Woontrend Zeeland •A'*- - - Soms is het gewoon tijd voor iets anders. Tijd voor verandering. Niet alleen voor u en uw interieur maar ook wij van Woontrend Zeeland gaan met de tijd mee. Daarom presenteren wij u iets nieuws onder de zon: onze geheel nieuwe collectie in onze kompleet vernieuwde showroom! In onze sterk uitgebreide showroom kunt u onze allernieuwste collecties meubelen, woonaccessoires en woningtextiel bezichtigen. U vindt in onze winkel elke stijl om uw interieur uw eigen persoonlijke draai te geven. In het weekend van zaterdag 1 (10.00 -17.00 uur) en zondag 2 september (13.00 -17.00 uur) vindt de officiële opening van onze nieuwe showroom plaats. Op deze bijzondere dagen hebben wij de eer om u, naast veel moois op het gebied van wonen, diverse auto's van de merken Opel en Chevrolet te presenteren, u kennis te laten maken met een unieke schilderijverzameling en uw smaakpapillen te prikkelen met overheerlijke hapjes die door onze huiskok voor u bereid worden. En natuurlijk heel veel mooie nieuwe interieurelementen! Kunt u niet wachten tot onze opening? Dan bent u natuurlijk ook eerder welkom. Bijvoorbeeld om u te laten inspireren door onze primeur van superintelligente studiestoelen... Wij ontvangen u graag met open armen en maken met u van woonwinkelen een feest! Graag tot ziens aanstaande zaterdag of zondag! Duinstraat 18a Koudekerke Telefoon C01 183 55 55 60 Fax C01 183 55 20 52 info@woontrend.nl www.woontrend.nl Woon Wensen Worden werkelijkheid HHHHHhH f; -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 10