Televisie
in Meliskerke beatboxen
'Heel erg leuk om te zien hoeveel verschillende soorten pubers er zijn.'
Z
n
Sulay Reval presentator van 'Puberruil XL'
P2C Dinsdag 28 augustus 2007 47
06:15 Sally Jessy Rap
hael 07:05 Hart van Ne
derland - Vroege edi
tie 07:25 Tele 6: Tel sell
08:25 The bold and the
beautiful 09:00 Tele 6:
Tel sell 10:00 Show
nieuws - Vroege editie
10:30 Newlyweds 10:55
Tele 6: Tel sell 11:55
Wondernumber 14:00
McCloud 15:00 Cash TV
16:30 The bold and the
beautiful 17:05 The fly
ing doctors
07:00Teleshop 7: Astro-
tijd 08:00 RTL Nieuws
08:15 Teleshop 7: Tel
sell 08:45 RTL Nieuws
09:00 RTL Z Nieuws
06:45 Nachtprogram
mering: 4 In het land/
RTL Nieuws/RTL Weer
08:00 Campinglife 08:25
Eigen huis Sr tuin 09:10
Heren maken de man
09:55 Murder, she wrote
10:45 Bestemming Ne
derland 11:10 RTL Tuin
magazine 11:55 RTL
Woon Sr Klusmagazi-
ne 12:40 Bon Bini Beach
13:30 Food Sr Fit 14:00
Liveshop 17:00 Everybo
dy loves Raymond 17:30
AllyMcBeal
06:00 Judging Amy 06:45
Safari 07:05 Suddenly
Susan 07:35 Roseanne
08:10 The war at home
08:40 Tel sell 09:15 Ed
10:15 Tel sell 10:45 As
tro TV 11:40 Born2Cook
12:20Trauma centrum
12:55Tel sell 13:55 Hap
py hour 14:50 King of
the Hill 15:20 Disney
Feest: Brandy St Mr,
Whiskers 15:55 Provi
dence 16:50 Suddenly
Susan 17:20 The O.C
VERONICA
09:15jacob Dubbel
09:40 Yin Yang Yo 10:20
Totally Spies 11:10 Team
Galaxy 11:50 DeTofu's
12:15 Shuriken School
12:35 What's with Andy
13:00 Horseland 13:20
DeTofu's 13:35 Carl 2
14:25 Pokémon 15:10
Shaman King 15:35 Bo-
bobobo 16:00 Mega Ba
bies 16:25 Team Galaxy
16:50 Shuriken School
17:15 Yin Yang Yo 17:35
Totally Spies
O
Cl
18:00 Medisch cen
trum, realityserie
18:00 The A-Team, ac
tieserie
18:55 Law order, ad-
vocatenserie
18:20 Dr. Phil, talkshow
18:10 Charmed,fantasy- 18:00 3rdRockfrom
serie the sun, comedy
serie
18:55 Friends, comedy
serie
19:00
Hart van Neder- 19:50 'Allo'allo!, come-
19:10 Oprah Winfrey
19:05 Judging Amy, dra
19:55 Spin city, comedy
land-Vroege dyserie
show, talkshow
maserie
serie
editie, nieuwspro
gramma
19:25
Shownieuws -
Vroege editie, het
laatste nieuws
20:00
Trauma centrum, 20:30 The crush, thriller
20:00 Een plek onder
20:00 Sex and the city,
20:30 Malibu's most
realityserie
de zon: Een plek
komische dramase
wanted, filmko
20:30
Flouse, dramaserie
in Frankrijk, reali
rie
medie
tyserie
20:30 Desperate hou
20:30 De geheimen van
sewives, komische
Extreme make
dramaserie
over, special
21:30 Medical investi
gation, dramaserie
21:25 From Alaska with 21:30 What about Bri-
love, realityserie an, dramaserie
22:30
Hart van Nederl.
