Sport Tyson Gay voegt zich bij een select groepje B Hordeloper Sedoc legt de lat steeds hoger .Sundert GRATIS '50% GRATIS KORTING KEUKEN MONTAGE op alle kranen Amerikaanse sprinter wint na 100 meter ook de 200 meter op WK. Atleet mist WK-finale maar is niet ontvreden over prestaties. Som en Okken nu al uitgeschakeld Knieblessure David Beckham Bouaouzan van Sparta naar Wigan Tjallingii naar Predictor-Lotto Tan-van €13 925 WDlrltlrl lijm voegsel Wij heten u alvast van harte welkom. €6.295 HL. €895 PZC Vrijdag 31 augustus 2007 43 OSAKA - lyson Gay heeft zich in Osaka bij een heel select groepje sprinters gevoegd. Met de wijsvin ger in de lucht veroverde de 25-jari- ge Amerikaan in Japan zijn twee de wereldtitel. Na de winst op de 100 meter volg de gisteren de titel op de dubbele afstand. Met 19,76 seconden kroon de hij zich tot sprintkoning van het toernooi en herhaalde hij de prestaties van zijn landgenoten Maurice Greene (1999) en de in middels zwaar geschorste Justin Gatlin in 2005. De prestatie van Gay was knap. Niemand liep eerder zo hard in de finale van de 200 meter van een wereldkampioenschap. Voor de Amerikaan was het de vijfde wed strijddag in zes toernooidagen. Hij klaagde zondag na de zege op de 100 meter al over vermoeidheid en spierpijntjes, de Jamaicaan Usain Bolt was echter in Osaka kansloos in de strijd om de titel. Gay was als snelste man op de 100 en 200 meter naar Osaka gekomen en maakte zijn favorietenrol volle dig waar. Hij rekende af met twee Jamaicaanse tegenstanders, van wie Asafa Powell op de 100 meter het minst serieus te noemen was. Bolt hield de tweestrijd op de 200 meter langer vol. „Usain startte snel. Het kostte me veel moeite hem in te halen", zei Gay, die met de estafetteploeg ook nog een derde gouden plak wil op halen. Verspringer Irving Saladino haalde het eerste WK-goud in de geschiedenis van Panama. Hij was de grote favoriet, maar leek in de laatste ronde het goud kwijt te ra ken aan de Italiaan Andrew Howe, die hem met een centimeter pas seerde (8,47). Saladino antwoordde onder grote druk met 8,57 en nam de titel over van Dwight Phillips, tevens de olympisch kampioen. De Ameri kaan verloor sinds de WK in Ed monton (2001) geen enkel groot ti- teltoernooi meer. Hij veroverde nu brons met 8,30. 1*^ De Amerikaan Gay pakt zijn tweede gouden medaille op het WK atletiek. Hij wint na de 100 ook de 200 meter. De Panamees Saladino wint het verspringen. OSAKA - Zijn doelen waren een plaats in de halve finales en een persoonlijk record. De helft van zijn wensen kwam uit op de WK atletiek in Osaka. Gregory Sedoc haalde op de 110 meter horden de halve einstrijd, maar een persoon lijke toptijd zat er op de snelle Ja panse baan niet in. „Er valt nog veel te verbeteren", constateerde de niet ontevreden Europese indoorkampioen na zijn vijfde plaats en uitschakeling. Se doc liep dit seizoen in mei al een persoonlijk record van 13,37 secon den. Die prestatie veranderde veel voor hem. Sedoc ging zijn doelen bijstellen. Hij had de bevestiging dat hij meer kon dan tijden in de 13,6 en 13,7 lopen. „Dat legde wel meer druk op me", gaf de Neder lander in Osaka toe. In de Japanse stad liep hij een goede serie met 13,48 en viel de tijd in de halve fi nale (13,58) wat tegen. Technisch was zijn race gisteren minder dan een dag eerder, toen hij in de och tenduren de baan op moest. Sedoc wilde in elk geval een klassering bij de beste zestien in Osaka en slaagde in die opzet. Zijn 13,58 in de halve eindstrijd betekende dat hij van de 24 deelnemers uiteinde lijk veertiende was. „Ik ben over dit toernooi tevreden. Op eerdere titeltoernooien was ik niet sneller dan 13,62." Het doel voor 2008 ligt een stuk hoger. Se doc wil in Peking in de finale van de 110 meter horden staan. „In elk geval er dicht bij komen", stelde hij gisteren. Met zijn persoonlijke record van 13,37, die hem in mei bij de FBK Games al een nomina tie voor de Spelen in Peking ople verde, was hij in Osaka dicht bij een plaats in de finale gekomen. OSAKA - Bram Som en Arnoud Ok ken zijn bij de WK uitgeschakeld in de series van de 800 meter. Ok ken, Europees indoorkampioen, werd vijfde in zijn reeks in 1.47,23. Som, de Europees kampioen op de buitenbaan, kwam als laatste over de meet in 1.46,81. Een plek bij de eerste drie was vereist voor de halve finales. Hun tijden waren verre van toereikend om zich bij de tijdsnelsten te voegen. LOS ANGELES - De Engelse voetbal international David Beckham is met een knieblessure uitgevallen tijdens het duel van zijn club Los Angeles Galaxy met het Mexicaan se Pachuca. De middenvelder heeft vermoedelijk het gewricht verstuikt. Beckham viel uit in de 30e minuut na een botsing met een tegenstander. ROTTERDAM - Sparta-aanvaller Ra- chid Bouaouzan (23) stapt over naar Wigan Athletic, uit de hoog ste Engelse afdeling. Bij de club spelen al de Nederlanders Denny Landzaat en Mario Melchiot. Bouaouzan had op het Kasteel een contract tot medio 2008. Hij kwam eind 2004 in opspraak toen hij met een grove overtreding een einde maakte aan de carrière van Niels Kokmeijer van Go Ahead. BRUSSEL - Maarten Tjallingii fietst komend seizoen voor Predic- tor-Lotto. De 29-jarige Nederland se renner heeft met de Belgische wielerploeg een mondeling ak koord voor een verbintenis van een jaar bereikt. Tjallingii komt sinds 2006 uit voor het Nederlandse Skil/Shimano. Met Predictor-Lotto krijgt de voor malige mountainbiker de kans te gaan rijden in het ProTour-circuit. Lokkerdreef 10, 4879 ND Etten-Leur. Tel 076-5048800 Openingstijden Ma gesloten, Di t/m Do 9.30-17.30 uur Vrijdag 9.30-21.00 uur (koopavond) Za 9.30-17,00 uur Actie geldig t/m 29 september 2007 WWW.janvansundert.nl ERKEND Hoogglans hoekkeuken in de kleur cappuccino, gecombineerd met mooie donkere houtkleur. Voorzien van: Grote koelkast, oven, vaatwasser, 5-pitgas op glas kookplaat, afzuigkap, kraan, verlichting, spoelbak en kunststof werkblad. Tevens is deze keuken voorzien van nis schappen en rugwanden. bij aankoop van een keuken bij aankoop van een badkamer bij aankoop van tegels en natuursteen aankoftadka -RAT'5 °P -- 5ert.nl ^twansnn Hoe lang is het voor u geleden dat u van blijdschap in de wolken liep? Lang geleden? Binnenkort kunt u dit gevoel nogmaals ervaren. Tenminste, wanneer u een bezoek brengt aan onze showroom. Zelden zag u zoveel uitzon derlijke collecties onder één dak. De enorme show room van ruim 4500 m2 biedt tal van mogelijkheden op het gebied van keukens, badkamers, tegelsl natuursteen, wellness en zwembaden. De opstellingen, de klantvriendelijkheid, de gemoedelijkheid en de ongedwongen sfeer zullen u in hogere sferen brengen. Badkamer pure style. Complete badkamer met royaal hoekbadvan 140x140 met voorpaneel. Verder compleet met wanddosetcombinatie, radiator en meubel met veel opbergruimte. Aanbieding inclusief alle kranen, accessoires. Tegels zijn niet inbegrepen in de aanbieding. van €5.713 Moderne strakke badkamer 2nd floor van duravit met hansgrohe axor kranen. Badkamer met ligbad inclusief badvulcombinatie, complete wastafelcombinatie en wanddosetcombinatie met softdosezitting. Aanbieding is exclusief tegels maar ind. alle accessoires. Badmeubel Malaga 110 cm wit met luxe spiegelkast met verlichting. Meubel is alleen in wit verkrijgbaar en uit voorraad leverbaar. van €1.135 van €6.993 4500m2 showroom ontdek het zelf! van €19.885 van €11.335 van €15.144 Hoekkeuken voorzien van een gefineerde deur in lattenmotief. Deze keuken is leverbaar in div. bèitskleuren en alle RAL Sikkens kleuren. Deze keuken is voorzien van: Vrijstaand fornuis, koelkast, vrieskast, magnetron, vaatwasser, schouw, kraan spoelbak en composieten werk blad en apothekerskast. Hoogglans hoekkeuken in de kleur cappuccino, gecombineerd met mooie donkere houtkleur. Voorzien van: Grote koelkast, oven, vaatwasser, 5-pitgas op glas kookplaat, afzuigkap, kraan, verlichting, spoelbak en kunststof werkblad. Tevens is deze keuken voorzien van nisschappen en rugwanden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 45