zijn beurt voerde aan dat Artemis tal van verzonnen cursussen declareerde. Volgens hem om op die manier geld binnen te halen om het bedrijf draaiende te hou den. Voor hoeveel het fraudeerde is volgens hem niet meer te achter halen. Als voorbeeld vertelde hij wel dat alleen al de gemeente Bre da een vordering heeft lopen van 175.000 euro. De Middelburgse ex-vriendin van de directeur ontkende dat ze ooit maar in dienst is geweest van Arte- ra^ Voor de Middelburgse rechtbank is gisteren wegens fraude acht maanden gevangenisstraf geëist tegen de ex-directeur van reïnte- gratiebedrijf Artemis. terneuzen - Een nieuw soort maagband, die stabieler blijft en makkelijker te plaatsen is, werd de ze week voor het eerst gebruikt in ZorgSaam Ziekenhuis Zeeuws- Vlaanderen in Terneuzen. De man die woensdag de eerste band kreeg mocht gisteren het zie kenhuis verlaten. Maagbanden worden geplaatst bij mensen met ernstig overgewicht bij wie andere methoden om af te vallen geen ef fect hebben. De band verkleint de maaginhoud door die gedeeltelijk af te klemmen met een bandje dat door inspuitingen strakker of los ser kan zitten. Het Zeeuws-Vlaam- se ziekenhuis verricht de ingreep sinds 2002 bij gemiddeld tachtig patiënten per jaar. De nieuw maag band zit sneller op zijn plaats, waardoor de ingreep korter duurt. Dat is gunstig voor te dikke men sen omdat de narcose voor hen extra risico meebrengt. De maag band wordt, afhankelijk van de kenmerken van de patiënt, endo- scopisch (sleutelgatoperatie) of via een open buikoperatie geplaatst. De ingreep, die circa 4500 euro kost, wordt enkel vergoed door zorgverzekeraars als hun medisch adviseur akkoord gaat met de indi catie van de behandelend arts. Meest gaat het dan om mensen met een body mass index (BMI) van minstens veertig. VLISSINGEN - Wat grijzer maar verder kernge zond sprong Hellas gisteravond in de armen van Richard de Kruijf. De Amerikaanse Stafford werd op het Vlissingse politiebureau herenigd met zijn baasje uit Aagte- kerke. Enkele maanden geleden nam de politie het dier in beslag omdat het een pitbull zou zijn. De rechter in Middelburg bepaalde deze week dat het geen verboden dier is en terugmoet naar zijn baasje. Richard was gisteren misschien nog wel blijer dan Hellas met het weerzien. Hij is wel van plan schadevergoeding te eisen om zo de kos ten te verhalen die hij maakte om zijn hond vrij te krijgen. foto Ruben Oreel mis. Ze zit al jaren in de WAO en liep alleen maar geregeld het be drijf binnen om praatjes te maken met cliënten en personeel. Klaren beek vond haar verklaring nogal vreemd. Hij hield haar voor dat ve len haar zagen als trainer, als coach, als lid van het management team en als de rechterhand van de directeur. Hij hield haar ook een brief voor waarin ze zich voorstelde als ma nager algemene financiële zaken. Volgens haar raadsman J. Wouters berust dat allemaal op misverstan den. Volgens hem was ze alleen als partner nauw betrokken bij de bedrijfsvoering maar had ze offici eel daar niets te zeggen. n Uitspraak woensdag 12 september.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 67