22:10 Scarface, mis-
22:20 As the world
22:25
Law order:
22:05
Hot.Doc: Strea-
- Late editie, re
daadfilm
turns,soapserie
Special Victims
ken doe je zo, re
portages
Unit, dramaserie
portageserie
22:45
Piets weerbe
22:35
Top Gear, auto
richt, weerbericht
magazine
22:50
Shownieuws-
Late editie
23:20 Te dik: Afvallen
23:10
The nanny, come
23:20
Law Sr order, mis
23:40 The surreal life,
of doodgaan, se
dyserie
daadserie
realityshow
rie documentaires
23:35
4 in het land,
nieuwsprogramma
00:20
Dirtbusters
01:19
Teleshop 7
00:00
Een plek onder
00:15
Sex and the city
00:35
Spin city(h)
00:45
Nachtprogram
01:20
TVkoopjes
de zon: Een plek
(h)
01:05
Nachtprogram
mering: Hotline
01:35
Nachtlounge
in Frankrijk (h)
00:45
Nachtprogram
mering
04:00
Nachtprogram
03:05
The hotspot
00:25
Nachtprogram
mering: Relax TV
04:05
Hart van Nederl -
mering: Hart van
05:30
Astrotijd
mering
04:00
Hart van Neder
Vroege editie (h)
Nederland - Late
land - Late editie/
05:05
Stargate SG-1
editie (h)
Shownieuws (h)
05:59
Jetix
00
O
O
V0
O
O
N»
O
O
O
K>
O
O
N>
NJ
N>
W
O
Wouters. „Hij kon het erg goed
vinden met onze kinderen en
vond de meeste dingen chili en re
laxed." Toch heeft hij zich behoor
lijk verwonderd op het Walcherse
platteland. Moeder Willy: „Hij
vond het verbazend dat de jonge
ren hier brommers en trekkers kij
ken op internet. Hij kijkt veel lie
ver naar seks, zei hij."
Bij Willy Wouters is de zondag
met Jake het meest bijgebleven.
„Jake heeft veel problemen thuis.
Op het moment van het filmen,
zat zijn vader in de cel. Zondags,
toen hij meeging naar kerk, moest
hij huilen tijdens het gebed. Dat
heeft mij wel aangegrepen."
De jongerenversie Puberruil XL, dins
dag 28 augustus om 20.30 uur. De re-
gularuitzendig is donderdag 30 au
gustus, Ned 1, 21.20 uur.
Vincent Wouters (voorgrond) deed mee aan Puberruil foto Lex de Meester
KMUMiM
Omroep Zeeland
09:00 Tekst-tv
18:00 Journaal
18:22 Zeeland nieuws
18:39 Doen!
18:41 't Blauwe Hart
18:52 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Donna op één. 12:10
De rode loper. 12:30 Vriend
of vijand. 13:00 Het journaal.
13:25 Het weer. 13:30 1000
Zonnen garnalen. 13:50
Clips. 13:55 Thuis. 14:00
Sporza: Wielrennen - Eneco
Tour. 16:00 Dierendokters.
16:35 Meesterchef. 17:05
Vrolijk Vlaanderen. 17:35 Bu
ren. 18:00 Het journaal. 18:10
De rode loper. 18:30 Vriend
of vijand. 19:00 Het journaal.
19:30 1000 Zonnen garna
len. 19:50 Het weer. 19:55 F.C.
de Kampioenen. 20:35 Flikken.
21:25 Koppen. 22:00 Zomer
2007.22:50 Het journaal laat.
23:16 KENO-uitslagen. 23:17
Het weer. 23:20 Missing. 00:05
De rode loper. 00:25 1000
Zonnen garnalen.
België 2
07:00 Symfollies. 07:05
Hopla. 07:10 Bumba. 07:15
Circus Hocus Pocus. 07:20 Het
zandkasteel. 07:35 Draakje.
07:40 Tweenies. 08:00 Samson
Er Gert. 08:25 Lazytown. 08:50
Go IV. 09:00 De Smurfen.
09:25 Miss BG. 09:40 Pepper
Ann in het Disney festival.
10:05 De hopeloze heks.
