Familieberichten m sa. 1 32 Donderdag 30 augustus 2007 PZC Voor meer informatie over adverteren op deze pagina of voor uw advertentie-reserveringen: Tel 0800 8060 Fax 0800 6743837 E-mail pzcfamilieberichten@wegenerdagbladen.nl S.V.P. Uw opdracht voorzien van adres en telefoonnummer waar u te bereiken bent! Afsluittijden: overlijdens- en geboorteadvertenties Plaatsingen dinsdag t.m zaterdag daags voor plaatsing tot 17.00 uur. Plaatsingen maandag: zondag tot 18.00 uur. Overige familieberichten 2 werkdagen voor plaatsing tot 15.00 uur. Telefonische opdrachten voor de uitgave van maandag kunt u zondagmiddag tussen 16.00 en 18.00 uur doorgeven. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. Familieberichten bekijken op internet ga naar: www.pzc.nl keuzeblok mensenlinq informatie advertentietarieven: www.pzcadverteren.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en mijn broertje David Pieter Daan 28 augustus 2007 Peter, Nely en Corné Ventevogel Kotter 5 4331 MX Arnemuiden Dolgelukkig met de geboorte van ons eerste kleinkind Eva Kim Naomi Roepnaam Evaop 28-08-2007 dochter van Remie Helmich en Theo Leeuwenhage Zuidvlietstraat 38,4461 GZ Goes johan en Ans Helmich 35 jWW- Wat zij achterlaat is een leegte Maar mooi zijn cle herinneringen, die blijven. Bedroefd laten wij u weten dat, omringd door zorg, afscheid van het leven heeft genomen onze lieve moeder, oma, zus en tante Janna Neeltje Bareman sinds 1988 weduwe van Willem Frederik van Drongelen Kats, t Colijnsplaat, 5 december 1916 28 augustus 2007 Wissenkerke: Jan en Nel Kamperland: Miranda en John Kamperland: N. J. de Vos-Bareman en kinderen Geersdijk: T. Kastelein-Bareman en kinderen Voor de liefdevolle verzorging bedanken wij de medewerkers van het Zorgcentrum Cleijenborch. Correspondentieadres: Fam. J. Bareman, Weststraat 4, 4491 EX Wissenkerke Moeder is opgebaard op haar kamer nr. 203 in Cleijen borch, Dr. Maasstraat 4, 4486 BW Colijnsplaat, waar u afscheid van haar kunt nemen op vrijdag 31 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 1 september om 13.15 uur in het dorpshuis 'Onder de Toren', Voorstraat 20 te Wissenkerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats in Wissenkerke. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in bovengenoemde zaal. Na een lang leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa Jacobus Gerardus Dominicus weduwnaar van Loes Kriiger eerder weduwnaar van Nel Willemsen in de leeftijd van 94 jaar. Coby jansen-Dominicus (in herinnering) Baarland: Marijke Dominicus-Jansen Toon lansen Goes: Erik Jansen Petra Jansen-Kostman Amsterdam: René Jansen Goes, 28 augustus 2007 Correspondentieadres: Lange Vorststraat 1 4461 JL Goes De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op maandag 3 september om 14.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Het Christelijk mannenkoor "Zeeuws-Vlaanderen" deelt u mede dat zij met grote verslagenheid kennis heeft genomen van het overlijden van haar trouw en enthousiast koorlid Arie Faas Arie is in vier maanden tijd het derde koorlid die ons op deze droeve wijze is ontvallen. Sterke de HEERE zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie in dit zware verlies. Namens bestuur en leden C. S. den Deurwaarder Voorzitter J. Corbijn Secretaris 28 augustus 2007 "Iemand missen is zoeken naar een stukje van jezelf" Na een bewogen leven gevuld met hard werken en zorgen is stil van ons heengegaan onze zorgzame vader, schoonvader en grootvader Augustus van Gassen weduwnaar van Maria Sikking eerder weduwnaar van Anna Josephina Elegeert 12-5-1918 128-8-2007 St. Stevens-Woluwe (B): Hennyen Eva Gerrit en Katrien Marijke Geldrop: Ineke en John Agnes en Mark Kleinmachnow (D): Peter en Yvonne Maaike en Serge Ernst Axel: Paul en Inge Kevin Robin Hulst: Ingrid en Luciën Bastiaan Nathalie Verzorgingshuis Bachten Dieke Koninginnelaan 2, kamer 103, Terneuzen Corr.adres: familie van Gassen Robertstraat 58, 4571 AV Axel Pa ligt opgebaard in zijn kamer in het zorgcentrum "Bachten Dieke" te Terneuzen, waar op vrijdag 31 augustus tussen 19.00-20.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid van hem te nemen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 1 september om 10.30 uur in uitvaartcentrum "de Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. Achter de tranen van verdriet, schuilt de glimlach van herinnering. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader, opa en onze opa Jaap Jacob Johannes Hage weduwnaar van Neeltje Dekker 8 februari 1918 t 28 augustus 2007 Scherpenisse Oost-Souburg Den HelderMetje en Rinus Ronald en Ilona, Thom, Mark feroen en Susan IJsselmuiden: Janny en Klaas Jacqueline Harold en Mariska Oost-Souburg: Rini en Wil Melissa Maaike Gouwestraat 107 4388 RB Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 1 september van 9.45 - 10.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst zal aansluitend hier worden gehouden om 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemd uitvaartcentrum. Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het onverwachte overlijden van onze oom Jaap Hagc Middelburg: Jan en Lucie t Zandee Ritthem: [annie en Frans t Moelker Ede: Rinus en Hannie Zandee Vuren: |o en Willy Zandee Ritthem: lna en Henk Cevaal sd Wij zijn verdrietig omdat onze geliefde buurman Jaap Hagc is overleden. Mevr. Wisse Mevr. Jongepier Mevr. Pouwelse Men. en Mevr. de Dreu Rooze Oost-Souburg, Gouwestraat 103 Of ikje terug zal zien waar en wanneer Dat staat geschreven in de sterren Maarje moet weten, ik zal altijd van je houden En blijf gewoon geloven Dat ikje terug zal zien Tot op het laatste moment betrokken bij alles wat haar dierbaar was, is overleden onze lieve moeder en oma Toos van Maaren-Schot weduwe van Piet van Maaren in de leeftijd van 71 jaar. Als een druppel kon zeggen hoeveel ik je mis, dan regende het elke dag... Peter en Gerry Liza, Robin René en Wilma Jeanet en Prosper Nathalie I Vlissingen, 28 augustus 2007 Correspondentieadres: Jeanet van Damme-van Maaren Mondriaanplantsoen 14383 XP Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 30 augustus en vrijdag 31 augustus van 16.00 tot 20,00 uur bij haar thuis, Piet Heinkade 72 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op zaterdag 1 september om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium Mijn lieve dappere zus Toos Wat was is niet meer, Wat is, wordt nooit meer wat het was. Ik zal je zo missen. Liefs Jopie Na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve tante Toos Jacco en Anita André en Claudia Martijn, Andrea Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze buurvrouw Toos van Maaren Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Sarina en Wil Annie en Jo lna en Arie Paula Daan Tannie Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van Tilly van Oosterhout Tilly woonde kort geleden nog bij ons. Erwin, Herman, Marja, Marijke. Cocky en Floor Toos, Brigitte, Natasja, Marijn, Nelleke, Hanneke Bogerdweie 28/30 Serooskerke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2007 | | pagina 64