10:30 De drie vrienden en
Jerry. 10:40 Filmfabriek: Kids
who saved the Summer. 11:50
Disney classic cartoon. 12:00
Sporza: Atletiek. 15:30 Hopla.
15:35 Musti. 15:40 Bumba.
15:45 Draakje. 15:50 Het zand
kasteel. 16:05 Piet Piraat. 16:10
Tweenies. 16:30 Samson Sr
Gert. 16:55 De Smurfen. 17:00
NB: Programmering onder
voorbehoud i.v.m. US Open
2007.17:20101 dalmatiërs
in het Disney festival. 17:45
Miss BG. 18:00 Go IV. 18:10
Spring. 18:35 W817.18:50
Carl2.19:10 Degrassi:The next
generation. 19:35 Third rock
from the sun. 20:00 Terzake
zomer. 20:50 The girl who ne
ver ate. 21:40 De canvascrack.
22:15 Hustle. 23:10 The thin
blue line. 23:45 Doorlopende
herhaling van Terzake zomer.
RTBF1
07:00 Doorlopende herhaling.
09:40 La clef des champs.
10:05 Le Mur-Berlin 1961.
'11:35 Une maman for
midable. 12:00 Table des
terroirs. 12:05 Les feux de
l'amour. 12:50 Nieuwsover
zicht en weerbericht. 12:52
Strandweerbericht. 12:55
Questions d'argerit. 13:00
Nieuws. 13:35 Weerbericht.
13:40 Télétourisme. 13:50
Derrick. 14:50 Sur les chemins
d'Afrique. 16:25 Incantesimo.
17:20 Questions d'argent.
17:25 Arabesque. 18:20 Un
gars, une fille. 18:30 Le 6
minutes. 18:38 Weerbericht.
18:45 Au quotidien. 19:20
Strandweerbericht. 19:23
Weerbericht. 19:30 Nieuws en
weerbericht. 20:15 Les carnets
du bourlingueur. 21:15 William
et Harry: Les princes du peuple.
22:35 Diana et les fantömes
de l'alma. 23:35 Questions
d'argent. 23:45 Weerbericht en
beursberichten. 23:55 Strand
weerbericht. 23:56 Table des
terroirs. 00:00 Nieuws.
RTBF2
07:00 Tekenfilms 12:00
Tennis: US Open. 14:00 Wiel
rennen: Ronde van Benelux.
16:00 Plus belle la vie. 16:25,
16:45 Friends. 17:10,17:35
Moesha. 17:55 Toute une
histoire. 18:55 Plus belle la vie.
19:20 Une maman formidable.
19:45 Beursberichten. 19:50
Un gars, une fille. 20:00 Tennis:
US Open. 22:25 Weerbericht.
22:30 Le 12 minutes. 22:45
Beursberichten. 22:50 Noms
de dieux: Bernard Tirtiaux.
23:45 Doorlopende herhaling.
BBC1
07:00 Breakfast. 10:15 To buy
or not to buy. 11:00 Coun-
tryfile summer diaries. 11:55
Nieuws en weerbericht. 12:00
Escape to the country. 12:30
Bargain hunt. 13:10 Nieuws
en weerbericht. 13:15 Cash
in the attic. 14:00 Nieuws en
weerbericht. 14:30 Regionaal
nieuws en weerbericht. 14:40
Neighbours. 15:05 Doctors.
15:35 All Saints. 16:20
Nieuws, regionaal nieuws en
weerbericht. 16:25 Pitt and
Kantrop. 16:50 The Cramp
twins. 17:05 Desperados.
17:30,18:00 Evacuation. 18:25
Newsround. 18:35 Neighbours.
19:00 Nieuws en weerbericht.
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht. 20:00 The One
show. 20:30 EastEnders. 21:00
Holby City. 22:00 Silent wit
ness. 23:00 Nieuws, regionaal
nieuws en weerbericht. 23:35
Outnumbered. 00:05 Three
fugitives.
BBC 2
07:00 Fimbles. 07:20 The story
makers. 07:35 Balamory. 08:00
Nina and the Neurons. 08:15
Charlie and Lola. 08:30 In the
night garden. 09:00 Do some
thing different. 09:45 Mona
the vampire. 09:55 Bring it on.
10:20 Time warp trio. 10:45
Whizz whizz bang bang. 11:15
Krypto the superdog. 11:35
Even Stevens. 12:00 Atletiek.
15:45 Escape to the country.
16:45 Flog it!. 17:30 Ready
steady cook. 18:15 Identity.
19:00 Eggheads. 19:30 Kitchen
criminals. 20:00 Atletiek. 20:30
The cosmos: A beginner's
guide. 21:00 Great British jour
neys. 22:00 Tribe. 23:00 Gavin
and Stacey. 23:30 Newsnight.
00:20 The gorgon.
Duitsland 1
09:00 heute. 09:05 Rote Ro
sen. 09:55 ARD-Wetterschau.
10:00 heute. 10:03 Brisant.
10:30 Liebe nach Rezept.
12:00 heute mittag. 12:15
Sportschau live: Atletiek. 16:00
Tagesschau. 16:10 Leopard,
Seebar Co. 17:00 Tagesschau
urn fiinf. 17:15 Brisant. 17:47
Tagesschau. 17:55 ARD vor
acht. 19:50 Das Wetter im
Ersten. 19:55 Börse im Ersten.
20:00 Tagesschau. 20:15
Familie Dr. Kleist. 21:05 In aller
Freundschaft. 21:50 Plusminus.
22:15 Tagesthemen. 22:43
Das Wetter im Ersten. 22:45
Der Dokumentarfilm: Die zwei
Leben der Anja Lundholm
- Chronik eines Jahrhunderts.
00:15 Nachtmagazin.
Duitsland 2
09:00 heute. 09:05 Voile
Kanne - Service taglich. 10:30
Wege zum Gliick. 11:15,11:35
Reich und Schön. 12:00 heute
mittag. 12:15 drehscheibe
Deutschland. 13:00 Mit-
tagsmagazin. 14:00 heute - in
Deutschland. 14:15 Camper Si
Co. 15:00 heute - Sport. 15:15
Ruhrpott-Schnauzen. 16:00
heute - in Europa. 16:15 Wege
zum Gliick. 17:00 heute - Wet
ter. 17:15 hallo deutschland.
17:45 Leute heute. 18:05
SOKO Köln. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25 Die
Rosenheim-Cops. 20:15 Die
Königskinder. 21:00 Frontal
2121:45 heute-journal. 22:12
Weerbericht. 22:15 37°. 22:45
Feine Freundinnen. 23:30
Immer Schick ins KaDeWe - Ein
Kaufhaus word zur Legende.
00:00 heute nacht. 00:15 Neu
im Kino: Hallam Foe. 00:20 Die
Tote am See.
Discovery
07:00 Collision course. 08:00 A
4x4 is born. 08:30 A chopper is
born. 09:00 Vis Si vang. 09:30
How it's made. 10:00 Scrappy
races. 11:00 Extreme enginee
ring: Venice flood gates. 12:00
How it's made. 12:30 Stunt
junkies: Parachute cut-away.
13:00 Building the ultimate:
Submarines. 13:30 Building
the ultimate: Helicopters.
14:00 Forensic detectives:
False witness. 15:00 Collision
course. 16:00 Wrecks to riches
USA: Dad stole my car. 17:00
Vis St vang. 17:30 The road to
Le Mans. 18:00 Massive speed:
Record breaking trains. 18:30
Stunt junkies. 19:00 American
chopper: Race car. 20:00
Mythbusters specials: Shop till
you drop. 21:00 Extreme engi
neering: Malaysiasmart tunnel.
22:00 Kings of construction:
Jet blue terminal. 23:00 Rides:
Ultimate offroad. 00:00 Foren
sic detectives: Betrayed.
National Geographic
07:00 Squawk box Europe.
10:00 Worldwide exchange.
12:00 Earth investigated:
Alien contact. 13:00 Air crash
investigation: Miracle escape.
14:00 Seconds from disaster:
Wreck of the sunset limited.
15:00 Deadly dozen: Australia.
16:00 Monkey business. 16:30
Hayden Turner's wildlife chal
lenge: Macaws. 17:00 Totally
wild. 17:30 Crittercam wildtech
adventures: Pilot whales. 18:00
Monster moves: Total towns.
19:00 Earth investigated:
Earth's core. 20:001 didn't
know that. 20:30 Air crash
investigation: Hidden danger.
21:30 In the womb: Twins,
triplets, quads. 22:30 Is it real?:
Vampires. 23:30 Seconds from
death: The death of Ayrton
Senna. 00:00 Monster moves:
Total towns.
TMF
08:00 Moviefacts. 08:05 Hits
Headlines. 09:00 Moviefacts.
09:05 De videotheek. 09:55
Scream tv. 10:00 Reaction.
11:00 Eeuwige hits. 12:00 10
X Sean Paul. 13:00 Moviefacts.
13:05 De videotheek. 14:00
Moviefacts. 14:05 De video
theek. 15:00 Blof serveert.
15:30 Interactive chart. 16:25
Scream tv. 16:30 Reaction.
17:30 ClipKennis. 18:30 Kaf
of koren. 19:00 Moviefacts.
19:05 Eeuwige hits. 20:00
Moviefacts. 20:05 Interactive
chart. 20:55 Scream tv. 21:00
Raymzter serveert. 21:30 TMF
NL. 22:00 Moviefacts. 22:05
TMF NL. 23:00 De Dagrand.
23:40 Nachtdienst. 00:00 Mo
viefacts. 00:05 Nachtdienst.
MTV
09:05 Breakfast club MTV top
10.09:55 Brand new. 10:45
Top 5 most wanted. 11:10 Top
11 at 11.12:00 Brand new.
12:50 Top 25.14:35 Degrassi.
15:00 Delta state. 15:30 The
fabulous life. 16:20 Dismissed.
16:45 Can't get a date. 17:15
Boiling points. 17:40 Sout-
hpark. 18:05 Six pack. 18:35
Real world/Road rules chal
lenge: Australia. 19:00 MTV
Best show ever. 19:05 Pimp my
ride. 19:30 Hogan knows best.
19:55 Making the band. 20:25
My super sweet 16.20:50
Made. 21:40 All access. 22:30
Six pack. 22:55 Tom Green
show. 23:20 Beavis Si Butthead.
23:45 Brand new.
TVS
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Étapes gourmandes. 09:00
Cöté jardins. 09:30 Télétou
risme. 09:55 TiVi5.10:50 Des
chiffres et des lettres. 11:15
Tout le monde veut prendre sa
place. 12:00TV5Monde l'info.
12:05 Les escapades de Peti-
trenaud. 12:30 Plus belle la vie.
13:00 Rumeurs. 13:30 Belgisch
nieuws. 14:00 Toute la beauté
du monde. 15:45 Yamamoto
san. 16:00 C com-<;@. 16:30
Questions pour un champion.
17:00 Montréal, planète foot.
18:00 Nieuws. 18:20 Le journal
de l'éco. 18:30 Les Thibault.
20:00 Galilée: Photos photo-
graphes. 20:15 Histoires de
chateaux. 20:30 Frans nieuws.
21:00Thalassa. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:40
Vie privée, vie publique.
Eurosport
07:00 Tennis: US Open. 10:00
Eurogoals. 10:30,12:30
Atletiek. 15:30 Wielrennen.
16:00 Tennis: US Open. 17:00
Atletiek. 18:00 Eurogoals flash.
18:15 Atletiek. 19:00 Tennis:
US Open.
CNN
09:00 Business international.
10:30 World sport. 11:00
Larry King. 12:00 Business
international. 13:00 World
news Asia. 14:30 World sport.
15:00 World news Asia. 16:00
Your world today. 20:30 World
business today. 21:00 World
news Europe. 21:30 World
business today. 22:00 World
news Europe. 22:30 World
sport. 23:00 Business interna
tional. 00:00 CNN today.